"Бридас" компаниясынан "Қазақгаз" МХК және "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйесi концессиясы шартын жасау жөнiнде эксклюзивтi келiссөздер жүргiзу құқығын қайтып алу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1997 жылғы 21 сәуiр N 108-ө
"Бридас" (Аргентина) компаниясының өзiнiң табыс еткен "Қазақгаз" МХК және "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйесi концессиясы шарты жобасын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 25 ақпандағы N 42 өкiмiмен құрылған жұмыс тобының компанияның ұсынған тендерлiк ұсыныстарының шарттарына сәйкес келтiру жөнiндегi тапсырмасын орындамауына байланысты:
1. "Бридас" компаниясынан "Қазақгаз" МХК және "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйесi концессиясы шартын жасау жөнiнде эксклюзивтi келiссөздер жүргiзу құқығы қайтып алынсын.
2. Жоғарыда аталған жұмыс тобына 1997 жылдың 25 мамырына дейiн мерзiмде "Қазақгаз" МХК және "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйесi концессиясы туралы шарттың талаптары бойынша "Бридас" компаниясын қоса алғанда, басқа үмiткерлермен келiссөздер жүргiзу ұсынылсын.
Премьер-Министр

Об отзыве у компании "Бридас" права владения переговоров по заключению договора концессии газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 1997 г. N 108-р
Ввиду невыполнения компанией "Бридас" (Аргентина) поручения рабочей группы, образованной распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 1997 г. N 42, R970042_ по приведению представленного ею проекта Договора концессии газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз" в соответствие с условиями поданных кампанией тендерных предложений:
1. Отозвать у компании "Бридас" право ведения эксклюзивных переговоров по заключению Договора концессии газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз".
2. Предложить вышеуказанной рабочей группе в срок до 25 мая 1997 года провести переговоры по условиям Договора о концессии газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз" с другими претендентами, включая компанию "Бридас".
Премьер-Министр