Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiне ақаулы бiрiншi дәрежелi дәндi процентсiз несие ретiнде бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 19 мамырдағы N 147
"Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамының Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiне 15 мың тонна ақаулы бiрiншi дәрежелi дәндi процентсiз несие ретiнде бөлу туралы 1997 жылдың астығынан азық-түлiктiк бидайды босатылған ақаулы дән көлемiнiң баламды бағасымен, оның қызметiне кеткен шығындарды ескере отырып, қайтару жөнiндегi өкiмiн қабылдасын.
"Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы көрсетiлген дәндi банкiлердiң кепiлдiгiмен босатсын.
Премьер-Министр

О выделении в распоряжение акима Северо-Казахстанской области дефектного зерна в порядке беспроцентной ссуды
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 мая 1997 г. N 147-р
Принять предложение закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" о выделении в распоряжение акима Северо-Казахстанской области 15 тыс. тонн дефектного зерна первой степени в порядке беспроцентной ссуды с возвратом продовольственной пшеницей из урожая 1997 года в количестве, эквивалентном стоимости отпущенного дефектного зерна, с учетом затрат по его обслуживанию.
Закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" отпуск указанного зерна производить под гарантии банков.
Премьер-Министр