Өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 23 маусымдағы N 190
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 4 мамырдағы N 128 өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Ақмола қаласында халықаралық әуежай құрылысының жобасы бойынша Жапон Үкiметiнiң (OECF) заемын тарту жөнiндегi жұмыс тобының құрамына Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк инвестициялық бағдарламалар департаментiнiң директоры - А.И.Андрющенко енгiзiлсiн.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 1997 г. N 128
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июня 1997 г. N 190-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 1997 г. N 128 следующее изменение:
ввести в состав рабочей группы по привлечению займа Правительства Японии (ОЕСF) по проекту строительства международного аэропорта в городе Акмоле Андрющенко А.И. - Директора Департамента государственных инвестиционных программ Министерства экономики и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр