Е.Д.Фельдтi акционерлiк қоғамның президентi қызметiне ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 18 ақпандағы N 42. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрiнiң 1998.08.28. N 165 өкімімен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментiнiң Е.Д.Фельдтi "МАЭК" және "Химкомплекс" акционерлiк қоғамдары акцияларының мемлекеттiк пакеттерi берiлетiн мемлекеттiң 100 процент қатысуымен акционерлiк қоғамның президентi қызметiне ұсыну туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
Премьер-Министр

О представлении Фельда Е.Д. на должность президента АО, в которое будут переданы госпакеты акций АО "МАЭК" и "Химкомплект"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 1998 г. N 42-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 августа 1998 г. N 165-р (R980165)
Согласиться с предложением Департамента государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан о представлении Фельда Е.Д. на должность президента акционерного общества со 100-процентным участием государства, в которое будут переданы государственные пакеты акций акционерных обществ "МАЭК" и "Химкомплекс".
Премьер-Министр