Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 мамырдағы N 144 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 9 сәуiрдегi N 64
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 мамырдағы
N 144
R970144_
өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "1997 жылдың 25 мамырына дейiн"
деген сөздер алынып тасталсын, "Комиссия құрсын" деген сөздер
"Ведомствоаралық несие комиссияның құрамын бекiтуге ұсынсын" деген
сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Ведомствоаралық несие комиссиясы мына құрамда бекiтiлсiн:
А.М.Шоқпытов              - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрi, төраға
Комиссиясының мүшелерi:
Ғ.Б.Тоқсанбаев            - Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгi Заңдар және
халықаралық құқық департаментi
директорының орынбасары
Б.М.Мәдиев                - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру департаментi
директорының орынбасары
Д.Н.Айтжанов              - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Бюджет департаментi
несиелеу басқармасының бастығы
2-тармақ 3-тармақ болып есептелсiн.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 1997 г. N 144
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 1998 г. N 64-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
16 мая 1997 г. N 144
R970144_
следующие изменения:
в абзаце втором пункта 1 слова "в срок до 25 мая 1997 года
создать комиссию" заменить словами "представить на утверждение
состав межведомственной кредитной комиссии";
дополнить пунктом 2 следующего содержания:
"2. Утвердить межведомственную кредитную комиссию в следующем
составе:
Шукпутов А.М.      - вице-Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан,
председатель
Члены комиссии:
Токсанбаев Г.Б.    - заместитель Директора Департамента
законодательства и международного права
Министерства юстиции Республики Казахстан
Мадиев Б.М.        - заместитель Директора Департамента
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
Айтжанов Д.Н.      - начальник управления кредитования
Бюджетного департамента Министерства
финансов Республики Казахстан      ";
пункт 2 считать пунктом 3.
Премьер-Министр