Үкiмет мүшелерiнiң апта сайынғы үлгiлiк жұмыс кестесi
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 4 наурыздағы N 49. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.11.13. N 157 өкімімен. ~R990157
1. Үкiмет мүшелерiнiң апта сайынғы үлгiлiк жұмыс кестесi
бекiтiлсiн.
2. Премьер-Министрдiң Кеңсесi, министрлiктер және ведомстволар өз
жұмыстарын жоспарлау кезiнде Үкiмет мүшелерiнiң апта сайынғы үлгiлiк
жұмыс кестесiне сүйенсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 4 наурыздағы
N 49 өкiмiмен
бекiтiлген
Үкiмет мүшелерiнiң апта сайынғы
үлгiлiк жұмыс кестесi
Дүйсенбi         - Министрлiктерде өткен аптаның қорытындылары
бойынша кеңестер өткiзу. Президент пен Үкiмет
актiлерiнiң, Президент пен Премьер-Министрдiң
тапсырмаларының атқарылуына бақылау жасау
Сейсенбi         - Үкiметтiң, Үкiмет Төралқасының мәжiлiсi,
Премьер-Министрдегi кеңес
Сәрсенбi         - Премьер-Министрде (түске дейiн), оның
орынбасарлары мен Премьер-Министр Кеңсесiнiң
Басшысында (түстен кейiн) кеңес өткiзу;
Қазақстан Республикасында тiркелген елшiлердi
қабылдау
Бейсенбi         - Министрлiктерде алқаның отырысын, кеңестер
өткiзу
Жұма             - Аймақтармен, министрлiктердiң арасындағы
жұмыс, азаматтарды қабылдау
Сенбi            - Кадрлардың оқуы

О примерном еженедельном графике работы членов Правительства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 1998 г. № 49-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 13 ноября 1999 г. N 157-p ~R990157
1. Утвердить примерный еженедельный график работы членов Правительства.
2. Канцелярии Премьер-Министра, министерствам и ведомствам при планировании своей работы исходить из примерного еженедельного графика работы членов Правительства.
Премьер-Министр
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 марта 1998 г. N 49-р
Примерный еженедельный график
работы членов Правительства
Понедельник             - Проведение совещаний в министерствах по
итогам предыдущей недели. Контроль
исполнения актов Президента и Правительства,
поручений Президента и Премьер-Министра
Вторник                 - Заседания Правительства, Президиума
Правительства, совещания у Премьер-Министра
Среда                   - Проведение совещаний у Премьер-Министра
(первая половина дня), его заместителей и
Руководителя Канцелярии Премьер-Министра
(вторая половина дня); прием послов,
аккредитованных в Республике Казахстан
Четверг                 - Проведение заседаний коллегий, совещаний в
министерствах
Пятница                 - Работа с регионами, между министерствами,
прием граждан
Суббота                 - Учеба кадров