1996 жылғы 25 қыркүйектегi N 453 Премьер-министрдiң өкiмiне өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 17. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.06.15. N 82 өкімімен. ~R990082
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 25 қыркүйектегi N 453 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Жылжымайтын мүлiк пен заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiнiң директоры С.К.Тазабеков Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң жанындағы Жылжымайтын мүлiкке арналған құқықтан мен олармен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу жөнiндегi пилоттық жобаны дайында және iске асыру тобының құрамына Пилоттық жобаны дайындау және жүзеге асыру тобының жетекшiсi болып енгiзiлсiн.
В.М.Борисов көрсетiлген құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 453
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января 1998 г. N 17-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 15 июня 1999 г. N 82 ~R990082
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 453 следующие изменения:
ввести в состав Группы подготовки и реализации Пилотного проекта по государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним при Министерстве юстиции Республики Казахстан Тазабекова С.К. - Директора Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан, руководителем Группы подготовки и реализации Пилотного проекта;
вывести из указанного состава Борисова В.М.
Премьер-Министр