Ресей Федерациясының Президентi Б.Н.Ельциннiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (1998 жылғы 8-10 қыркүйек) дайындау жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 25 тамыздағы N 160
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы Президенттерiнiң
1998 жылғы 6 шiлдедегi Бiрлескен Мәлiмдемесiне сәйкес Ресей
Федерациясының Президентi Б.Н.Ельциннiң Қазақстан Республикасына
ресми сапарын (1998 жылғы 8-10 қыркүйек) дайындау жөнiндегi қоса
берiлiп отырған Iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 25 тамыздағы
N 160 өкiмiмен
бекiтiлген
Ресей Федерациясының Президентi Б.Н.Ельциннiң
Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау
жөнiндегi iс-шаралар
ЖОСПАРЫ
(1998 жылғы 8-10 қыркүйек)
___________________________________________________________________
N |        Iс-шара         |Орындау мерзiмi|Орындауға жауаптылар
___________________________________________________________________
1 |             2          |       3       |          4
___________________________________________________________________
1 Ресейлiк тараппен сапар.  25 тамызға     Сыртқы iстер министрлiгi,
дың түпкiлiктi мерзiмiн,  дейiн          Қазақстан Республикасы
болу бағдарламасын,                      Президентiнiң Хаттама
делегациямен бiрге                       қызметi (келiсiм
жүретiн адамдардың                       бойынша)
құрамын келiсу
2 Сапарды хаттамалық        Сапар          Қазақстан Республикасы
тұрғыдан қамтамасыз       кезеңiнде      Президентiнiң Хаттама
ету, Ресей Федерациясы.                  қызметi (келiсiм бойынша)
ның делегациясын Астана                  Сыртқы iстер министрлiгi,
қаласының әуе-жайында                    Астана қаласының әкiмi,
қарсы алу мен шығарып                    Iшкi iстер министрлiгi,
салуды ұйымдастыру                       Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм бойынша)
3 Астана қаласының әуе-     -"-            Астана қаласының әкiмi,
жайын, жол жүру                          Қазақстан Республикасы
бағыттары мен болатын                    Президентiнiң Iс
жерлерiнiң көшелерiн                     Басқармасы (келiсiм
безендiру (бағдарлама                    бойынша), Сыртқы iстер
бойынша)                                 министрлiгi
4 Әуежайда, жол жүру        Сапар          Астана қаласының әкiмi,
бағыттары бойынша         кезеңiнде      Қазақстан Республикасы
делегацияның қауiпсiз.                   Президентiнiң Күзет
дiгiн қамтамасыз ету,                    қызметi (келiсiм бойынша)
олардың болатын                          Ұлттық қауiпсiздiк
жерлерiнде қоғамдық                      комитетi (келiсiм
тәртiптi сақтау,                         бойынша), Iшкi iстер
делегацияны күзету                       министрлiгi

О Плане мероприятий по подготовке официального визита Президента Российской Федерации Б.Н.Ельцина в Республику Казахстан (8-10 сентября 1998 года)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 1998 г. № 160-р
В соответствии с Совместным Заявлением Президентов Республики Казахстан и Российской Федерации от 6 июля 1998 года утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке официального визита Президента Российской Федерации Б.Н.Ельцина в Республику Казахстан (8-10 сентября 1998 года).
Премьер-Министр
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 августа 1998 года N 160-р
ПЛАН
мероприятий на подготовке официального визита
Президента Российской Федерации
Б.Н.Ельцина в Республику Казахстан
(8-10 сентября 1998 года)
-----------------------------------------------------------------------------
N !         Мероприятие           !    Срок     !Ответственные за исполнение
п/п!                               !  исполнения !
-----------------------------------------------------------------------------
1 !               2               !       3     !               4
-----------------------------------------------------------------------------
1   Согласование с российской        До 25       Министерство иностранных
стороной окончательных сроков    августа     дел, Протокольная
визита, программы пребывания,                служба Президента
состава делегации и                          Республики Казахстан (по
сопровождающих лиц                           согласованию)
2   Протокольное обеспечение         В период    Протокольная служба
визита, организация              визита      Президента Республики
встречи и проводов делегации                 Казахстан (по согласованию),
Российской Федерации  в                      Министерство иностранных
аэропорту города Астаны                      дел, аким города Астаны,
Министерство внутренних дел,
Комитет национальной
безопасности (по
согласованию)
3   Оформление аэропорта, улиц        -"-        Аким города Астаны,
города Астаны по маршрутам                   Управление Делами
следования и местам посещения                Президента Республики
(по программе)                               Казахстан (по согласованию),
Министерство иностранных дел
4   Обеспечение безопасности          В период   Аким города Астаны,
делегации в аэропорту, по         визита     Служба охраны Президента
маршрутам следования, поддержание            Республики Казахстан (по
общественного порядка в                      согласованию), Комитет
местах их пребывания, охрана                 национальной безопасности
делегации                                    (по согласованию),
Министерство внутренних дел

5 Ресей Федерациясының      1 қыркүйекке   Қазақстан Республикасы
Президентiн, негiзгi      дейiн          Президентiнiң Iс
делегацияны, бiрге                       Басқармасы (келiсiм
жүретiн адамдарды                        бойынша), Қаржы
қабылдау жағдайларын                     министрлiгi, Сыртқы
пысықтау және Қазақстан                  iстер министрлiгi
Республикасының Үкiметiне
шығындарды жабу көздерi
бойынша ұсыныстар енгiзу
6 Н.Ә.Назарбаевтың          27 тамызға     Сыртқы iстер
Б.Н.Ельцинмен сұхбатына   дейiн          министрлiгi (жинақ)
және кеңейтiлген
құрамдағы делегациялар.
дың келiссөздерiне орай
төмендегi бағыттар
бойынша ақпараттық-
талдау материалдарын
әзiрлеу:
Ресей Федерациясының    -"-            Сыртқы iстер
iшкi және сыртқы                       министрлiгi
саясаты, Ресейдiң
әлеуметтiк-экономика.
лық жағдайы туралы
екi жақты сауда-        27 тамызға     Энергетика, индустрия
экономикалық ынтымақ.   дейiн          және сауда министрлiгi
тастықты дамыту                        (жинақ), Қаржы министр.
жөнiндегi ұсыныстар.                   лiгi, Көлiк және
мен бiрге оның                         коммуникациялар министр.
жай-күйi мен                           лiгi, Iшкi iстер
перспективалары                        министрлiгi, Ауыл
туралы                                 шаруашылығы министрлiгi,
Инвестициялар жөнiндегi
мемлекеттiк комитет,
Қорғаныс министрлiгi,
Ұлттық банк, Еңбек және
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi,
Экология және табиғи
ресурстар министрлiгi,
Ғылым министрлiгi -
Ғылым академиясы,
"Қазақойл  ҰМК,
"Қазтрансойл" ҰМТК,
"Азық-түлiк корпорациясы"
ЖАҚ, "Қазатомөнеркәсiп"
ҰАК, "КЕГОК" АҚ
бұрын қол жеткiзiл.     -"-            Ғылым министрлiгi -
ген уағдаластықтарға                   Ғылым академиясының
сәйкес Байқоңыр                        Ұлттық аэроғарыш
кешенiнiң тиiмдi                       агенттiгi, Қаржы
қызметiн қамтамасыз                    министрлiгi, Қорғаныс
ету туралы                             министрлiгi
Байқоңыр кешенiндегi    -"-            Қаржы министрлiгiнiң
Қазақстан Республикасы                 Кеден комитетi
кеден органдарының
қызметi туралы
Каспий теңiзiнiң        27 тамызға     Сыртқы iстер министрлiгi,
құқықтық мәртебесi      дейiн          Әдiлет министрлiгi,
туралы                                 Энергетика, индустрия
және сауда министрлiгi,
Ауыл шаруашылығы
министрлiгi, Көлiк және
коммуникациялар
министрлiгi, Қорғаныс
министрлiгi, Экология
және табиғи ресурстар
министрлiгi, Ғылым
министрлiгi - Ғылым
академиясы, "Қазақойл"ҰМК
Қазақстан Республикасы  -"-            Сыртқы iстер министрлiгi,
мен Ресей Федерациясының               Қорғаныс министрлiгi
арасындағы шекараны
белгiлеу туралы
КҚК жобасын жүзеге      -"-            Энергетика, индустрия
асыру барысы туралы                    және сауда министрлiгi,
"Қазақойл" ҰМК
әскери және әскери-     -"-            Қорғаныс министрлiгi
техникалық ынтымақ.
тастық туралы
мәдениет, бiлiм және    -"-            Бiлiм, мәдениет және
денсаулық сақтау                       денсаулық сақтау
саласындағы                            министрлiгi
ынтымақтастық туралы
ғылыми саладағы         -"-            Ғылым министрлiгi -
ынтымақтастық туралы                   Ғылым академиясы
ТМД және "4+N"          -"-            Энергетика, индустрия
Шартының шеңберiнде                    және сауда министрлiгi,
сауда-экономикалық                     Қаржы министрлiгi,
ынтықмақтастықты                       Сыртқы iстер министрлiгi
тереңдету туралы
бұрын жасалған          1 қыркүйекке   Сыртқы iстер министрлiгi,
мемлекетаралық және     дейiн          Әдiлет министрлiгi
үкiметаралық шарттар
мен келiсiмдердi
жүзеге асыру барысы
туралы
7 Телерадиохабарлар мен     Тамыз-         Қазақстан Республикасы
баспасөз үшiн материал.   қыркүйек       Президентiнiң Баспасөз
дар әзiрлеу, сапарды                     қызметi (келiсiм бойынша)
және оның қорытындыла.                   Қазақстан ақпарат
рын бұқаралық ақпарат                    агенттiгi, "Қазақстан
құралдарында көрсету                     Республикасы Президентi.
нiң телерадиокешенi"
мемлекеттiк кәсiпорны
(келiсiм бойынша), Сыртқы
iстер министрлiгi
8 Негiзгi делегацияның      Болу           Қазақстан Республикасы
мүшелерi мен бiрге        кезеңiнде      Президентiнiң Iс
жүретiн адамдарды                        Басқармасы (келiсiм
орналастыру, көлiкпен                    бойынша), Астана
қамтамасыз ету,                          қаласының әкiмi, Сыртқы
тамақтандыруды                           iстер министрлiгi
ұйымдастыру
9 Негiзгi делегацияның      -"-            Қазақстан Республикасы
мүшелерi мен бiрге                       Президентi Iс Басқармасы.
жүретiн адамдарға                        ның медициналық орталығы,
медициналық қызмет                       Астана қаласының әкiмi
көрсету
10 Қазақстан Республикасы    Сапар          Қазақстан Республикасы
Президентiнiң атынан      кезiнде        Президентiнiң Iс
Ресей Федерациясы                        Басқармасы (келiсiм
Президентiнiң құрметiне                  бойынша), Сыртқы iстер
ресми қабылдау                           министрлiгi
ұйымдастыру

5   Проработка условий приема           До 1     Управление Делами Президента
Президента Российской Федерации,   сентября  Республики Казахстан (по
основной делегации,                          согласованию), Министерство
сопровождающих лиц и внесение                финансов, Министерство
в Правительство Республики                   иностранных дел
Казахстан предложений по
источникам покрытия затрат
6   Подготовка информационно-          До 27     Министерство иностранных
аналитических материалов к         августа   дел (свод)
беседе Н.А. Назарбаева с
Б.Н. Ельциным и переговорам
делегаций в расширенном
составе по следующим
направлениям:
о внутренней и внешней             -"-       Министерство иностранных
политике Российской                          дел
Федерации, социально-
экономическом положении
России
о состоянии и перспективах          До 27    Министерство энергетики,
двустороннего торгово-            августа    индустрии и торговли (свод),
экономического сотрудничества                Министерство финансов,
с предложениями по его                       Министерство транспорта и
развитию                                     коммуникаций, Министерство
внутренних дел, Министерство
сельского хозяйства,
Государственный комитет
по инвестициям, Национальный
Банк, Министерство обороны,
Министерство труда и
социальной защиты,
Министерство экологии и
природных ресурсов,
Министерство науки -
Академия наук,
ННК "Казахойл", НКТН
"Казтрансойл", ЗАО
"Продкорпорация", НАК
"Казатомпром", АО "КЕГОК"
об обеспечении эффективной        -"-        Национальное аэрокосмическое
деятельности комплекса                       агентство Министерства науки-
"Байконур" в соответствии                    Академии наук, Министерство
с ранее достигнутыми                         финансов, Министерство
договоренностями                             обороны
о деятельности таможенных         -"-        Таможенный комитет
органов Республики Казахстан                 Министерства финансов
на комплексе "Байконур"
о правовом статусе                До 27      Министерство иностранных
Каспийского моря                 августа     дел, Министерство юстиции,
Министерство энергетики,
индустрии и торговли,
Министерство сельского
хозяйства, Министерство
транспорта и коммуникаций,
Министерство обороны,
Министерство экологии и
природных ресурсов,
Министерство науки -
Академия наук, ННК
"Казахойл"
о делимитации границы между        -"-       Министерство иностранных дел,
Республикой Казахстан и                      Министерство обороны
Российской Федерацией
о ходе реализации                  -"-       Министерство энергетики,
проекта КТК                                  индустрии и торговли,
ННК "Казахойл"
о военном и военно-техническом     -"-       Министерство обороны
сотрудничестве
о сотрудничестве в сфере           -"-       Министерство образования,
культуры, образования и                      культуры и здравоохранения
здравоохранения
о сотрудничестве в научной сфере   -"-       Министерство науки -
Академия наук
об углублении торгово-             -"-       Министерство энергетики,
экономического сотрудничества                индустрии и торговли,
в рамках СНГ и Договора "4+N"                Министерство финансов,
Министерство иностранных дел
о ходе реализации ранее           До 1       Министерство иностранных дел,
заключенных межгосударственных и  сентября   Министерство юстиции
межправительственных договоров и
соглашений
7   Подготовка телерадиопередач и     Август     Пресс-служба Президента
материалов для печати,            сентябрь   Республики Казахстан
освещение визита и его                       (по согласованию),
итогов в СМИ                                 Казахское информационное
агентство, Государственное
предприятие
"Телерадиокомплекс
Президента Республики
Казахстан" (по согласованию),
Министерство иностранных дел
8   Размещение, транспортное          В период   Управление Делами Президента
обслуживание, организация         пребывания Республики Казахстан (по
питания членов основной                      согласованию), аким города
делегация и сопровождающих                   Астаны, Министерство
лиц                                          иностранных дел
9   Медицинское обслуживание          -"-        Медицинский центр
членов делегации и                           Управления Делами Президента
сопровождающих лиц                           Республики Казахстан, аким
города Астаны
10  Организация официального          В период   Управление Делами Президента
приема от имени Президента        визита     Республики Казахстан (по
Республики Казахстан в честь                 согласованию), Министерство
Президента Российской                        иностранных дел
Федерации

11 Бағдарламаны және басқа   1 қыркүйекке   Қазақстан Республикасы
да баспа өнiмiн,          дейiн          Президентiнiң Iс
кәдесыйларды жасау,                      Басқармасы (келiсiм
Қазақстан Республикасы.                  бойынша), "Қазақстан
ның мемлекеттiк                          Республикасы Президентi
рәмiздерiмен қамтамасыз                  Iс Басқармасының
ету                                      өндiрiстiк-пайдалану
бiрлестiгi" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны,
Сыртқы iстер министрлiгi
12 Ұшақтарды тұрақпен,      Сапар           Көлiк және
қызмет көрсетумен және   кезiнде         коммуникациялар
жанар-жағар маймен                       министрлiгi
қамтамасыз ету

11  Изготовление программы             До 1      Управление Делами
и Другой печатной продукции,     сентября    Президента Республики
сувениров, обеспечение                       Казахстан (по согласованию),
государственной символикой                   Республиканское
Республики Казахстан                         государственное предприятие
"Производственно-
эксплуатационное объединение
Управления Делами Президента
Республики Казахстан",
Министерство иностранных дел
12  Обеспечение стоянки,              В период   Министерство транспорта
обслуживания и заправки           визита     и коммуникаций
самолетов