1997 жылғы 20 ақпандағы N 35 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 22 сәуiр N 112-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 20 ақпандағы N 35 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
автоматтандырылған ақпараттық жүйе құрылысын үйлестiру жөнiндегi комиссияның төрағасы болып Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрi Ө.Е. Шүкеев;
Комиссия төрағасының орынбасары болып Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi төрағасының орынбасары А.А. Бектасов (келiсiм бойынша) тағайындалсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 35
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 112-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 35 следующие изменения:
назначить:
председателем комиссии по координации построения автоматизированных информационных систем Шукеева У.Е. - Министра экономики и торговли Республики Казахстан;
заместителем председателя Комиссии Бектасова А.А. - заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр