Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде 1998 жылдың III тоқсанында қарауға арналған мәселелердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкімі 1998 жылғы 3 шiлдедегi N 132
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде 1998 жылдың
III тоқсанында қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн
(қоса берiлiп отыр).
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде
1998 жылдың III тоқсанында қарауға арналған мәселелердiң
тiзбесi
____________________________________________________________________
Күнi    |   Мәселенiң атауы    |  Материалды     |Баяндамашылар
|                      |дайындауға жауап.|
|                      |тылар            |
____________________________________________________________________
1     |             2        |         3       |       4
____________________________________________________________________
28 шiлде    |Еңбек қатынастарын    |Еңбек және       |Н.А.Коржова
|реформалаудың тұжырым.|халықты          |
|дамасы туралы         |әлеуметтiк қорғау|
|                      |министрлiгi      |
____________________________________________________________________
28 шiлде    |Шағын қалалардың әлеу.|Энергетика,      |М.Қ.Әблязов
|меттiк-экономикалық   |индустрия және   |
|жағдайы және объектi. |сауда министрлiгi|
|лердi күзгi-қысқы     |                 |
|кезеңдегi жұмысқа     |                 |
|дайындаудың барысы    |                 |
|туралы                |                 |
____________________________________________________________________
4 тамыз     |Әлеуметтiк-экономика. |Энергетика,      |М.Қ.Әблязов,
|лық даму мен мемлекет.|индустрия және   |С.М.Мыңбаев
|тiк бюджеттiң 1998    |сауда министрлiгi|
|жылдың бiрiншi жарты  |Қаржы министрлiгi|
|жылдығында атқарылуының                 |
|қорытындысы туралы    |                 |
____________________________________________________________________
18 тамыз    |Қазақстан Республикасы|Энергетика,      |Р.В.Солодченко
|Үкiметiнiң 1998-2000  |индустрия және   |
|жылдарға арналған     |сауда министрлiгi|
|iс-қимыл жоспарының   |                 |
|орындалу барысы туралы|                 |
____________________________________________________________________
18 тамыз    |Қазақстан Республика. |Энергетика,      |М.Қ.Әблязов
|сының электр энергети.|индустрия және   |
|касын дамытудың       |сауда министрлiгi|
|стратегиясы туралы    |                 |
____________________________________________________________________
15 қыркүйек |Қазақстан Республика. |Ұлттық статистика|Ж.А.Күлекеев
|сында мемлекеттiк     |агенттiгi        |
|статистиканы реформа. |                 |
|лаудың 1999-2005      |                 |
|жылдарға арналған     |                 |
|бағдарламасы туралы   |                 |
____________________________________________________________________
15 қыркүйек |Мемлекеттiк жастар    |Ақпарат және     |А.С.Сәрсенбаев
|саясатының тұжырымда. |қоғамдық келiсiм |
|масы туралы           |министрлiгi      |
____________________________________________________________________

Об утверждении перечня вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства в III квартале 1998 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1998 г. № 132-р
Утвердить перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 1998 года (прилагается).
Премьер-Министр
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в III квартале 1998 года
----------------------------------------------------------------------------
Дата   !  Наименование вопроса       !Ответственные за     !  Докладчики
!                             !подготовку материала !
----------------------------------------------------------------------------
1    !               2             !          3            !        4
----------------------------------------------------------------------------
28 июля   О концепции реформирования   Министерство труда и    Коржова Н.А.
трудовых отношений           социальной защиты
населения
28 июля   О социально-зкономическом    Министерство энергетики, Аблязов М.К.
положении малых городов      индустрии и торговли
и ходе подготовки объектов
к работе в осенне-зимний
период
4 августа Об итогах социально-         Министерство энергетики, Аблязов М.К.,
экономического развития и    индустрии и торговли,    Мынбаев С.М.
исполнении государственного
бюджета за первое полугодие  Министерство финансов
1998 года
18        О ходе выполнения Программы Министерство энергетики, Солодченко Р.В.
августа   действий Правительства      индустрии и торговли
Республики Казахстан на
1998-2000 годы
18        О стратегии развития элек-  Министерство энергетики, Аблязов М.К.
августа   троэнергетики Республики    индустрии и торговли
Казахстан
15        О Программе реформирования  Национальное статисти-   Кулекеев Ж.А
сентября  государственной статистики  ческое агентство
в Республике Казахстан на
1999-2005 годы
15        О Концепции государственной Министерство информации  Сарсенбаев А.С.
сентября  молодежной политики         и общественного согласия
-----------------------------------------------------------------------------