Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 10 қаңтардағы N 10 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 1 қыркүйектегi N 168. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.07.29. N 113 өкімімен. ~R990113
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.07.29. N 113
өкімімен.
R990113_
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 10
қаңтардағы N 10 өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Ақпараттық материалдарды
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ұсынудың кестесi жаңа
редакцияда жазылсын (қоса берiлiп отыр).
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 1 қыркүйектегi
N 168-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Ақпараттық материалдарды Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiне ұсынудың
КЕСТЕСI
___________________________________________________________________
Рет|    Құжаттың атауы           |Ақпараттық материалдарды
N  |                             |  ұсынудың мерзiмдерi
|                             |_________________________________
|                             |Орталық атқарушы|Ақпараттық
|                             |органдар, Ұлттық|материалдар
|                             |Банк (келiсiм   |келiп түсетiн
|                             |бойынша), БҚҰК  |Премьер-
|                             |(келiсiм бойынша)Министр
|                             |                |Кеңсесiнiң
|                             |                |бөлiмдерi
___________________________________________________________________
1 |            2                |        3       |      4
___________________________________________________________________
1. Күнделiктi ақпарат
1  Криминогендi жағдайдың       Келiп түсуiне
жай-күйi туралы ақпарат      қарай Iшкiiсминi
2  Төтенше жағдайлар туралы     Келiп түсуiне       Ұйымдастыру
ақпарат                      қарай ТЖК           және бақылау
бөлiмi
3  Маңызды хат-хабар            Келiп түсуiне
қарай
4  Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келiп түсуiне
ақпарат (кестеге қосымша,    қарай
3-шi реттiк нөмiр)           Қаржыминi
5  Қазақстан Республикасының    Келiп түсуiне       Сыртқы экономи.
дипломатиялық қатынастары    қарай               калық байланыстар
бар елдердегi саяси және     Сыртқыiсминi        және хаттама
экономикалық жағдай туралы                       бөлiмi
ақпарат                                          ТМД-мен байла.
ныстар жөнiндегi
бөлiмi
II. Апта сайынғы ақпарат
6  Бағалар мониторингi          Бейсенбi            Жұма
(инфляция)                   Статистика және     Ақпарат және
талдау жөнiндегi    талдау бөлiмi
комитет
7  Маусымдық сипаттағы жедел    1 маусымнан бастап  Ұйымдастыру және
ақпарат (ОЭК, астық жинау,   1 қарашаға дейiн әр бақылау бөлiмi
қысқа әзiрлiк туралы және    дүйсенбiде,         Қаржы-экономика.
т.с.с.)                      Энергетика,         лық сараптама
индустрия және      бөлiмi
саудаминi,
Ауылшарминi
8  Апта iшiндегi баспасөзге                         Дүйсенбi
шолу                                             Премьер-
Министрдiң
Баспасөз қызметi
III. Он күн сайынғы ақпарат
9  Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi онкүндiктiң  Келесi он
ақпарат (кестеге қосымша,    2-күнi Қаржыминi.   күндiктiң 3-күнi
20-шы реттiк нөмiр)          нiң Салық комитетi  Қаржы-экономика.
лық сараптама
бөлiмi
IV. Жарты айлық ақпарат
10 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  16 (жедел) және     8-күнге ай
ақпарат (кестеге қосымша,    5-күнi Қаржыминi.   бойынша талдау
2-шi реттiк нөмiр)           нiң Салық комитетi  Қаржы-экономика.
лық сараптама
бөлiмi
11 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  17-күнi және 3-күнi
ақпарат (кестеге қосымша,    Қаржыминi
4-шi реттiк нөмiр)
V. Ай сайынғы ақпарат
12 Елдегi қылмыстың жай-күйi    Келесi айдың        Келесi айдың
туралы ақпарат               5-күнi Iшкiiсминi   7-күнi Қаржы-
экономикалық
сараптама бөлiмi
13 Мемлекеттiк әлеуметтiк-      Келесi айдың        Келесi айдың
экономикалық                 15-күнi Ұлттық      17-күнi Ақпарат
дамуының қорытындылары       статистика          және талдау
туралы ақпарат               агенттiгi           бөлiмi
14 Президенттiң директивалық                        Келесi айдың
құжаттарының, Үкiмет                             10-күнi
қаулыларының және                                Ұйымдастыру
Премьер-Министр өкiмдерiнiң                      және бақылау
атқарылуының жай-күйi                            бөлiмi
туралы ақпарат

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 января 1998 г. N 10
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 1998 г. N 168-р. Утратило силу - распоряжением Правительства РК от 29 июля 1999 г. N 113 ~R990113
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 января 1998 г. N 10 следующее изменение:
график представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением, изложить в новом редакции (прилагается).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 сентября 1998 г. N 168-р
ГРАФИК
представления информационных материалов
Премьер-Министру Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
NN !         Наименование           !      Срок представления
п/п!          документа             !   информационных материалов
!                                !-------------------------------
!                                !  центральными   ! отделами
!                                ! исполнительными ! Канцелярии
!                                !    органами,    ! Премьер-
!                                ! Нацбанком (по   ! Министра,
!                                ! согласованию),  ! куда
!                                !   НКЦБ (по      ! поступают
!                                ! согласованию)   !информационные
!                                !                 ! материалы
---------------------------------------------------------------------
1 !               2                !        3        !      4
---------------------------------------------------------------------
I. Ежедневная информация
1  Информация о состоянии           По мере
криминогенной обстановки         поступления
МВД
2  Информация о чрезвычайной        По мере           Отдел
ситуации                         поступления       организации и
КЧС               контроля
3  Важная корреспонденция           По мере
поступления
4  Информация по государственным    По мере
финансам (приложение к           поступления
графику, пор. номер 3)           Минфин
5  Информация о политической        По мере           Отдел внешне-
и экономической ситуации         поступления       экономических
в странах с которыми             МИД               связей и
Республика Казахстан                               протокола
имеет дипломатические                              Отдел по
отношения                                          связям с СНГ
II. Еженедельная информация
6  Мониторинг цен (инфляция)        Четверг           Пятница
Национальное      Отдел
агентство по      информации и
статистике        анализа
7  Оперативная информация           С 1 июня до 1     Отдел
сезонного характера (о           ноября каждый     организации и
ТЭК, уборке урожая,              понедельник       контроля
подготовке к зиме и т.д.)        Минэнерго,        Отдел
индустрии и       финансово-
торговли          экономической
Минсельхоз        экспертизы
8  Обзор прессы за неделю                             Понедельник
Пресс-служба
Премьер-
Министра
III. Ежедекадная информация
9  Информация по государственным    2-й день по-      3-й день по-
финансам (приложение к           следующей декады  следующей
графику, пор. номер 20)          Налоговый комитет декады
Минфина           Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
IV. Полумесячная информация
10  Информация по государственным    16-го             Помесячный
финансам (приложение к графику,  (оперативный)     анализ на 8
пор.номер 2)                     и 5-го числа      число
Налоговый         Отдел
комитет Минфина   финансово-
экономической
экспертизы
11  Информация по государственным    17-го
финансам (приложение к графику,  и 3-го числа
пор.номер 4)
V. Ежемесячная информация
12  Информация о состоянии           5-го числа        7-го числа
преступности в стране            последующего      последующего
месяца            месяца
МВД               Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
13  Информация об итогах социально-  15-го числа       17-го числа
экономического развития          последующего      последующего
государства                      месяца            месяца
Национальное      Отдел
статистическое    информации и
агентство         анализа
10-го числа
14  Информация о состоянии                             последующего
исполнения директивных                             месяца
документов Президента,                             Отдел
постановлений Правительства                        организации
и распоряжений Премьер-Министра                    и контроля

15 Кеңсе бойынша бос орындар                        Әр айдың 15-күнi
мен орталық және жергiлiктi                      Ұйымдастыру және
атқарушы органдардағы                            бақылау бөлiмi
номенклатуралық қызметтер
туралы деректер
16 Президент пен  Премьер-                          Әр айдың 1-күнi
Министрдiң қатысуымен                            Премьер-Министр.
болатын алдағы айдағы                            дiң Хатшылығы
шаралардың жиынтық жоспары
17 Үкiметтiң алдағы мәжiлiстерi.                    Әр айдың 30-күнi
нiң басымдықты мәселелерiнiң                     Құжаттамалық
тiзбесiне қоса берiлген күн                      қамтамасыз ету
тәртiбi                                          бөлiмi
18 Парламенттiң қарауындағы                         Әр айдың 1-күнi
заң жобаларының тiзбесi                          Үкiметтiң Парла.
менттегi өкiлдiгi
19 Қазақстан Республикасы       Әр айдың 5-күнi     Әр айдың 10-күнi
Үкiметiнiң 1998-2000         ЭИСМ-ның Экономи.   Қаржы-экономика.
жылдарға арналған Iс-қимыл   калық жоспарлау     лық сараптама
бағдарламасын iске асыру     жөнiндегi комтетi   бөлiмi, Ұйымдас.
жөнiндегi шаралар жоспары.   (жиынтық ақпарат)   тыру және бақылау
ның орындалу барысы туралы   орталық атқарушы    бөлiмi
ақпарат                      органдар
20 Заң жобалары жұмыстары       Әр айдың 5-күнi     Әр айдың 10-күнi
жоспарының орындалу          Әдiлетминi          Құқықтық саратама
барысы туралы ақпарат                            бөлiмi
21 Ұлттық мерекелерiне орай     Оның алдындағы      Ағымдағы әр
құттықтау хаттарын           айдың 20-күнi       айдың 1-күнi
(жеделхаттар) жолдау         Сыртқыiсминi        Сыртқы экономи.
жоспарланған елдердiң                            калық байланыс.
тiзбесi                                          тар және хаттама
бөлiмi, ТМД-мен
байланыстар
жөнiндегi бөлiмi
22 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi  айдың       Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    3-күнi              калық сараптама
5-шi реттiк нөмiр)           Қаржыминiнiң Кеден  бөлiмi
комитетi
23 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    3-күнi
6-шы реттiк нөмiр)           Қаржыминiнiң
Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру
департаментi
24 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    28-күнi             калық сараптама
10-шы реттiк нөмiр)          Қаржыминi           бөлiмi
25 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    28-күнi             калық сараптама
11-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi           бөлiмi
26 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Келесi айдың
ақпарат (кестеге қосымша,     5-күнi             10-күнi Қаржы-
12-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi           экономикалық
сараптама бөлiмi
27 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    28-күнi             калық сараптама
13-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi           бөлiмi
28 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың         "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    15-күнi
14-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi
29 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың         "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    15-күнi
15-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi
30 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың         "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    28-күнi
16-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi
31 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Келесi айдың
ақпарат (кестеге қосымша,     5-күнi             10-күнi Қаржы-
21-шi реттiк нөмiр)          Еңбекәлеуметминi    экономикалық
сараптама бөлiмi
32 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    10-күнi             калық сараптама
23-шi реттiк нөмiр)          ММСҚ                бөлiмi
33 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    10-күнi             калық сараптама
24-шi реттiк нөмiр)          Көлiккомминi        бөлiмi
34 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    20-күнi Ұлттық
26-шi реттiк нөмiр)          Банк (келiсiм
бойынша
35 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    20-күнi Ұлттық
27-шi реттiк нөмiр)          Банк (келiсiм
бойынша)
36 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        "______"
ақпарат (кестеге қосымша,    10-күнi
29-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминiнiң
Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру
департаментi
37 Шағын бизнестi дамыту        Келесi айдың        Ақпарат және
туралы есеп                  20-күнi Шағын       талдау бөлiмi
бизнестi қолдау
жөнiндегi агенттiк
38 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi айдың        Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,     5-күнi             калық сараптама
18-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi           бөлiмi
39 Зейнетақылар жәрдемақылар,   Келесi айдың        Қаржы-экономи.
бюджеттiк ұйымдарда жалақы    5-күнi             калық сараптама
төлеу туралы ақпарат         Қаржыминi,          бөлiмi,Ақпарат
(облыстар тұрғысында)        Еңбеуәлеуметминi    және талдау
бөлiмi, Ұйымдас.
тыру және
бақылау бөлiмi
40 Жұмыс орындарын, бiрiншi     Келесi айдың        Қаржы-экономи.
кезекте селода, құру үшiн     5-күнi             калық сараптама
ең аз қамтамасыз етiлген     Еңбекәлеуметминi    бөлiмi, Ақпарат
азаматтарға шағын несиелер                       және талдау
беру туралы ақпарат                              бөлiмi,
(облыстар тұрғысында)                            Ұйымдастыру және
бақылау бөлiмi
41 Шағын және орта бизнестi,    Келесi айдың        Ақпарат және
фермерлiк қожалықтарды        5-күнi             талдау бөлiмi,
дамытуға нисиелер беру       Ұлттық Банк         Ұйымдастыру
туралы ақпарат (облыстар                         және бақылау
тұрғысында)                                      бөлiмi, Қаржы-
экономикалық
сараптама бөлiмi
42 Мектептердi, ең алдымен      Келесi айдың        Ұйымдастыру
селолық жерлердегi,           5-күнi             және бақылау
компьютерлендiру бағдарла.   Бiлiм, мәдениет     бөлiмi, Қаржы-
масын iске асыру туралы      және денсаулық      экономикалық
ақпарат (облыстар            сақтауминi,         сараптама бөлiмi
тұрғысында)                  Ғылымминi-Ғылым
академиясы
43 Шаруа және фермерлiк         Келесi айдың        Ұйымдастыру
қожалықтарға арналған         5-күнi             және бақылау
несиелердi арзандатуды       Қаржыминi,          бөлiмi, Қаржы-
қамтамасыз ету туралы        Ауылшарминi         экономикалық
ақпарат                                          сараптама бөлiмi
44 Салауатты өмiр салты үшiн    Келесi айдың        Ұйымдастыру
қоғамдық науқан жүргiзу       5-күнi             және бақылау
туралы ақпарат (облыстар     Ақпарат және        бөлiмi, Қаржы-
тұрғысында)                  қоғамдық келiсiм.   экономикалық
минi, Бiлiм,        сараптама бөлiмi
мәдениет және
денсаулықминi
45 Тұрғын үй құрылысы           Келесi айдың        Ұйымдастыру
бағдарламасын жүзеге асыру    5-күнi             және бақылау
туралы ақпарат (облыстар     Энергетика,         бөлiмi, Ақпарат
тұрғысында)                  индустрия және      және талдау
саудаминi           бөлiмi
46 Балалардың мектепке толық    Келесi айдың        Ұйымдастыру
баруын қамтамасыз ету         5-күнi             және бақылау
туралы ақпарат (облыстар     Бiлiм, мәдениет     бөлiмi
тұрғысында)                  және денсаулықминi
47 Тiркелген мемлекеттiк емес   Келесi айдың        Келесi айдың
жинақтаушы зейнетақы          5-күнi             10-күнi
қорлары, олардың жарғылық    Еңбекәлеуметминi.   Ақпарат және
қорларының мөлшерi,          нiң Ұлттық          талдау бөлiмi,
азаматтардың саны,           зейнетақы           Қаржы-экономика.
сақтандыру жарналарының      агенттiгi           лық сараптама
мөлшерi туралы ақпарат                           бөлiмi
VI. Тоқсан сайынғы ақпарат
48 Қазақстан Республикасы       Есептi айдың        Есептi тоқсаннан
Үкiметiнiң 1998-2000         5-күнi, тоқсан      кейiнгi айдың
жылдарға арналған Iс-қимыл   аяқталғаннан        10-күнi
бағдарламасының орындалу     кейiнгi 10-күнi     Ақпарат және
барысы туралы талдамалық     ЭИСМ-нiң Экономи.   талдау бөлiмi,
жазба                        калық жоспарлау     Қаржы-экономикалық
сараптама бөлiмi,
Ұйымдастыру және
бақылау бөлiмi
49 Бюджеттiк тәртiп туралы      Тоқсан аяқталған.   Қаржы-экономи.
ақпарат                      нан кейiнгi 15-күн  калық сараптама
Қаржыминi           бөлiмi,Ақпарат
және талдау
бөлiмi
50 Ведомствоаралық комиссия.    Тоқсан аяқталған.   Ұйымдастыру
лардың қызметi туралы        нан кейiнгi 15-күн  және бақылау
ақпарат                      Комиссиялардың      бөлiмi
жетекшiлерi
51 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   Тоқсан аяқтал.
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 20-күн  ғаннан кейiнгi
7-шi реттiк нөмiр)           Қаржыминiнiң Салық  23-күн Қаржы-
комитетi            экономикалық
сараптама бөлiмi
52 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.    Қаржы-экономика.
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 20-күн   лық сараптама
8-шi реттiк нөмiр)           Қаржыминiнiң Салық   бөлiмi
комитетi
53 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   "-"
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 20-күн
9-шi реттiк нөмiр)           Қаржыминiнiң Салық
комитетi
54 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   "-"
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 15-күн
22-шi реттiк нөмiр)          Еңбекәлеуметминi
55 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   "-"
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi екiншi
25-шi реттiк нөмiр)          айдың 20-күнi
Еңбекәлеуметминi
56 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   "-"
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 20-күн
28-шi реттiк нөмiр)           БҚҰК (келiсiм
бойынша)
57 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 20-күн  калық сараптама
30-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминiнiң        бөлiмi
Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру
департаментi
58 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   "-"
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 20-күн
17-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi
59 Топтастырылған төлем         Тоқсан аяқталған.
балансының жай-күйi туралы   нан кейiнгi 20-күн     "-"
ақпарат                      Ұлттық Банк (келiсiм
бойынша)
60 Халықтың денсаулығы мен      Тоқсан аяқталған.   Қаржы-экономи.
денсаулық сақтаудың негiзгi  нан кейiнгi 10-күн  калық сараптама
көрсеткiштерi туралы         Бiлiм, мәдениет     бөлiмi,
ақпарат                      және денсаулықминi  Ұйымдастыру және
(облыстар тұрғысында)                            бақылау бөлiмi
61 ф. N 1-ИЖ нысанды инвести.   Тоқсан аяқталған.      "-"
циялық жобаларды жүзеге      нан кейiнгi 10-күн
асыру туралы ақпарат         Инвестмемкомы
(облыстар тұрғысында)
62 Минералдық-шикiзат           Тоқсан аяқталған.   Қаржы-экономи.
кешенiндегi инвестициялық    нан кейiнгi 10-күн  калық сараптама.
қызметтiң жай-күйi туралы    Инвестмемком,       бөлiмi,
ақпарат (облыстар            Экология және       Ұйымдастыру және
тұрғысында)                  табиғи              бақылау бөлiмi
ресурстарминi
63 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 10-күн  калық сараптама
31-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi           бөлiмi
64 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Тоқсан аяқталған.   "-"
ақпарат (кестеге қосымша,    нан кейiнгi 10-күн
32-шi реттiк нөмiр)          Қаржыминi
VII. Жарты жылдық ақпарат
65 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  Келесi жылдың       Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    10 шiлдесi мен 10   калық сараптама
19-шi реттiк нөмiр)          ақпаны ЭИСМ-нiң     бөлiмi
Мемматрезервтер
жөнiндегi комитетi
66 Қазақстан Республикасының    Келесi жылдың       Қаржы-экономи.
ғылыми-техникалық саладағы   15 шiлдесi мен 15   калық сараптама
2030 жылға дейiнгi дамуы     ақпаны Ғылымминi-   бөлiмi, Ақпарат
стратегиясын жүзеге          Ғылым академиясы    және талдау
асырудың барысы туралы                           бөлiмi
ақпарат
67 Көшi-қон жөнiндегi және      Келесi жылдың       Қаржы-экономи.
демографиялық жағдай         15 шiлдесi мен 15   калық сараптама
туралы ақпарат               ақпаны Көшi-қон     бөлiмi,
және демография     Ұйымдастыру
жөнiндегi агенттiк  және бақылау
бөлiмi, Ақпарат
және талдау
бөлiмi
VIII. Жыл сайынғы ақпарат

15  Данные о вакансиях по                              15-го числа
Канцелярии и номенклатурным                        каждого месяца
должностям в центральных                           Отдел
исполнительных органах                             организации
и контроля
16  Сводный план мероприятий на                        1-го числа
предстоящий месяц с участием                       каждого месяца
Президента и Премьер-Министра                      Секретариат
Премьер-
Министра
17  Повестка предстоящих заседаний                     30-го числа
Правительства с приложением                        каждого месяца
перечня приоритетных вопросов                      Отдел
документационного
обеспечения
18  Перечень законопроектов,                           1-го числа
находящихся на рассмотрении                        каждого
Парламента                                         месяца
Представительство
Правительства в
Парламенте
19  Информация о ходе выполнения     5-го числа        10-го числа
Плана мероприятий по             каждого месяца    каждого
реализации Программы             Комитет по        месяца
действий Правительства           экономическому    Отдел
Республики Казахстан на          планированию      финансово-
1998-2000 гг.                    МЭИиТ (сводная    экономической
информация),      экспертизы
центральные       Отдел
исполнительные    организации и
органы            контроля
20  Информация о ходе выполнения     5-го числа        10-го числа
Плана законопроектных работ      каждого месяца    каждого
Минюст            месяца
Отдел
правовой
экспертизы
21  Перечень стран, в которые        20-го числа       1-го числа
планируется направить            предыдущего       текущего
поздравительные письма           месяца            месяца
(телеграммы) по случаю           МИД               Отдел
национальных праздников                            внешне-
экономических
связей и
протокола
Отдел по
связям с СНГ
22  Информация по государственным    3-го числа        Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор.номер 5)                     месяца            экономической
Таможенный        экспертизы
комитет Минфина
23  Информация по государственным    3-го числа        -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор.номер 6)                     месяца
Департамент
госимущества и
приватизации
Минфина
24  Информация по государственным    28-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор. номер 10)                   месяца            экономической
Минфин            экспертизы
25  Информация по государственным    28-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор. номер 11)                   месяца            экономической
Минфин            экспертизы
26  Информация по государственным    5-го числа        10-го числа
финансам (приложение к графику,  последующего      последующего
пор. номер 12)                   месяца            месяца
Минфин            Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
27  Информация по государственным    28-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор. номер 13)                   месяца            экономической
Минфин            экспертизы
28  Информация по государственным    15-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор. номер 14)                   месяца
Минфин
29  Информация по государственным    15-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор. номер 15)                   месяца
Минфин
30  Информация по государственным    28-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор. номер 16)                   месяца            экономической
Минфин            экспертизы
31  Информация по государственным    5-го числа        10-го числа
финансам (приложение к графику,  последующего      последующего месяца
пор. номер 21)                   месяца            Отдел
Минтрудсоцзащиты  финансово-
экономической
экспертизы
32  Информация по государственным    10-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор. номер 23)                   месяца            экономической
ФОМС              экспертизы
33  Информация по государственным    10-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор. номер 24)                   месяца
Минтранском
34  Информация по государственным    20-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор. номер 26)                   месяца
Нацбанк (по
согласованию)
35  Информация по государственным    20-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор. номер 27)                   месяца
Нацбанк (по
согласованию)
36  Информация по государственным    10-го числа           -"-
финансам (приложение к графику,  последующего
пор. номер 29)                   месяца
Департамент
госимущества и
приватизации
Минфина
37  Отчет о развитии малого бизнеса  20-го числа       Отдел
последующего      информации и
месяца            анализа
Агентство по
поддержке
малого бизнеса
38  Информация по государственным    5-го числа        Отдел
финансам (приложение к графику,  последующего      финансово-
пор. номер 18)                   месяца            экономической
Минфин            экспертизы
39  Информация о выплате пенсий,     5-го числа        Отдел
пособий, заработной платы в      последующего      финансово-
бюджетных организациях           месяца            экономической
(в разрезе областей)             Минфин,           экспертизы
Минтрудсоцзащиты  Отдел
информации и
анализа
Отдел
организации
и контроля
40  Информация о выдаче              5-го числа        Отдел
микрокредитов наименее           последующего      финансово-
обеспеченным гражданам для       месяца            экономической
создания рабочих мест в          Минтрудсоцзащиты  экспертизы
первую очередь на селе                             Отдел
(в разрезе областей)                               информации и
анализа
Отдел
организации
и контроля
41  Информация о выдаче кредитов     5-го числа        Отдел
на развитие малого и             последующего      информации и
среднего бизнеса, фермерских     месяца            анализа
хозяйств (в разрезе областей)    Нацбанк           Отдел
организации
и контроля
Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
42  Информация о реализации          5-го числа        Отдел
программы компьютеризации школ,  последующего      организации
прежде всего в сельской          месяца            и контроля
местности (в разрезе областей)   Минобразования,   Отдел
культуры и        финансово-
здравоохранения,  экономической
Миннауки-         экспертизы
Академия наук
43  Информация об обеспечении        5-го числа        Отдел
удешевления кредитов для         последующего      организации
крестьянских и фермерских        месяца            и контроля
хозяйств                         Минфин,           Отдел
Минсельхоз        финансово-
экономической
экспертизы
44  Информация о проведении          5-го числа        Отдел
общественной компании за         последующего      организации
здоровый образ жизни             месяца            и контроля
(в разрезе областей)             Мининформации и   Отдел
общественного     финансово-
согласия,         экономической
Минобразования,   экспертизы
культуры и
здравоохранения
45  Информация о реализации          5-го числа        Отдел
программы жилищного              последующего      организации
строительства                    месяца            и контроля
(в разрезе областей)             Минэнерго,        Отдел
индустрии и       информации и
торговли          анализа
46  Информация об обеспечении        5-го числа        Отдел
полной посещаемости детьми       последующего      организации
школ (в разрезе областей)        месяца            и контроля
Минобразования,
культуры и
здравоохранения
47  Информация о зарегистрированных  5-го числа        10-го числа
негосударственных накопительных  последующего      последующего
пенсионных фондах, размерах их   месяца            месяца
уставных фондов, количестве      Национальное      Отдел
граждан, объеме страховых        пенсионное        информации и
взносов                          агентство         анализа
Минтрудсоцзащиты  Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
VI. Ежеквартальная информация
48  Аналитическая записка о ходе     5-го числа        10-го числа
выполнения Программы действий    месяца,           месяца,
Правительства Республики         следующего        следующего
Казахстан на 1998-2000 гг.       за отчетным       за отчетным
кварталом         кварталом
Комитет по        Отдел
экономическому    информации и
планированию      анализа
МЭИиТ             Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
Отдел
организации
и контроля
49  Информация о бюджетной           15-го числа       Отдел
дисциплине                       после окончания   финансово-
квартала          экономической
Минфин            экспертизы
Отдел
информации и
анализа
50  Информация о деятельности        15-го числа       Отдел
межведомственных комиссий        после окончания   организации
квартала          и контроля
Руководители
комиссий
51  Информация по государственным    20-го числа       23-го числа
финансам (приложение к графику,  после окончания   после окончания
пор. номер 7)                    квартала          квартала
Налоговый         Отдел
комитет Минфина   финансово-
экономической
экспертизы
52  Информация по государственным    20-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  после окончания   финансово-
пор. номер 8)                    квартала          экономической
Налоговый         экспертизы
комитет Минфина
53  Информация по государственным    20-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  после окончания
пор. номер 9)                    квартала
Налоговый
комитет Минфина
54  Информация по государственным    15-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  после окончания
пор. номер 22)                   квартала
Минтрудсоцзащиты
55  Информация по государственным    20-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  второго месяца
пор. номер 25)                   после окончания
квартала
Минтрудсоцзащиты
56  Информация по государственным    20-го числа       Отдел
финансам (приложение к графику,  после окончания   финансово-
пор. номер 28)                   квартала          экономической
НКЦБ (по          экспертизы
согласованию)
57  Информация по государственным    20-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  после окончания
пор. номер 30)                   квартала
Департамент
госимущества и
приватизации
Минфина
58  Информация по государственным    20-го числа       -"-
финансам (приложение к графику,  после окончания
пор. номер 17)                   квартала
Минфин
59  Информация о состоянии           20-го числа       -"-
консолидированного платежного    после окончания
баланса                          квартала
Нацбанк (по
согласованию)
60  Информация об основных           10 числа          Отдел
показателях здоровья населения   после окончания   финансово-
и здравоохранения (в разрезе     квартала          экономической
областей)                        Минобразования,   экспертизы,
культуры и        Отдел
здравоохранения   организации
и контроля
61  Информация о реализации          10 числа          Отдел
инвестиционных проектов          после окончания   финансово-
ф.N1-ИП                          квартала          экономической
(в разрезе областей)             Госкоминвест      экспертизы,
Отдел
организации
и контроля
62  Информация о состоянии           10 числа          -"-
инвестиционной деятельности      после окончания
в минерально-сырьевом комплексе  квартала
(в разрезе областей)             Госкоминвест
Минэкологии и
природных
ресурсов
63  Информация по государственным    10 числа          Отдел
финансам (приложение к графику,  после окончания   финансово-
пор. номер 31)                   квартала          экономической
Минфин            экспертизы
64  Информация по государственным    10 числа          -"-
финансам (приложение к графику,  после окончания
пор. номер 32)                   квартала
Минфин
VII. Полугодовая информация
65  Информация по государственным    10-го июля и      Отдел
финансам (приложение к графику,  10-го февраля     финансово-
пор. номер 19)                   следующего        экономической
года              экспертизы
Комитет по
госматрезервам
МЭИиТ
66  Информация о ходе реализации     15-го июля и      Отдел
стратегии развития Республики    15-го февраля     финансово-
Казахстан до 2030 г. в           следующего года   экономической
научно-технической сфере         Миннауки-Академия экспертизы
наук              Отдел
информации и
анализа
67  Информация по миграции и         15-го июля и      Отдел
о демографической ситуации       15-го февраля     финансово-
следующего года   экономической
Агентство по      экспертизы
миграции и        Отдел
демографии        организации
и контроля
Отдел
информации и
анализа
VIII. Ежегодная информация

68 Мемлекеттiк қаржы жөнiндегi  1) Бюджеттi         Қаржы-экономи.
ақпарат (кестеге қосымша,    Парламентке ұсыну   калық сараптама
1-шi реттiк нөмiр)           кезiнде             бөлiмi
2) Бюджеттi
Парламент бекiт.
кеннен кейiнгi екi
апталық мерзiмде
нақтыланған
Қаржыминi
69 Кестеге қосымшаға сәйкес     Келесi жылдың       Келесi жылдың
34-шi реттiк нөмiр           25 наурызында       15 сәуiрi Қаржы-
ЭИСМ-нiң Экономика. экономикалық
лық жоспарлау       сараптама бөлiмi
комитетi
70 Шет елдермен ынтымақтастық   Келесi жылдың       Сыртқы экономи.
жөнiндегi үкiметаралық       10 қаңтары          калық байланыстар
комиссиялардың жұмысы        Сыртқыiсминi,       және хаттама
туралы ақпарат               комиссиялардың      бөлiмi, ТМД-мен
төрағалары          байланыстар
жөнiндегi бөлiмi
71 Қазақстан Республикасы       Келесi жылдың       Сыртқы экономи.
қатысушы болып табылатын     10 қаңтары          калық байланыстар
халықаралық шарттар мен      Сыртқыiсминi        және хаттама
келiсiмдердiң орындалу                           бөлiмi, ТМД-мен
барысы туралы ақпарат                            байланыстар
жөнiндегi бөлiмi
72 Облыстардың әлеуметтiк-      Келесi жылдың       Ұйымдастыру және
экономикалық төлқұжаттары    10 ақпаны           бақылау бөлiмi
Статистика жөнiндегi
ұлттық агенттiк
73 Орталық атқарушы органдар                        Келесi жылдың
мен Премьер-Министрдiң                           1 наурызы
Кеңсесi кадрларының құрамы                       Ұйымдастыру
мен алмасымдылығы туралы                         және бақылау
статистикалық деректер мен                       бөлiмi
мен жазбалар
74 Орталық және жергiлiктi      Келесi жылдың       Келесi жылдың
атқарушы органдардың         5 қаңтары           15 қаңтары
мемлекеттiк қызметшiлерiн    Қазақстан Республи. Ұйымдастыру
Үкiметке ведомстволық        сы Үкiметiнiң       және бақылау
бағынысты оқу орталықта.     жанындағы Мемлекет. бөлiмi
рында даярлаудың және        тiк қызметшiлердi
олардың бiлiктiлiгiн         қайта даярлау және
арттырудың жай-күйi          бiлiктiлiгiн арттыру
туралы ақпарат               институты
75 Кестеге қосымшаға сәйкес     Келесi жылдың       Қаржы-экономи.
ақпарат, 33-шi реттiк        1  қаңтары          калық сараптама
нөмiр                        Қорғанысминi        бөлiмi
IХ. Жоспарлы есеп беру
76 Статистика жөнiндегi         Бiр жылға арналған  Ақпарат және
ұлттық агенттiктiң           статистикалық       талдау бөлiмi
статистикалық есептiлiгi     жұмыстардың жоспа.
рына сәйкес
Статистика жөнiндегi
ұлттық агенттiк
Кестеге қосымша
___________________________________________________________________
Рет|    Құжаттың атауы          |   Ұсыну мерзiмдерi
N  |                            |_________________________________
|                            |Орталық атқарушы  |Ақпараттық
|                            |органдардың,Ұлттық|материалдар
|                            |Банк (келiсiм     |келiп түсетiн
|                            |бойынша), Бағалы  |Премьер-
|                            |қағаздар жөнiндегi|Министр
|                            |ұлттық комиссияның|Кеңсесiнiң
|                            |(келiсiм бойынша) |бөлiмдерi
|                            |ақпараттық        |
|                            |материалдары      |
__________________________________________________________________
1 |              2             |         3        |      4
__________________________________________________________________
1        I. Бюджеттi жасау және  атқарылуы жөнiндегi ақпарат
А) Кезектi қаржы жылына     1) Бюджеттi
арналған Республикалық      Парламентке ұсынған
бюджет туралы не оған       кезде
өзгерiстер енгiзу туралы    2) Бюджеттi
Заңның жобасын Үкiметке     Парламент
енгiзген кезде мiндеттi     бекiткеннен кейiнгi
түрде талдаулық ақпарат     екi апталық
(кiрiстердiң, ресми         мерзiмде
трансферттердiң, шығыстар.  нақтыланған
дың несиелендiрудiң,        Қаржыминi
өтеудiң, тапшылықты
несиелендiрудiң әр түрi
бойынша есептер) ұсынылады
Б) Республикалық бюджетке   1) Бюджеттi
аударымдар мен республика.  Парламентке
лық бюджеттен субвенция.    ұсынған кезде
лардың мөлшерiн реттеудiң   2) Бюджеттi
және айқындаудың жоспарын   Парламент
құру кезiндегi әр облыс     бекiткеннен кейiнгi
бойынша көлемдiк            екi апталық
көрсеткiштер                мерзiмде нақтылан.
ған Қаржыминi
В) Болжамның бекiтiлген     1) Бюджеттi
бюджеттен ауытқуының        Парламентке
факторлық талдауы           ұсынған кезде
(бюджетке түсiмдердiң       2) Бюджеттi
түрлерi, функциялар         Парламент
бойынша шығыстар және       бекiткеннен кейiнгi
т.б.)                       екi апталық
бар тиiстi жылға арналған   мерзiмде нақтылан.
бюджеттiң жобасына есептер  ған Қаржыминi
Түсуi
2  Салықтардың және бюджетке   16-(жедел) және     Келесi айдың
төленетiн басқа да мiндеттi     5-күнi          8-күнi
төлемдердiң түсуi сомасы    Қаржыминiнiң        Қаржы-экономи.
мен 15 және 1-күнгi жағдай  Салық комитетi      калық сараптама
бойынша олар бойынша                            бөлiмi
түспеген сомалар туралы
жедел есеп
3  Республикалық бюджет        Күн сайын
шоттарының есебiнен
жағдайы туралы деректер
(қаражаттың түсуi мен
пайдаланылуы бойынша
бастапқы қалдық,
қозғалысы және соңғы
қалдығы) (құпия)
4  15 және 1-күнгi жағдай      17 және 3-күнi
бойынша валюталық           Қаржыминi
шоттардың жай-күйi
(қаражаттың түсуi мен
пайдаланылуы бойынша
бастапқы қалдық,
қозғалысы және соңғы
қалдығы) турал
деректер (өте құпия)

68  Информация по государственным    1) При            Отдел
финансам (приложение к графику,     представлении  финансово-
пор. номер 1)                       бюджета в      экономической
Парламент      экспертизы
2) Уточненный
в двухнедельный
срок после
утверждения
бюджета
Парламентом
Минфин
69  Информация согласно приложения   25-го марта       15-го апреля
к графику, пор. номер 34         следующего        следующего
года              года
Комитет по        Отдел
экономическому    финансово-
планированию      экономической
МЭИиТ             экспертизы
70  Информация о работе               10-го января     Отдел
межправительственных комиссий по  следующего       внешне-
сотрудничеству с зарубежными      года             экономических
странами                          МИД,             связей и
председатели     протокола
комиссий         Отдел по
связям с СНГ
71  Информация о ходе выполнения     10-го января      Отдел
международных договоров и        следующего        внешне-
соглашений, участником которых   года              экономических
является Республика Казахстан    МИД               связей и
протокола
Отдел по
связям с СНГ
72  Социально-экономические          10-го февраля     Отдел
паспорта областей                следующего        организации и
года              контроля
Национальное
статистическое
агентство
73  Статистические данные и                            1-го марта
записки о составе и                                следующего
сменяемости кадров                                 года
центральных исполнительных                         Отдел
органов и Канцелярии                               организации и
Премьер-Министра                                   контроля
74  Информация о состоянии           5 января          15-го января
подготовки и повышения           следующего        следующего
квалификации госслужащих         года              года
центральных и местных            Институт          Отдел
исполнительных органов в         переподготовки    организации
учебных центрах,                 и повышения       и контроля
подведомственных                 квалификации
Правительству                    госслужащих
при Правительстве
Республики
Казахстан
75  Информация согласно              1-го февраля      Отдел
приложения к графику,            следующего года   финансово-
пор. номер 33                    Минобороны        экономической
экспертизы
IХ. Плановая отчетность
76  Статистическая отчетность        В соответствии с  Отдел
Национального агентства          планом            информации
по статистике                    статистических    и анализа
работ на год
Национальное
статистическое
агентство
Приложение
к графику
---------------------------------------------------------------------
N!          Наименование           !      Срок представления
п/п!          документа              !-------------------------------
!                                 !информационных !отделами
!                                 !материалов     !Канцелярии
!                                 !центральными   !Премьер-Министра
!                                 !исполнительными!куда поступают
!                                 !органами,      !информационные
!                                 !Нацбанком (по  !материалы
!                                 !согласованию), !
!                                 !НКЦБ (по       !
!                                 !согласованию)  !
---------------------------------------------------------------------
I. Информация по составлению и исполнению бюджета
1. А) При внесении в Правительство   1) При
проекта Закона
о Республиканском  представлении
бюджете на очередной финансовый   бюджета в
год либо о внесении изменений в   Парламент
него в обязательном порядке       2) Уточненный
представляется аналитическая      в двухнедельный
информация (расчеты по каждому    срок после
виду доходов, официальных         утверждения
трансфертов, расходов,            бюджета
кредитования, погашения,          Парламентом
финансирования дефицита)          Минфин
Б) Объемные показатели по каждой  1) При
области принятые при составлении  представлении
плана регулирования и определения бюджета в
размера отчислений в              Парламент
республиканский бюджет и          2) Уточненный
субвенции из республиканского     в двухнедельный
бюджета                           срок после
утверждения
бюджета
Парламентом
Минфин
В) Расчеты к проекту бюджета на   1) При
соответствующий год с по          представлении
факторным анализом отклонений     бюджета в
прогноза от утвержденного         Парламент
бюджета (по видам поступлений в   2) Уточненный
бюджет, расходам по функциям и    в
т.д. (секретно)                   двухнедельный
срок после
утверждения
бюджета
Парламентом
Минфин
Поступления
2  Срочный отчет о суммах            16-го           8-го числа
поступлений налогов и других      (оперативный)   последующего
обязательных платежей в бюджет и  и 5-го числа    месяца
недоимки по ним по состоянию      Налоговый       Отдел
на 15 и 1 число                   комитет         финансово-
Минфина         экономической
экспертизы
3  Данные о состоянии счетов         Ежедневно
республиканского бюджета (остаток
на начало, движение и остаток на
конец по поступлению и
использованию средств) (секретно)
4  Данные о состоянии валютных       17-го и 3-го
счетов (остаток на начало,        числа
движение и остаток на конец по    Минфин
поступлению и использованию
средств) по состоянию на 15 и 1
числа (совершенно секретно)

5  А) Кеден комитетiнiң        Келесi айдың 3-күнi
барлық шоттарының 1-күнгi   Қаржыминiнiң Кеден
жағдайы туралы деректер     комитетi
(құпия)
Б) Есептi кезеде iс         Келесi айдың 3-күнi
жүзiнде берiлген кеден      Қаржыминiнiң Кеден
жеңiлдiктерiнiң көлемi      комитетi
туралы ақпарат
6  Қаржыминiнiң Мемлекеттiк    Келесi айдың 3-күнi
мүлiк және                  Қаржыминiнiң
жекешелендiру департаментi  Мемлекеттiк мүлiк
шоттарының барлық           және жекешелендiру
түрлерiнiң 1-күнгi          департаментi
жағдайы туралы деректер
7  Инвесторлардың басқаруына   Тоқсан аяқталған.   Тоқсан аяқтал.
берiлген (немесе сатылған)  нан кейiнгi 20-күн  ғаннан кейiнгi
кәсiпорындар бойынша        Қаржыминiнiң        23-күн
басқаруға  беруге немесе    Салық комитетi      Қаржы-
сатуға дейiнгi осындай                          экономикалық
көрсеткiштермен салыстыр.                       сараптама бөлiмi
ғандағы өсiп келе жатқан
қорытындылардың түрi
бойынша салықтардың
тоқсан сайынғы серпiнi
8  Облыстар бойынша iрi        Тоқсан аяқтадған.
кәсiпорындардан роялтидiң   нан кейiнгi 20-күн
түсуi туралы тоқсан         Қаржыминiнiң Салық
сайынғы есеп                 комитетi
9  Облыстар бойынша iрi        Тоқсан аяқталған.
экспортқа бағытталған       нан кейiнгi 20-күн
кәсiпорындар бойынша        Қаржыминiнiң Салық
ҚҚС сомаларының өтелуi      комитетi
туралы ақпарат
Жұмсалуы
10  Мемлекеттiк бюджеттiң       Келесi айдың 28-күнi
пайдаланылуы туралы         Қаржыминi
ақпарат (құпия)
11  Республикалық бюджеттiң     Келесi айдың 28-күнi
пайдаланылуы туралы         Қаржыминi
ақпарат (құпия)
12  Жергiлiктi бюджеттiң        Келесi айдың        Келесi айдың
есебiнен ұсталатын          5-күнi Қаржыминi    10-күнi
мекемелерге еңбекақы                            Қаржы-экономи.
төлеу жөнiндегi                                 калық сараптама
берешектiң жай-күйi                             бөлiмi
туралы ақпарат
13  Жергiлiктi бюджеттердiң     Келесi айдың
кiрiстерi мен шығыстары     28-күнi
туралы ақпарат (құпия)      Қаржыминi
(облыстардың тұрғысында)
14  Субвенциялық облыстар       Келесi айдың
бойынша субвенциялар        15-күнi
сомасының iс жүзiнде        Қаржыминi
бөлiнуi (болжамды арналуы
мен iс жүзiндегi
атқарылуы) туралы есеп
15  Республикалық бюджеттен     Келесi айдың
жергiлiктi бюджеттерге      15-күнi
бюджеттiк қарыздардың       Қаржыминi
бөлiнуi, оларды өтеудiң
мерзiмдерi және
өтелмеген қалдықтар
туралы есеп
16  Облыс әкiмдерi тартқан      Келесi айдың
банк несиелерi (сомалары,   28-күнi
өтеу мерзiмдерi, өтелмеген  Қаржыминi
қалдықтар) туралы ақапарат
17   Шетелдiк несиелер мен      Тоқсан аяқтал.
займдардың пайдаланылуы     ғаннан кейiнгi
туралы жиынтық есеп         20-күн
(құпия)                     Қаржыминi
18  Үкiметтiң резерв қорының    Келесi айдың
тиiстi жылға арналған       5-күнi
қаражатының қордан          Қаржыминi
қаражат бөлу туралы
Үкiметтiң әрбiр шешiмi
бойынша пайдаланылуы
туралы ақпарат (құпия)
19  ЭИСМ-iнiң Мемматрезервтер   Келесi жылдың
жөнiндегi комитетiнiң есеп  10 шiлдесi мен
беруi, оның iшiнде:         10 ақпаны
мемлекеттiк резервтер       ЭИСМ-iнiң
бойынша (N 11н),            Мемматрезервтер
жұмылдыру резервтерi        жөнiндегi
бойынша (N 12н) (құпия)     комитетi
II. Бюджеттен тыс қорлардың бюджеттi атқаруы
туралы ақпарат
20  Зейнетақы қорына            Келесi онкүндiктiң  Келесi онкүн.
сақтандыру жарналарының     2-күнi Қаржыминi.   дiктiң 3-күнi
түсуi туралы есеп           нiң Салық комитетi  Қаржы-экономи.
са
лық сараптама
бөлiмi
21  Зейнетақы төлеу жөнiндегi   Келесi айдың        Келесi айдың
берешектердiң жай-күйi      5-күнi              10-күнi Қаржы-
туралы ақпарат              Еңбекәлеуметминi    экономикалық
сараптама бөлiмi
22  Жұмыспен қамту қоры         Тоқсан аяқталған.
бюджетiнiң облыстардың      нан кейiнгi 15-күн
тұрғысында атқарылуы        Еңбекәлеуметминi
туралы есеп
23  ММСҚ бюджетiнiң облыстар.   Келесi айдың
дың тұрғысында атқарылуы    10-күнi ММСҚ
туралы есеп
24  Жол қоры бюджетiнiң         Келесi айдың
облыстардың тұрғысында      10-күнi
атқарылуы туралы есеп       Көлiккомминi
25  Мiндеттi әлеуметтiк         Тоқсан аяқталған.
сақтандыру қоры бюджетiнiң  нан кейiнгi екiншi
облыстардың тұрғысында      айдың 20-күнi
атқарылуы туралы есеп       Еңбекәлеуметминi
III. Банк қызметi жөнiндегi ақпарат
26  Екiншi деңгейдегi           Келесi айдың
банктердiң шағын            20-күнi Ұлттық
кәсiпкерлiк                 Банк (келiсiм
субъектiлерiн               бойынша)
несиелендiруiнiң көлемi
туралы ақпарат
27  Халықтық Банк бойынша       Келесi айдың
ақпараттарды бөлектеп       20-күнi
көрсету арқылы, халықтың    Ұлттық Банк
қаражатын екiншi деңгейдегi  (келiсiм
банктердiң салымға тартуы   бойынша)
туралы ақпарат
28  Республикадағы бағалы       Тоқсан
қағаздар рыногының          аяқталғаннан
жай-күйi туралы ақпарат     кейiнгi 20-күн
БҚҰК (келiсiм
бойынша)
IV. Басқа да мәселелер
29  Мемлекеттiк мүлiктi         Келесi айдың
жекешелендiру туралы есеп   10-күнi
Қаржыминiнiң
Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру
департаментi
30  Мемлекеттiк мүлiктi         Тоқсан
басқару жөнiндегi           аяқталғаннан
жұмыстардың жай-күйi        кейiнгi 20-күн
туралы                      Қаржыминiнiң
Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру
департаментi
31  Жеке жобалар бойынша        Тоқсан
жекешелендiрiлген           аяқталғаннан
кәсiпорындар жөнiндегi      кейiнгi 10-күн
келiсiм-шарттық             Қаржыминiнiң
мiндеттемелердiң орындалуы  Мемлекеттiк мүлiк
туралы ақпарат (облыстар    және жекешелендiру
тұрғысында), (құпия)        департаментi
32  Басқару берiлген            Тоқсан
кәсiпорындар бойынша        аяқталғаннан
келiсiм-шарттық             кейiнгi 10-күн
мiндеттемелердiң            Қаржыминiнiң
орындалуы туралы ақпарат    Мемлекеттiк мүлiк
(облыстар тұрғысында)       және жекешелендiру
(құпия)                     департаментi
33  Әскери үлгiдегi             Келесi жылдың
автоколонналардың           1-ақпанында
жай-күйi туралы ақпарат     Қорғанысминi

5  А) Данные о состоянии всех видов  3-го числа
счетов Таможенного комитета на    последующего
1-е число (секретно)              месяца
Таможенный
комитет
Минфина
Б) Информация об объеме           3-го числа
фактически предоставленных        последующего
таможенных льгот за отчетный      месяца
период                            Таможенный
комитет
Минфина
6  Данные о состоянии всех видов     3-го числа
счетов Департамента госимущества  последующего
и приватизации Минфина на 1-ое    месяца
число                             Департамент
госимущества и
приватизации
Минфина
7  Ежеквартальная динамика налогов   20-го числа     23-го числа
по видам с нарастающим итогом по  после окончания после окончания
предприятиям, переданным в        квартала        квартала
управление (или проданным)        Налоговый       Отдел
инвесторам, в сравнении с         комитет         финансово-
аналогичными показателями до      Минфина         экономической
передачи в управление или                         экспертизы
продажи
8  Ежеквартальный отчет о            20-го числа
поступлении роялти от крупных     после окончания
предприятий по областям           квартала
Налоговый
комитет Минфина
9  Информация о возмещении сумм      20-го числа
НДС по крупным                    после окончания
экспортоориентированным           квартала
предприятиям по областям          Налоговый
комитет Минфина
Расходование
10  Информация об исполнении          28-го числа
государственного бюджета          последующего
(секретно)                        месяца
Минфин
11  Информация об исполнении          28-го числа
республиканского бюджета          последующего
(секретно)                        месяца
Минфин
12  Информация о состоянии            5-го числа     10-го числа
задолженности по выплате          последующего   последующего
заработной платы учреждениями,    месяца         месяца
содержащимися за счет местных     Минфин         Отдел финансово-
бюджетов                                         экономической
экспертизы
13  Информация о доходах и            28-го числа
расходах местных бюджетов         последующего
(секретно) (в разрезе областей)   месяца
Минфин
14  Отчет о фактическом выделении     15-го числа
сумм субвенций по субвенционным   последующего
областям (прогнозные назначения   месяца
и фактическое исполнение)         Минфин
15  Отчет о выделении бюджетных ссуд  15-го числа
из республиканского бюджета       последующего
местным бюджетам, сроках их       месяца
погашения и непогашенных остатках Минфин
16  Информация о привлеченных акимами 28-го числа
областей банковских кредитов      последующего
(суммы, сроки погашения,          месяца
непогашенные остатки)             Минфин
17  Сводный отчет об использовании    20-го числа
иностранных кредитов и займов     после окончания
(секретно)                        квартала
Минфин
18  Информация об использовании       5-го числа
средств резервного фонда          последующего
Правительства на соответствующий  месяца
год по каждому решению            Минфин
Правительства о выделении
средств из фонда (секретно)
19  Отчетность Комитета по            10-го июля и
госматрезервам                    10-го февраля
в том числе по:                   следующего года
государственным резервам          Комитет по
(ф. N 11)                         госматрезервам
мобилизационным резервам          МЭИиТ
(ф. N 12)
(секретно)
II. Информация об исполнении бюджета
внебюджетных фондов
20  Отчет о поступлении страховых     2-й день        3-й день
взносов в Пенсионный фонд         последующей     последующей
декады          декады
Налоговый       Отдел
комитет         финансово-
Минфина         экономической
экспертизы
21  Информация о состоянии            5-го числа      10-го числа
задолженности по выплате          последующего    последующего
пенсий                            месяца          месяца
Минтрудсоцзащиты  Отдел
финансово-
экономической
экспертизы
22  Отчет об исполнении бюджета       15-го числа
Фонда занятости в разрезе         после окончания
областей                          квартала
Минтрудасоцзащиты
23  Отчет об исполнении бюджета       10-го числа
ФОМС в разрезе областей           последующего
месяца
ФОМС
24  Отчет об исполнении бюджета       10-го числа
Дорожного фонда в разрезе         последующего
областей                          месяца
Минтранском
25  Отчет об исполнении бюджета       20-го числа
Фонда обязательного социального   второго месяца
страхования в разрезе областей    после окончания
квартала
Минтрудсоцзащиты
III. Информация по банковской деятельности
26  Информация об объеме кредитований 20-го числа
субъектов малого                  последующего
предпринимательства банками       месяца
второго уровня                    Нацбанк
(по согласованию)
27  Информация о привлечении средств  20-го числа
населения во вклады банками       последующего
второго уровня с выделением       месяца
информации по Народному Банку     Нацбанк
(по согласованию)
28  Информация о состоянии рынка      20-го числа
ценных бумаг в республике         после окончания
квартала
НКЦБ
(по согласованию)
IV. Другие вопросы
29  Отчет о приватизации              10-го числа
государственного имущества        последующего
месяца
Департамент
госимущества и
приватизации
Минфина
30  О состоянии работы по             20-го числа
управлению госимуществом          после окончания
квартала
Департамент
госимущества и
приватизации
Минфина
31  Информация о выполнении           10 числа
контрактных обязательств          после окончания
по предприятиям,                  квартала
приватизированным по              Департамент
индивидуальным проектам           госимущества и
(в разрезе областей)              приватизации
(секретно)                        Минфина
32  Информация о выполнении           10-го числа
контрактных обязательств по       после окончания
предприятиям, переданным в        квартала
управление (в разрезе областей)   Департамент
(секретно)                        госимущества и
приватизации
Минфина
33  Информация о состоянии            1-го февраля
автоколонн войскового типа        следующего года

(N 1 АК, N 2 АК нысанда)
(құпия)
34  Энергетика, индустрия       Келесi жылдың       Келесi жылдың
және сауда министрлiгiнiң   25 наурызы ЭИСМ-    15 сәуiрi
Экономикалық жоспарлау      нiң Экономикалық    Қаржы-экономи.
жөнiндегi комитетiнiң       жоспарлау жөнiн.    калық сараптама
Қазақстан Республикасының   дегi комитетi       бөлiмi
жұмылдырушылық даярлығының
жағдайы жөнiндегi жиынтық
хабарламасы (құпия)

(форма N 1АК, N 2АК)              Минобороны
(секретно)
34  Сводный доклад Комитета по        25-го марта     15-го апреля
экономическому планированию       следующего      следующего
Минэнергетики, индустрии и        года            года
торговли по состоянию             Комитет по      Отдел
мобилизационной готовности        экономическому  финансово-
Республики Казахстан              планированию    экономической
(секретно)                        МЭИиТ           экспертизы