Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 21 қыркүйектегi N 321
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыру үшiн Шығыс Қазақстан облысының әкiмiне 1997 жылы маусым-шiлде айларында облыста болған өрттердi сөндiруге байланысты шығындарды өтеуге 7,7 (жетi миллион жетi жүз мың) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Шығыс Қазақстан облысының әкiмi 1997 жылдың 3-тоқсанының қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне орындалған жұмыстардың көлемдерi мен құны туралы баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении акиму Восточно-Казахстанской области средств на погашение затрат, связанных с тушением пожаров
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 сентября 1997 г. N 321-р
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, акиму Восточно-Казахстанской области 7,7 (семь миллионов семьсот тысяч) млн. тенге на погашение затрат, связанных с тушением пожаров, отмечавшихся в области в июне-июле 1997 года.
2. Акиму Восточно-Казахстанской области по итогам III квартала 1997 года доложить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр