Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 29 қыркүйектегi N 326
"Asia House Ltd" және "Eisenberg Export Company Ltd" компанияларының Қазақстан Республикасына талап қоюы бойынша қозғалған N 038/1997 iс бойынша және "Universal supply Company Inс." компаниясының Қазақстан Республикасына талап қоюы бойынша қозғалған N 039/1997 iс бойынша Стокгольм қаласындағы Сауда Палатасының Төрелiк институтындағы төрелiк талқылаудың жүргiзiлуi мақсатында:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Әдiлет министрлiгiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қоры есебiнен төрелiк талқылауға байланысты шығыстарды қамтамасыз ету ретiнде, Стокгольм қаласындағы Сауда Палатасының Төрелiк институтының төрелiк трибуналына төлем жасауды жүзеге асыру үшiн 350 (үш жүз елу) мың швед кронына баламды сома бөлсiн.
Премьер-Министрдiң
мiндетiн атқарушы

О выделении Минюсту средств для осуществления платежа арбитражному трибуналу г. Стокгольма
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 1997 г. N 326-р
В целях инициирования арбитражного разбирательства в Арбитражном Институте Торговой Палаты г. Стокгольма по делу N 038/1997, возбужденному по иску компаний "Asia House Ltd." и "Eisenberg Export Company Ltd." к Республике Казахстан, и по делу N 039/1997, возбужденному по иску компании "Universal supply Company Inс." к Республике Казахстан:
Министерству финансов выделить Министерству юстиции Республики Казахстан для осуществления платежа арбитражному трибуналу Арбитражного Института Торговой Палаты г. Стокгольма в качестве обеспечения расходов, связанных с арбитражными разбирательствами, сумму, эквивалентную 350 (триста пятьдесят) тысячам шведских крон за счет резервного фонда Правительства Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра