Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 240
1. Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан ақауы бар инженерлiк коммуникациялар мен қалалық арық жүйелерiнен судың кiруiн болдырмау үшiн метрополитеннiң жерасты қазба орындарында бекiту жұмыстарын жүргiзу үшiн Алматы қаласының әкiмiне 40 (қырық) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Алматы қаласының әкiмi 1997 жылдың қорытындысы бойынша
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiне бөлiнген қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп беретiн
болсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi бөлiнетiн қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуына бақылау
жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары

О выделении средств для финансирования чрезвычайных ситуаций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 1997 г. N 240-р
1. Выделить из резервного Фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, акиму города Алматы 40 (сорок) млн. тенге на проведение укрепительных работ в подземных выработках метрополитена для предотвращения попадания вод из неисправных инженерных коммуникаций и городской арычной сети.
2. Акиму города Алматы представить по итогам 1997 года Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об использовании выделенных средств.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Первый заместитель
Премьер-Министр