"McGuire, Woods, Battie & Boothe, L.L.P" халықаралық заң фирмасына көрсеткен қызметтерi үшiн төлем жасау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 6 маусымдағы N 168
"1996 жылғы 12 қарашада Нью-Делиде (Үндiстан) болған авиаапатына байланысты "МсGuirе, Wооds, Battie & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасын" Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғауға тарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 1402 P961402_ қаулысының 6-тармағын атқару үшiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Әдiлет министрлiгiне "МсGuirе, Wооds, Battie & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасына 1997 жылдың ақпан және наурыз айларында көрсеткен қызметтерi үшiн төлем жасауды жүзеге асыруға "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қоры" бағдарламасы бойынша 1997 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен 75 120 (жетпiс бес мың жүз жиырма) АҚШ долларына баламды сома бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении денежных средств Министерству юстиции Республики Казахстан для осуществления платежа международной юридической фирме "McGuire, Woods, Battle end Boothe, L.L.P"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 1997 г. N 168-р
Во исполнение пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1996 г. N 1402 P961402_ "О привлечении международной юридической фирмы "МсGuirе, Wооds, Battle end Вооthе, L.L.Р" к защите интересов Республики Казахстан в связи с авиакатастрофой, происшедшей 12 ноября 1996 года в Нью-Дели (Индия)" Министерству финансов выделить Министерству юстиции Республики Казахстан для осуществления платежа международной юридической фирме "МсGuirе, Wооds, Battle end Вооthе, L.L.Р" сумму, эквивалентную 75 120 (семьдесят пять тысяч сто двадцать) долларам США, за оказанные услуги в феврале и марте 1997 года, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1997 год по программе "Резервный фонд Правительства Республики Казахстан".
Премьер-Министр