Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнде, орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда құжаттардың орындалуын бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 14 қазандағы N 195. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.01.31. N 168 өкімімен.
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнде, орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда құжаттардың орындалуын бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi қоса берiлiп отырған Нұсқаулық бекiтiлсiн.
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар, басшылары осы Нұсқаулықтың орындалуы жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 14 қазандағы
N 195 өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнде,
орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда құжаттардың
орындалуын бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi
НҰСҚАУЛЫҚ I. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кеңсесiнде
1. Осы Нұсқаулық Президент пен Үкiмет актiлерiн, Премьер-Министр өкiмдерiн, Президенттiң, Премьер-Министрдiң, оның орынбасарларының, Кеңсе Басшысының тапсырмалары бар құжаттарды орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың орындалуына бақылау жасауды қамтамасыз ету мақсатында әзiрлендi.
Премьер-Министрдiң Кеңсесi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Регламентiне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнде iс жүргiзу жөнiндегi нұсқаулыққа және осы Нұсқаулыққа сәйкес құжаттардың орындалуын бақылау мен тексеру жөнiндегi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырады, осы жұмыс туралы Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне жүйелi түрде хабарлап отырады.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiндегi (бұдан әрi - Кеңсе) бақылау жұмысының ұйымдастырылуын үйлестiрудi Ұйымдастыру және бақылау бөлiмi жүзеге асырады, ол басқа құрылымдық бөлiмшелермен келiсе отырып:
Президенттiң Үкiметке тапсырма берiлген актiлерiн;
Үкiмет шешiмдерi мен Премьер-Министрдiң өкiмдерiн;
Парламент депутаттарының сауалдарын;
Президенттiң, Премьер-Министрдiң, оның орынбасарларының және Кеңсе Басшысының тапсырмаларын (бұдан әрi - бақылаудағы құжаттар) бақылауға қояды.
3. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар орындайтын құжаттардың мазмұндық бөлiгiне сараптама жасау Кеңсенiң бөлiмдерiне жүктеледi.
Бұл ретте бақылаудағы әрбiр құжат тиесiлiгiне қарай Кеңсенiң бөлiмдерiне бекiтiледi.
Аймақтардың проблемалары бойынша, сондай-ақ белгiлi бiр шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң мәселелерi бойынша шығарылатын бақылаудағы құжаттар Ұйымдастыру және бақылау бөлiмiнiң тиiстi аймақтарға жетекшiлiк ететiн бас инспекторларына бекiтiледi.
Бұдан басқа жағдайларда бақылаудағы құжаттар Кеңсенiң басқа бөлiмдерiмен келiсе отырып, бөлiмдер туралы бекiтiлген ережелерге және олардың функционалдық мiндеттерiне сәйкес Кеңсенiң тиiстi бөлiмдерiне бекiтiп берiледi. Кеңсенiң бөлiм меңгерушiсi құжаттың мазмұндық бөлiгiне бақылау жасауға жауапты қызметкердi тағайындайды.

Об утверждении Инструкции по организации контроля за исполнением документов в Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, центральных и местных исполнительных органах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 октября 1998 года N 195-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 января 2001 г. N 168
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по организации контроля за исполнением документов в Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, центральных и местных исполнительных органах.
2. Руководителям центральных и местных исполнительных органов принять необходимые меры по выполнению данной Инструкции.
Премьер-Министр
Утверждена
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 октября 1998 года N 195-р
ИНСТРУКЦИЯ
по организации контроля за исполнением документов в
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан,
центральных и местных исполнительных органах
I. В Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Данная Инструкция разработана в целях обеспечения контроля за исполнением актов Президента и Правительства, распоряжений Премьер-Министра, документов с поручениями Президента, Премьер-Министра, его заместителей, Руководителя Канцелярии центральными и местными исполнительными органами.
Канцелярия Премьер-Министра осуществляет организационные мероприятия по контролю и проверке исполнения документов в соответствии с Регламентом Правительства Республики Казахстан, Инструкцией по делопроизводству в Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и настоящей Инструкцией, систематически информируя о данной работе Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Координацию организации контрольной работы в Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан (далее - Канцелярия) осуществляет Отдел организации и контроля, который по согласованию с другими структурными подразделениями ставит на контроль:
акты Президента, в которых даются поручения Правительству;
решения Правительства и распоряжения Премьер-Министра;
запросы депутатов Парламента;
поручения Президента, Премьер-Министра, его заместителей и Руководителя Канцелярии
(далее контрольные документы).
3. Экспертиза содержательной части документов, исполняемых центральными и местными исполнительными органами, возлагается на отделы Канцелярии.
При этом каждый контрольный документ закрепляется за отделом Канцелярии по принадлежности.
Контрольные документы, издаваемые по проблемам регионов, а также по вопросам конкретных хозяйствующих субъектов, закрепляются за главными инспекторами Отдела организации и контроля, курирующими соответствующие регионы.
В остальных случаях контрольные документы закрепляются за соответствующими отделами Канцелярии согласно утвержденным положениям об отделах и их функциональным обязанностям (по согласованию). Заведующий отделом Канцелярии назначает ответственного работника по контролю содержательной части документа.

4. Бақылаудағы құжаттардың түсуiне қарай оның әрбiр тармағы бойынша Ұйымдастыру және бақылау бөлiмiнiң бақылау секторы бақылау кәртiшкесiн ашады, ол тiкелей орталық және жергiлiктi атқарушы органдарға берiледi. Кәртiшкеге "Бақылауға алынды" деген мөртаңба басылады, ал оның көшiрмесi Кеңсенiң тиiстi бөлiмдерiне берiледi.
5. Бақылаудағы құжаттардың атқарылуы жөнiнде орталық және жергiлiктi атқарушы органдардан келiп түсетiн жауаптар мен есептердi Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмi Кеңсенiң бөлiмдерiне сараптамаға жiбередi, ал көшiрмелерiн Ұйымдастыру және бақылау бөлiмiне жiбередi.
6. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардан жауап немесе есеп алынғаннан кейiн бақылаудағы әрбiр құжат, оның iшiнде құпия құжат бойынша бөлiмдегi жауапты адам құжат Кеңсеге келiп түскен күннен бастап 10 күн мерзiм iшiнде (егер басқа мерзiмдер белгiленбесе):
атқарылу нәтижелерiнiң қойылған мiндетке сәйкестiгiне сараптама жүргiзедi және дайындалған қорытындыны Кеңсенiң тиiстi бөлiмдерiнде келiсудi жүзеге асырады.
Келiп түскен ақпараттың негiзiнде және сараптаманың қорытындысына қарай жауапты қызметкер:
а) өзi қол қойған және бөлiм меңгерушiсi қол қойған қорытындыны шешiм қабылдау үшiн Кеңсенiң Басшысына ұсынады;
б) Президенттiң актiлерi мен тапсырмалары бойынша Президент Әкiмшiлiгiне бақылаудан алу, орындалу мерзiмiн ұзарту немесе жұмыс бабындағы бақылауға ауыстыру үшiн белгiленген тәртiппен негiздi хат дайындайды;
в) Үкiмет шешiмдерi мен тапсырмаларын бақылаудан алу, орындалу мерзiмiн ұзарту немесе жұмыс бабындағы бақылауға ауыстыру үшiн Премьер-Министрге, оның орынбасарларына және Кеңсе Басшысына хат дайындайды;
г) бақылаудағы құжат орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың жауаптары мен есептерi қосымша сараптаманы қажет етпейтiндей дәрежеде орындалған жағдайда бөлiм меңгерушiсiнiң Кеңсенiң Басшысына баяндауы үшiн материалдар және қажет болған жағдайда бақылаудан алу туралы қарар дайындайды;
д) Премьер-Министр орынбасарларының немесе Кеңсе Басшысы тапсырмаларының негiзiнде қайта ұсыну мерзiмдерiн көрсете отырып, сапасыз материалдарды қайтарады.
Құжаттардың көшiрмелерi осы тармақта көрсетiлген талаптарға сәйкес мiндеттi түрде Кеңсенiң Ұйымдастыру және бақылау бөлiмiне ұсынылады.
7. Ұйымдастыру және бақылау бөлiмi Кеңсенiң тиiстi бөлiмдерiнiң қатысуымен белгiленген нысанда (қоса берiлiп отыр) мынадай ақпаратты әзiрлейдi және ұсынады:
апта сайын:
Кеңсе Басшысына, оның орынбасарлары мен бөлiм меңгерушiлерiне бақылаудағы құжаттардың орындалу мерзiмдерiнiң бұзылғаны туралы.
Бұл ақпарат апта сайын Кеңсе Басшысының орынбасарларында тыңдалады. Бұған қоса Кеңсе бөлiмдерi бекiтiлген кестеге сәйкес аптаның iшiнде Ұйымдастыру және бақылау бөлiмiнiң қатысуымен бақылаудағы құжаттардың орындалу барысы жөнiнде жұмыс бабындағы кеңестер өткiзедi.
ай сайын:
әр айдың 10-күнiне қарай:
Премьер-Министр мен оның орынбасарларына, Кеңсе Басшысы мен оның орынбасарларына бақылаудағы құжаттардың орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда орындалуының жай-күйi туралы жиынтық ақпарат;

4. По каждому пункту контрольных документов по мере их поступления сектором контроля Отдела организации и контроля заводятся контрольные карточки, которые передаются непосредственно в центральные и местные исполнительные органы. На карточках проставляется штамп "Взято на контроль", а их копии передаются в соответствующие отделы Канцелярии.
5. Ответы и отчеты по исполнению контрольных документов, поступающие из центральных и местных исполнительных органов, Отделом документационного обеспечения направляются на экспертизу в отделы Канцелярии, а копии в Отдел организации и контроля.
6. По каждому контрольному документу, в том числе секретному, после получения ответа или отчета центральных и местных исполнительных органов ответственный от отдела в 10-дневный срок с даты поступления в Канцелярию (если не установлены другие сроки):
осуществляет экспертизу соответствия результатов исполнения поставленной задаче и организует согласование подготовленного заключения в соответствующих отделах Канцелярии.
На основании поступившей информации и в зависимости от итогов экспертизы ответственный работник:
а) представляет заключение за своей подписью и подписью заведующего отделом Руководителю Канцелярии для принятия решения;
б) готовит обоснованное письмо в установленном порядке в Администрацию Президента по актам и поручениям Президента для снятия с контроля, продления срока исполнения или перевода на рабочий контроль;
в) готовит записку Премьер-Министру, его заместителям и Руководителю Канцелярии для снятия с контроля, продления срока исполнения Правительственных решений и поручений или перевода на рабочий контроль;
г) в случае исполнения контрольного документа, когда ответы и отчеты центральных и местных исполнительных органов не требуют дополнительной экспертизы, готовит заведующему отделом материалы к докладу Руководителю Канцелярии и при необходимости резолюцию о снятии с контроля;
д) осуществляет возврат некачественных материалов на основании поручений заместителей Премьер-Министра или Руководителя Канцелярии с указанием срока повторного представления.
Копии документов, исходя из требований, отраженных в данном пункте, в обязательном порядке представляются в Отдел организации и контроля Канцелярии.
7. Отдел организации и контроля с участием соответствующих отделов Канцелярии готовит и представляет по установленной форме (прилагается) следующую информацию:
еженедельно:
для Руководителя Канцелярии, его заместителей и заведующих отделами о нарушении сроков исполнения контрольных документов.
Данная информация заслушивается еженедельно у заместителей руководителя Канцелярии. Кроме того отделы Канцелярии согласно утвержденному графику в течение недели с участием Отдела организации и контроля проводят рабочие совещания по ходу выполнения контрольных документов.
ежемесячно:
к 10 числу каждого месяца:
для Премьер-Министра и его заместителей, Руководителя Канцелярии и его заместителей сводную информацию о состоянии исполнения контрольных документов в центральных и местных исполнительных органах;

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi шаралар жоспарының орындалу барысы туралы;
Заң жобасы жұмыстары жоспарының орындалу барысы туралы;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 11 тапсырмасын облыстардың және Астана мен Алматы қалалары әкiмдерiнiң орындауының және Үкiметке берiлген 8 нақты тапсырманың орындалуының барысы туралы.
Айына екi рет министрлiктерге, ведомстволарға бақылаудағы құжаттардың орындалу мерзiмi туралы ескертпелер. Бақылаудағы құжаттардың орындалу барысы орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың басшыларын шақыра отырып Премьер-Министрде немесе оның орынбасарларында айына бiр рет, Кеңсе Басшысында айына екi рет қаралады. Ұйымдастыру және бақылау бөлiмi басқа бөлiмдердiң қатысуымен әр айдың соңғы жұмасында Кеңсе Басшысымен бақылаудағы құжаттарды және орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың тыңдауға шақырылатын басшылары жөнiндегi ұсыныстарды келiседi.
тоқсан сайын
Есептi кезеңнен кейiнгi айдың 15-күнiне қарай Премьер-Министрге, оның орынбасарларына және Кеңсе Басшысына құжаттардың шектi тiзбесiнiң (бiр тоқсанда 10 құжаттан аспайды) аймақтар мен орталық атқарушы органдарда орындалуының сапасы тұрғысынан iрiктемелi тексерудiң нәтижелерi туралы ақпарат.
8. Кеңсенiң Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмi азаматтардың хаттары мен өтiнiштерi бойынша берiлген тапсырмалардың орындалу мерзiмiн бақылайды, бұл туралы есептi айдан кейiнгi айдың 15-күнiне қарай Премьер-Министрге және Кеңсе Басшысына ақпарат бередi.
II. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда
9. Бақылаудағы құжаттардың уақтылы әрi сапалы орындалуына, заңдық және нормативтiк құжаттар жобаларының уақтылы және сапалы әзiрленiп, олардың Қазақстан Республикасының Президентi мен Премьер-Министрiнiң қарауына ұсынылуы үшiн жауапкершiлiк орталық атқарушы органдардың басшыларына, облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының әкiмдерiне жүктеледi. Бұл ретте басшы жұмысын ұйымдастыруға жауапты бөлiмшенi белгiлейдi.
10. Бiрнеше орталық атқарушы орган жүзеге асыратын құжатты әзiрлеу кезiнде құжаттың әзiрленуiне толық жауап беретiн орган орындау мерзiмдерiн ауыстыру туралы ұсынысты қоса орындаушылармен келiскеннен кейiн ғана енгiзуге құқылы. Тапсырмаларды бiрнеше министрлiк пен ведомство орындаған кезде бiрiншi көрсетiлген орган жауапты болып табылады.
11. Бақылаудағы құжаттарды бақылаудан алу және олардың мерзiмiн ұзарту Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Регламентiне және осы Нұсқаулықтың бiрiншi бөлiмiнiң 7-тармағына сәйкес жүзеге асырылады.

о ходе выполнения Плана мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы;
о ходе выполнения Плана законопроектных работ;
о ходе выполнения 11 поручений Президента Республики Казахстан акимами областей и городов Астаны и Алматы и 8 конкретных заданий Правительству.
Два раза в месяц напоминания министерствам, ведомствам о сроках исполнения контрольных документов.
Ход выполнения контрольных документов рассматривается с приглашением руководителей центральных и местных исполнительных органов один раз в месяц у Премьер-Министра или его заместителей, два раза в месяц у Руководителя Канцелярии. Отдел организации и контроля при участии других отделов в последнюю пятницу месяца согласовывает с Руководителем Канцелярии контрольные документы и предложения по приглашаемым для заслушивания руководителям центральных и местных исполнительных органов.
ежеквартально:
к 15 числу месяца, следующего за отчетным периодом, для Премьер-Министра, его заместителей и Руководителя Канцелярии информацию о результатах выборочной проверки качественной стороны исполнения ограниченного перечня документов (не более 10 документов в квартал) в регионах и центральных исполнительных органах.
8. Отдел документационного обеспечения Канцелярии осуществляет контроль за сроками исполнения поручений по письмам и обращениям граждан, информируя об этом к 15 числу месяца, следующего за отчетным, Премьер-Министра и Руководителя Канцелярии.
II. В центральных и местных исполнительных органах
9. Ответственность за своевременное и качественное исполнение контрольных документов, разработку проектов законодательных и нормативных документов и представление их на рассмотрение Президента и Премьер-Министра Республики Казахстан возлагается на первых руководителей центральных исполнительных органов, акимов областей и городов Астаны и Алматы. При этом руководитель определяет подразделение, ответственное за организацию контрольной работы.
10. При подготовке документов, осуществляемой несколькими центральными исполнительными органами, орган, ответственный за подготовку документа в целом, имеет право вносить предложение о переносе сроков исполнения только после согласования с соисполнителями. При исполнении поручений несколькими министерствами и ведомствами ответственным является орган, указанный первым.
11. Снятие с контроля и продление сроков контрольных документов осуществляется в соответствии с Регламентом Правительства Республики Казахстан и пунктом 7 первого раздела настоящей Инструкции.

12. Президент актiлерiн iске асыру жөнiндегi Үкiмет шешiмiнiң жобаларын әзiрлеу Президенттiң осы актiлерiн әзiрлеумен бiр уақытта жүргiзiледi. Президент актiлерi Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынысты және есеп беретiн органдардың бастамашылығымен қабылданған жағдайда Үкiмет олар келiп түскен күннен бастап 5 күн мерзiм iшiнде осындай актiлердi орындау жөнiнде өз шешiмдерiн қабылдайды.
13. Президент актiлерiнiң орындалуына жауапты орталық атқарушы органдар осы актiлер келiп түскен күннен бастап 3 күн мерзiм iшiнде оларды iске асыру жөнiндегi ұйымдастыру шараларының тiзбесiн жасап, Премьер-Министрдiң бекiтуiне ұсынады. Президент актiлерi мен Үкiмет шешiмдерiн iске асыру жөнiндегi өз шешiмдерiн осы актiлер мен шешiмдер келiп түскен немесе мерзiмдi баспасөзде жарияланған сәттен бастап, егер аталған актiлерде немесе оларға қатысты тапсырмаларда өзге мерзiмдер айтылмаса, бiр ай мерзiмнен кешiктiрмей қабылдайды.
14. Құжаттар оларда, немесе оларға қатысты тапсырмаларда көрсетiлген мерзiмдерде, нақты мерзiмдер көрсетiлмеген жағдайда олар алынған күннен бастап есептегенде бiр ай мерзiм iшiнде орындалады. Мәтiнiнде "шұғыл" деген белгiсi бар тапсырмалар орындаушы оларды алған күннен бастап 10 күн iшiнде орындалады (орталық атқарушы органдарда үш тәулiктiк мерзiмнен артық жатпауға тиiс шешiм жобаларын қосымша талқылау жағдайларын қоспағанда).
15. Бақылаудағы құжаттардың орындалуын қамтамасыз ету мақсатында орталық атқарушы органдардың басшылары, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Кеңсеге:
айдың бiрiншi күнiне қарай ай сайын бақылаудағы құжаттардың орындалу барысы туралы қорытынды ақпаратты;
орындалу мерзiмiнiң аяқталуына қарай бақылаудағы құжаттың iс жүзiнде орындалғаны немесе орындалмағаны туралы ақпаратты ұсынады.
Кеңсенiң Ұйымдастыру және бақылау бөлiмi жаңадан қабылданған қызметкерлердi осы Нұсқаулықпен таныстырады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнде,
орталық және атқарушы органдарда
құжаттардың орындалуын бақылауды
ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулыққа
қосымша
Мерзiмi бұзылып орындалып жатқан бақылаудағы
құжаттар туралы
АПТА САЙЫНҒЫ АҚПАРАТ
__________________________________________________________________
Рет|  N, күнi, бақылаудағы|  Қысқаша мазмұны   |Орындалу мерзiмi
N |  құжаттың атауы      |(проблеманың мәнiсiн|
|                      |көрсететiн) және    |
|                      |Үкiмет Басшылығының |
|                      |тапсырмасы          |
___________________________________________________________________
1 |            2         |          3         |         4
___________________________________________________________________
Орындалуына жауапты мемле.|Кеңсенiң бөлiмi, мазмұндық|Орындалу
кеттiк орган              |бөлiгiне бақылау жасау    |барысы
|бекiтiлген осы бөлiмнiң   |
|жауапты қызметкерiнiң     |
|аты-жөнi                  |
|                          |
|                          |
|                          |
___________________________________________________________________
5           |           6              |     7
___________________________________________________________________
Тиiстi ақпарат алу жөнiнде
Кеңсе қабылдаған шаралар
(жiберiлген ескертпелердiң
нөмiрi мен күнi, министрлiктер.
дiң есептерi қаралған
мәжiлiстердiң хаттамалары,
мемлекеттiк органдардың
басшыларына қолданылған
тәртiптiк жазалар).
___________________________________________________________________

12. Подготовка проектов решений Правительства по реализации актов Президента осуществляется одновременно с подготовкой проектов этих актов Президента. В случае принятия актов Президента по инициативе органов, непосредственно подотчетных Президенту Республики Казахстан, Правительством в 5-дневный срок со дня их поступления принимаются собственные решения по выполнению таких актов.
13. Центральные исполнительные органы, ответственные за исполнение актов Президента, в 3-х дневный срок со дня их поступления составляют перечень организационных мероприятий по их реализации и представляют на утверждение Премьер-Министру. Собственные решения по реализации актов Президента и решений Правительства принимаются ими не позднее месячного срока с момента их получения или опубликования в периодической печати, если в указанных актах или поручениях к ним не оговорены иные сроки.
14. Документы исполняются в сроки, указанные в них, либо в поручениях к ним, а при отсутствии конкретных сроков - в месячный срок со дня получения. Поручения, имеющие в тексте гриф "срочно", исполняются в течение 10 дней со дня получения исполнителем (за исключением случаев дополнительного согласования проектов решений, срок нахождения которых в центральных исполнительных органах не должен превышать трех суток).
15. В целях обеспечения выполнения контрольных документов руководители центральных исполнительных органов, акимы областей, городов Астаны и Алматы представляют в Канцелярию:
ежемесячно один раз на первое число обобщенную информацию о ходе выполнения контрольных документов;
по окончании срока исполнения информацию о фактическом исполнении или неисполнении контрольных документов.
Отдел организации и контроля Канцелярии Премьер-Министра знакомит вновь принимаемых работников с настоящей Инструкцией.
Приложение
к Инструкции по организации контроля
за исполнением документов в Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан,
центральных и местных исполнительных органах
ЕЖЕНЕДЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
о контрольных документах, исполняемых с нарушением сроков
---------------------------------------------------------------------------
N !N, дата, !Краткое    !Срок    !Госорган, !Отдел   !Ход   !Меры, принятые
пп!название !содержание !исполне-!ответст-  !Канце-  !испол-!Канцелярией по
!контроль-!(отражающее!ния     !венный за !лярии,  !нения !получении
!ного     !суть       !        !исполнение!фамилия !      !соответствующей
!документа!проблемы) и!        !          !ответ-  !      !информации
!         !поручение  !        !          !работни-!      !(N и дата
!         !Руководства!        !          !ка      !      !направленных
!         !Правитель- !        !          !этого   !      !напоминаний,
!         !ства       !        !          !отдела, !      !протоколы
!         !           !        !          !за ко-  !      !совещаний, на
!         !           !        !          !торым   !      !которых
!         !           !        !          !закреп- !      !рассматривались
!         !           !        !          !лен     !      !отчеты
!         !           !        !          !контроль!      !министерств, и
!         !           !        !          !содержа-!      !наложенные
!         !           !        !          !тельной !      !дисциплинарные
!         !           !        !          !части   !      !взыскания на
!         !           !        !          !        !      !руководителей
!         !           !        !          !        !      !госорганов)
----------------------------------------------------------------------------
!         !           !        !          !        !      !
----------------------------------------------------------------------------