Реформалардың жекелеген бағыттарын iске асыру жөнiндегi жауапты мемлекеттiк органдарын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 1 тамыздағы N 148
Мемлекеттiк сектордың ресурстарын пайдалануды жақсарту бойынша реформалар кешенiн iске асыру жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру мақсатында:
1. Реформалардың жекелеген бағыттарын iске асыру жөнiндегi жауапты мемлекеттiк органдар ретiнде мыналар белгiленсiн:
1) мемлекеттiк инвестициялар мен макроэкономикалық болжамдар бағдарламаларын қалыптастыру мен орындау саласында - Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Экономикалық жоспарлау жөнiндегi комитетi;
2) бюджеттiк процесс, аудит және сырттан қарыз алу саласында - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi;
3) тұрғын үй-коммуналдық салада - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Тұрғын үй-коммуналдық реформасы жөнiндегi комиссиясы және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi комитетi;
4) әкiмшiлiк реформалар саласында - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Мемлекеттiк қызметтi реформалау жөнiндегi комиссиясы және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi.
2. Осы өкiмнiң 1-тармағында көрсетiлген жауапты орындаушылардың жұмысына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсiн.
Премьер-Министрi

О мерах по координации работ для реализации комплекса реформ по улучшению использования ресурсов государственного сектора
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 августа 1998 г. N 148-р
В целях координации работ по реализации комплекса реформ по улучшению использования ресурсов государственного сектора:
1. Определить в качестве ответственных государственных органов по реализации отдельных направлений реформ:
1) в области формирования и выполнения программ государственных инвестиций и макроэкономических прогнозов - Комитет по экономическому планированию Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан;
2) в области бюджетного процесса, аудита и внешнего заимствования - Министерство финансов Республики Казахстан;
3) в области жилищно-коммунальной сферы - Комиссия Правительства Республики Казахстан по жилищно-коммунальной реформе и Комитет Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции;
4) в области административных реформ - Комиссия Правительства Республики Казахстан по реформе государственной службы и Министерство финансов Республики Казахстан.
2. Возложить контроль за работой ответственных исполнителей, указанных в пункте 1 настоящего распоряжения, на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
Премьер-Министр