Қазақстан Республикасының Президентi айтқан тапсырмаларды iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 12 ақпандағы N 35
1. 1998 жылғы 21 қаңтардағы Президент Әкiмшiлiгi, Сенат және Мәжiлiс аппараттары, Премьер-Министр Кеңсесi қызметкерлерiнiң кеңесiнде Қазақстан Республикасының Президентi айтқан тапсырмаларды iске асыру жөнiндегi шаралар бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк
комитеттерi мен ведомстволары бекiтiлген шаралардың белгiленген
мерзiмдердi сөзсiз орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 12 ақпандағы
N 35 өкiмiмен
бекiтiлген
1998 жылғы 21 қаңтардағы Президент
Әкiмшiлiгi, Сенат және Мәжiлiс аппараттары,
Премьер-Министр Кеңсесi қызметкерлерiнiң
кеңесiнде Қазақстан Республикасының Президентi
айтқан тапсырмалары iске асыру жөнiндегi
шаралар
____________________________________________________________________
Рет|             Iс шара              |    Орындаушы     |Орындалу  |
N |                                  |                  |мерзiмi   |
___|__________________________________|__________________|__________|
1 |                 2                |         3        |     4    |
___|__________________________________|__________________|__________|
1.| Өз қызметiн Қазақстанды 2030     |Стратегиялық жос. |тұрақты   |
|жылдарға дейiн дамыту Стратегия.  |парлау және рефор.|түрде     |
|сында, мемлекеттiк органдардың    |малар жөнiндегi   |          |
|Стратегияны дамыту және оны iске  |агенттiк, министр.|          |
|асыру үшiн қабылдаған шешiмдерiнде|лiктер, мемлекет. |          |
|белгiленген мақсаттарға қол       |тiк комитеттер.   |          |
|жеткiзуге сөзсiз бағындыруды      |ведомстволар,     |          |
|қамтамасыз ету                    |Премьер-Министрдiң|          |
|                                  |Кеңсесi           |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
2.| Барлық мемлекеттiк органдардың   |Ақпарат және      |тұрақты   |
|Қазақстанды 2030 жылдарға дейiн   |қоғамдық келiсiм  |түрде     |
|дамыту стратегиясын түсiндiру     |министрлiгi, Стра.|          |
|жөнiндегi ақпараттық-насихаттық   |тегиялық жоспарлау|          |
|шараларды орындауын қамтамасыз ету|және реформалар   |          |
|жөнiнде түпкiлiктi шаралар қабыл. |жөнiндегi агент.  |          |
|дау, Президентке олардың орындалу |тiк, министрлiк.  |          |
|барысы туралы тұрақты түрде       |тер, комитеттер,  |          |
|хабарлап отыру                    |ведомстволар      |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
3.| Қабылданатын шешiмдер мен жүзеге |Стратегиялық      |          |
|асырылатын iс-әрекеттердiң        |жоспарлау және    |          |
|Мемлекет Басшысының стратегиялық  |реформалар        |          |
|бағытына қатаң сәйкестiгiн        |жөнiндегi         |          |
|қамтамасыз ету                    |агенттiк          |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
4.| Ақпарат қызметкерлерiнiң         |Премьер-Министрдiң|тұрақты   |
|бiрлескен топтарының жергiлiктi   |Кеңсесi, министр. |түрде     |
|жерлерге баруы арқылы тексерудi   |лiктер, мемлекет. |          |
|қоса алғанда, аппараттың функцио. |тiк комитеттер,   |          |
|налдық мiндеттерiне сәйкес жан-   |ведомстволар      |          |
|жақты қатаң бақылау жасау         |                  |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
5.|Мемлекеттiк қызметшi кадрларын    |Үкiметiнiң        |тұрақты   |
|даярлау мен қайта даярлаудың тиiм.|жанындағы Мемле.  |түрде     |
|дiлiгiн арттыру, кадрларды даярлау|кеттiк қызметшi.  |          |
|мен қайта даярлауды Ақмола        |лердi даярлау мен |          |
|қаласында ұйымдастыруды көздеу    |қайта даярлау     |          |
|                                  |институты,        |          |
|                                  |Премьер-Министрдiң|          |
|                                  |Кеңсесi           |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
6.|"Мемлекеттiк қызмет туралы"       |Стратегиялық      |1998      |
|Қазақстан Республикасы Президен.  |жоспарлау және    |жылдың    |
|тiнiң Заң күшi бар Жарлығына      |реформалар жөнiн. |1 шiлде.  |
|өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу|дегi агенттiк,    |сiне дейiн|
|туралы заң жобасын Республика     |Әдiлетминi,       |          |
|Парламентiнiң қарауына енгiзу,    |Премьер-Министрдiң|          |
|өзге де нормативтiк құқықтық      |Кеңсесi           |          |
|актiлерге мемлекеттiк органдар    |                  |          |
|аппараттарының қызметкерлерiн     |                  |          |
|қорғау шараларын көздейтiн        |                  |          |
|өзгерiстер мен толықтырулар       |                  |          |
|енгiзу, сондай-ақ мемлекеттiк     |                  |          |
|қызметшi кадрларын iрiктеу,       |                  |          |
|аттестациялау мен жылжытудың,     |                  |          |
|кадрлар корпусын тамыр-таныстық   |                  |          |
|принципi бойынша қалыптастыруға   |                  |          |
|жол бермейтiн тетiгiн жасау       |                  |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
7.|Мемқызмет жүйесiнде ақпаратқа     |Қаржыминi,        |1998      |
|жалпы қол жеткiзудi қамтамасыз    |Ғылымминi - Ғылым |жылдың    |
|ететiн мемлекеттiк органдардың    |академиясы        |1 шiлде.  |
|бiрыңғай компьютерлiк жүйесiн құру|                  |сiне дейiн|
|және Интернет желiсiне кiру,      |                  |          |
|сондай-ақ бұл үшiн қажеттi бюджет |                  |          |
|қаражатын қарастыру               |                  |          |
|туралы ұсыныстар енгiзу           |                  |          |
___|__________________________________|__________________|__________|
8.|Мемқызметшiлерге еңбекақы төлеудiң|Стратегиялық      |1998      |
|коэффициентерге негiзделген       |жоспарлау және    |жылдың 1  |
|бiрыңғай тарифтiк-бiлiктiлiк      |реформалар жөнiн. |шiлдесiне |
|жүйесiн әзiрлеу                   |дегi агенттiк,    |дейiн     |
|                                  |Қаржыминi         |          |
___|__________________________________|__________________|__________|

Об утверждении мероприятий по реализации поручений, высказанных Президентом Республики Казахстан на совещении 21 января 1998 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 1998 г. N 35-р
1. Утвердить мероприятия по реализации поручений, высказанных Президентом Республики Казахстан на совещании работников Администрации Президента, аппаратов Сената и Мажилиса, Канцелярии Премьер - Министра 21 января 1998 года (прилагаются).
2. Министерствам, государственным комитетам и ведомствам Республики Казахстан обеспечить безусловное выполнение утвержденных мероприятий в установленные сроки.
3. Контроль за исполнением возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утверждены
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 февраля 1998 г. N 35-р
Мероприятия
по реализации поручений, высказанных
Президентом Республики Казахстан на совещании
работников Администрации Президента, аппаратов
Сената и Мажилиса, Канцелярии Премьер-Министра
21 января 1998 года
----------------------------------------------------------------------
N |          Мероприятие                 |Исполнитель     |Срок
п/п|                                      |                |исполнения
----------------------------------------------------------------------
1 |                   2                  |        3       |     4
----------------------------------------------------------------------
1   Обеспечить безусловную                 Агентство по     постоянно
подчиненность своей деятельности       стратегическому
достижению целей, определенных         планированию и
в Стратегии развития Казахстана        реформам,
до 2030 года, решений                  министерства,
государственных органов, принятых      государственные
в развитие Стратегии и для ее          комитеты,
реализации                             ведомства,
Канцелярия
Премьер-Министра
2  Принять исчерпывающие меры по           Министерство     постоянно
обеспечению выполнения всеми            информации и
государственными органами планов        общественного
информационно-пропагандистских          согласия,
мероприятий по разъяснению Стратегии    Агентство по
развития Казахстана до 2030 года,       стратегическому
обеспечить постоянное информирование    планированию и
Президента о ходе их исполнения         реформам,
министерства,
государственные
комитеты,
ведомства
3  Обеспечить неуклонное соответствие      Агентство по     постоянно
принимаемых решений и                   стратегическому
осуществляемых действий                 планированию и
стратегическому курсу Главы             реформам,
государства                             Минюст
4  Проводить всеобъемлющий жесткий         Канцелярия       постоянно
контроль исполнения в соответствии      Премьер-Министра,
с функциональными обязанностями         министерства,
аппарата, включая проверки с выездом    государственные
на места совместными группами           комитеты,
работников аппарата                     ведомства
5  Повысить эффективность подготовки и     ИПГС при         постоянно
переподготовки кадров государственных   Правительстве,
служащих, предусмотреть организацию     Канцелярия
подготовки и переподготовки в г. Акмоле Премьер-Министра
6  Внести в Парламент Республики           Агентство по     до 1 июля
проект закона о внесении изменений и    стратегическому  1998 года
дополнений в Указ Президента            планированию и
Республики Казахстан, имеющий силу      реформам,
Закона, "О государственной службе",     Минюст,
изменений и дополнений в иные           Канцелярия
нормативные правовые акты,              Премьер-Министра
предусматривающие меры защиты
работников аппаратов государственных
органов, а также создание механизмов
отбора, аттестации и продвижения
кадров государственных служащих,
исключающих формирование кадрового
корпуса госслужбы по принципу
протекционизма
7  Внести предложения по созданию          Минфин,          до 1 июля
единой компьютерной сети                Миннауки-        1998 года
государственных органов,                Академия наук
обеспечивающей их общедоступность в
системе госслужбы и выход в сеть
Интернет, а также об изыскании для
этого необходимых бюджетных средств
8  Разработать единую                      Агентство по
тарифно-квалификационную                стратегическому  до 1 июля
систему оплаты труда госслужащих,       планированию и   1998 года
основанную на коэффициентах             реформам,
Минфин
----------------------------------------------------------------------