Қазақстан Республикасының Ұлттық авиация басқармасы мен "Кодест инжиниринг" консорциумы арасындағы 1997 жылғы 5 мамырдағы Шартты бұзу туралы келiсiмді мақұлдау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 28 мамырдағы N 153
"Қазақстан әуе жолы" ҰАҚ компаниясының қаржылық дәрменсiздiгi және 1992 жылғы 26 қыркүйектегi "Кодест инжиниринг" (Италия) консорциумымен жасалған N 13-22-01 келiсiм-шартының атқарылуының мүмкiн еместiгiне байланысты, сондай-ақ екi жақтың тiлегiн ескере отырып аталмыш келiсiм-шарт өзара талап қоюсыз бұзылсын:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық авиация басқармасы мен "Кодест инжиниринг" консорциумы арасындағы 1997 жылғы 5 мамырдағы Шартты бұзу туралы келiсiм мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1992 жылғы 21 қыркүйектегi N 266 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр

Об одобрении Соглашения о расторжении контракта между Управлением гражданской авиации Республики Казахстан и консорциумом "Кодест инжиниринг"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 мая 1997 г. N 153-р
В связи с финансовой несостоятельностью НААК "Казахстан ауе жолы" и невозможностью исполнения контракта N 13-22-01 от 26 сентября 1992 года, заключенного с консорциумом "Кодест инжиниринг" (Италия), а также учитывая обоюдное желание сторон расторгнуть данный контракт без предъявления взаимных претензий:
1. Одобрить Соглашение от 5 мая 1997 года о расторжении контракта между Управлением гражданской авиации Республики Казахстан и консорциумом "Кодест инжиниринг".
2. Признать утратившими силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 сентября 1992 г. N 266.
Премьер-Министр