|арасындағы 1998-2007     |            |министрлiгi, Көлiк және
|жылдарға арналған        |            |коммуникациялар министр.
|экономикалық             |            |лiгi, Ғылым министрлiгi -
|ынтымақтастық туралы     |            |Ғылым академиясы, Қорғаныс
|шарт                     |            |министрлiгi, Әдiлет
|                         |            |министрлiгi, Еңбек және
|                         |            |халықты әлеуметтiк қорғау
|                         |            |министрлiгi, Ақпарат және
|                         |            |қоғамдық келiсiм министр.
|                         |            |лiгi, Iшкi iстер министр.
|                         |            |лiгi, Экология және
|                         |            |табиғи ресурстар министр.
|                         |            |лiгi, Бiлiм, мәдениет
|                         |            |және денсаулық сақтау
|                         |            |министрлiгi, Ауыл
|                         |            |шаруашылығы министрлiгi,
|                         |            |Инвестициялар жөнiндегi
|                         |            |мемлекеттiк комитет,
|                         |            |Төтенше жағдайлар
|                         |            |жөнiндегi комитет, Көшi-қон
|                         |            |және демография жөнiндегi
|                         |            |агенттiк
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Қорғаныс министрлiгi,
|Үкiметi мен Ресей        |            |Сыртқы iстер министрлiгi,
|Федерациясының Үкiметi   |            |Ауыл шаруашылығы
|арасындағы қазақстан-ресей            |министрлiгi
|шекарасын делимитациялау |            |
|туралы хаттама           |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасы   |1998 жылдың |Қаржы министрлiгi, Ұлттық
|мен Ресей Федерациясы    |1 қыркүйегi.|Банк, Сыртқы iстер
|арасындағы "Байқоңыр"    |не дейiн    |министрлiгi, Ғылым
|кешенiн жалдау жөнiндегi |            |министрлiгi - Ғылым
|берешектердi реттеу      |            |академиясы, Қорғаныс
|туралы келiсiм           |            |министрлiгi
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Еңбек және халықты
|Үкiметi мен Ресей        |            |әлеуметтiк қорғау
|Федерациясының Үкiметi   |            |министрлiгi, Қаржы
|арасындағы "Байқоңыр"    |            |министрлiгi
|кешенiнде тұратын және   |            |
|жұмыс iстейтiн азаматтарды            |
|әлеуметтiк қамсыздандыру |            |
|тәртiбi туралы келiсiм   |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Әдiлет министрлiгi,
|Үкiметi мен Ресей        |            |Сыртқы iстер министрлiгi,
|Федерациясының Үкiметi   |            |Iшкi iстер министрлiгi
|арасындағы "Байқоңыр"    |            |
|кешенiнiң аумағындағы    |            |
|азаматтардың құқықтарын  |            |
|қамтамасыз ету туралы    |            |
|келiсiм                  |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Қаржы министрлiгi, Ұлттық
|Үкiметi мен Ресей        |            |Банк, Ғылым министрлiгi -
|Федерациясының Үкiметi   |            |Ғылым академиясы,
|арасындағы өзара қаржылық|            |Энергетика, индустрия және
|талаптарды реттеу туралы |            |сауда министрлiгi, Көлiк
|келiсiм                  |            |және коммуникациялар
|                         |            |министрлiгi, Қорғаныс
|                         |            |министрлiгi,Ұлттық
|                         |            |аэроғарыш агенттiгi,
|                         |            |Сыртқы iстер министрлiгi
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Қорғаныс министрлiгi,
|Үкiметi мен Ресей        |            |Қаржы министрлiгi, Ұлттық
|Федерациясының Үкiметi   |            |аэроғарыш агенттiгi,
|арасындағы iздеу-құтқару |            |Ауыл шаруашылығы
|қызметiн пайдалану және  |            |министрлiгi
|оны жалға алу шарттарының|            |
|тәртiбi туралы келiсiм   |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|1998 жылдың |Қорғаныс министрлiгi,
|Үкiметi мен Ресей        |1 қыркүйегi.|Қаржы министрлiгi, Ауыл
|Федерациясының Үкiметi   |не дейiн    |шаруашылығы министрлiгi
|арасындағы полигондардың |            |
|жер учаскелерiн пайдалан.|            |
|ғаны үшiн жалдау ақысының|            |
|есеп-қисабын жүзеге асыру|            |
|тәртiбi туралы келiсiм   |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Қорғаныс министрлiгi,
|Үкiметi мен Ресей        |            |Қаржы министрлiгi
|Федерациясының Үкiметi   |            |
|арасындағы 1992-1996     |            |
|жылдары сынақ алаңдарын  |            |
|пайдалануға байланысты   |            |
|Қазақстан Республикасының|            |
|мүлiктiк шығындары үшiн  |            |
|өтемақы төлеу тәртiбi    |            |
|туралы келiсiм           |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Iшкi iстер министрлiгi,
|Үкiметi мен Ресей        |            |Қаржы министрлiгi, Ұлттық
|Федерациясының Үкiметi   |            |қауiпсiздiк комитетi
|арасындағы заңсыз жолмен |            |(келiсiм бойынша)
|алынған кiрiстердi       |            |
|ресмилендiруге (тазартуға)            |
|байланысты заңсыз        |            |
|қаржылық операцияларға   |            |
|қарсы күрес саласындағы  |            |
|ынтымақтастық пен өзара  |            |
|көмек туралы келiсiм     |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|1998 жылдың |Қорғаныс министрлiгi
|Үкiметi мен Ресей        |1 қыркүйегi.|
|Федерациясының Үкiметi   |не дейiн    |
|арасындағы Ресей         |            |
|Федерациясының әскери    |            |
|оқу орындарында Қазақстан|            |
|Республикасының әскери   |            |
|кадрларын даярлау туралы |            |
|келiсiм                  |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Көлiк және коммуникациялар
|Үкiметi мен Ресей        |            |министрлiгi, Қорғаныс
|Федерациясының Үкiметi   |            |министрлiгi, Қаржы
|арасындағы iшкi су       |            |министрлiгiнiң Кеден
|жолдары бойынша кемелердiң            |комитетi
|жүзу тәртiбi мен шарттары|            |
|туралы келiсiм           |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Көлiк және коммуникациялар
|Үкiметi мен Ресей        |            |министрлiгi
|Федерациясының Үкiметi   |            |
|арасындағы теңiз сауда   |            |
|кеме қатынасы туралы     |            |
|келiсiм                  |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Бiлiм, мәдениет және
|Үкiметi мен Ресей        |            |денсаулық сақтау
|Федерациясының Үкiметi   |            |министрлiгi, Ақпарат және
|арасындағы ақпараттық    |            |қоғамдық келiсiм
|мәдени орталықтар құру   |            |министрлiгi
|және олардың қызметiнiң  |            |
|шарттары туралы келiсiм  |            |
____________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|    "-"     |Энергетика, индустрия және
|Үкiметi мен Ресей        |            |сауда министрлiгi
|Федерациясының Үкiметi   |            |
|арасындағы 1999 жылғы    |            |
|сауда-экономикалық       |            |
|саладағы ынтымақтастық   |            |
|туралы хаттама           |            |
____________________________________________________________________

1998-2007 годы                        Академия наук,
Министерство обороны,
Министерство юстиции,
Министерство труда и
социальной защиты
населения, Министерство
информации и
общественного согласия,
МВД, Министерство
экологии и природных
ресурсов, Министерство
образования, культуры
и здравоохранения,
Министерство сельского
хозяйства,
Государственный комитет
по инвестициям, Комитет
по чрезвычайным
ситуациям, Агентство
по миграции и демографии
Протокол между            -//-        МИД, Министерство
Правительством                        обороны, Министерство
Республики                            сельского хозяйства
Казахстан и
Правительством
Российской
Федерации о
делимитации
казахстанско-
российской
границы
Соглашение между       До 1 сентября  Министерство финансов,
Республикой Казахстан  1998 года      Национальный Банк,
и Российской                          МИД, Министерство науки -
Федерацией об                         Академия наук,
урегулировании                        Министерство обороны
задолженности по аренде
комплекса "Байконур"
Соглашение между          -//-        Министерство труда
Правительством                        и социальной защиты
Республики Казахстан                  населения, Министерство
и Правительством                      финансов
Российской Федерации
о порядке социального
обеспечения граждан,
проживающих и работающих
на комплексе "Байконур"
Соглашение между          -//-        Министерство юстиции,
Правительством                        МИД, МВД
Республики Казахстан
и Правительством
Российской Федерации
об обеспечении прав
граждан на территории
комплекса "Байконур"
Соглашение между      До 1 сентября   Министерство финансов,
Правительством        1998 года       Национальный Банк,
Республики Казахстан                  Министерство науки -
и Правительством                      Академия наук,
Российской Федерации                  Министерство энергетики,
об урегулировании                     индустрии и торговли,
взаимных финансовых                   Министерство транспорта
претензий                             и коммуникаций,
Министерство обороны,
Национальное аэрокосмическое
агентство, МИД
Соглашение между          -//-        Министерство обороны,
Правительством                        Министерство финансов,
Республики Казахстан                  Национальное аэрокосмическое
и Правительством                      агентство, Министерство
Российской Федерации                  сельского хозяйства
о порядке использования
и условиях аренды
поисково-спасательной
службы
Соглашение между          -//-        Министерство обороны,
Правительством                        Министерство финансов,
Республики Казахстан                  Министерство сельского
и Правительством                      хозяйства
Российской Федерации
о порядке осуществления
расчета по арендной
плате за пользование
земельными участками
полигонов
Соглашение между      До 1 сентября   Министерство обороны,
Правительством        1998 года       Министерство финансов
Республики Казахстан
и Правительством
Российской Федерации
о порядке компенсации
за имущественные
потери Республики
Казахстан, связанные
с эксплуатацией
полигонов 1992-
1996 годах
Соглашение между          -//-        МВД, Министерство финансов,
Правительством                        КНБ (по согласованию)
Республики Казахстан
и Правительством
Российской Федерации
о сотрудничестве и
взаимной помощи в
сфере борьбы с
незаконными финансовыми
операциями, связанными с
легализацией (отмыванием)
доходов, полученных
незаконным путем
Соглашение между          -//-        Министерство обороны
Правительством
Республики Казахстан
и Правительством
Российской Федерации
о подготовке военных
кадров Республики
Казахстан в военно-
учебных заведениях
Российской Федерации
Соглашение между      До 1 сентября   Министерство транспорта
Правительством        1998 года       и коммуникаций,
Республики Казахстан                  Министерство обороны,
и Правительством                      Таможенный комитет
Российской Федерации                  Министерства финансов
о порядке и условиях
плавания судов по
внутренним водным
путям
Соглашение между          -//-        Министерство транспорта
Правительством                        и коммуникаций
Республики Казахстан
и Правительством
Российской Федерации
о морском торговом
судоходстве
Соглашение между          -//-        Министерство образования,
Правительством                        культуры и здравоохранения,
Республики Казахстан                  Министерство информации и
и Правительством                      общественного согласия
Российской Федерации
об учреждении и
условиях деятельности
информационно-
культурных центров
Протокол между            -//-        Министерство энергетики,
Правительством                        индустрии и торговли
Республики Казахстан
и Правительством
Российской Федерации
о сотрудничестве в
торгово-экономической
области на 1999 год