Көктемгi дала жұмыстарын жүргiзуге арнап дизельдiк отын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 21 сәуiр N 107-ө
1. Облыстарда көктемгi дала жұмыстарын жүргiзуге арнап мемлекеттiк резервтен 15 мың тонна дизельдiк отын бөлу туралы Қостанай облысының әкiмi мен "Қостанай мұнай өнiмдерi" акционерлiк қоғамының ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi жоғарыда көрсетiлген мақсатқа арнап, 1997 жылдың сәуiрiнде республикалық бюджеттiң кiрiсiне сату сәтiндегi қалыптасқан бағалар бойынша алынған мұнай өнiмдерiнiң құнын төлегеннен кейiн, жаңарту тәртiбiмен, "Контакт-2" Сыртқы сауда фирмасына 15 мың тонна дизельдiк отын босатсын.
Премьер-Министр

О выделении из госрезерва дизельного топлива на проведение весенне-полевых работ в Кустанайской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 1997 г. N 107-р
1. Принять предложение акима Кустанайской области и акционерного общества "Костанай мунай онiмдерi" о выделении из государственного резерва на проведение весенне-полевых работ в области 15 тыс. тонн дизельного топлива.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан отпустить на вышеуказанные цели в апреле 1997 года из государственного резерва, в порядке освежения, внешнеторговой фирме "Контакт-2" 15 тыс. тонн дизельного топлива после оплаты в доход республиканского бюджета стоимости полученных нефтепродуктов по ценам, сложившимся на момент реализации.
Премьер-Министр