"White & Case" компаниясының көрсеткен қызметтерi үшiн қосымша шығыстарды төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 6 маусымдағы N 167
Қазақстан Республикасына (Қазақ-Люксембург сауда үйiнiң келiсiм-шарты) "Trans Соммditiеs, Ina" компаниясының талабы бойынша соттық iстi қарауының табысты аяқталуы мақсатында және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 23 қазандағы N 487 өкiмiне сәйкес:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне "White & Case" компаниясының көрсеткен қызметтерi үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған резервтiк қорының есебiнен 20 000 (жиырма мың) АҚШ долларына баламды сомада қосымша шығыстарды төлеуге рұқсат берiлсiн.
Премьер-Министр

Об оплате дополнительных расходов компании "White end Case" за оказанные услуги
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 1997 г. N 167-р
В целях успешного завершения судебного разбирательства по иску компании "Trans Соммоditiеs, Inс." к Республике Казахстан (контракт Казахско-Люксембурского Торгового Дома) и в соответствии с распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 октября 1996 г. N 487 R960487_ :
разрешить Министерству финансов Республики Казахстан произвести оплату дополнительных расходов в сумме, эквивалентной 20 000 (двадцать тысяч) долларов США, компании "White end Case" за оказанные услуги за счет средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан на 1997 год.
Премьер-Министр