Жекешелендiруге жасалған келiсiм-шарттар мен мемлекеттiк меншiктi жалға беру туралы келiсiм-шарттар туралы ақпараттардың ұдайы жариялануын қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 15 тамыздағы N 275
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi (С.С.Қалмырзаев), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi (Утепов Э.К.) жекешелендiруге жасалған келiсiм-шарттар мен мемлекеттiк меншiктi жалға беру туралы келiсiм-шарттар туралы ақпараттардың ұдайы жариялануын қамтамасыз етсiн.
2. Осы өкiмнiң атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

О мерах по обеспечению регулярного опубликования информации о контрактах на приватизацию и контрактах о передаче в аренду государственной собственности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 августа 1997 г. N 275-р
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан (Калмурзаев С.С.), Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (Утепов Э.К.) обеспечить регулярное опубликование информации о контрактах на приватизацию и контрактах о передаче в аренду государственной собственности.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр