Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 26 тамыздағы N 162 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 28 қазан N 206-ө
"Қазақстан Республикасында неміс диаспорасын экономикалық дамыту шараларын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 26 тамыздағы N 162 R980162_ өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасында неміс диаспорасын экономикалық дамыту шараларын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамына:
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаты Альберт Васильевич Шварцкопф (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті директорының орынбасары Өртембаев Асқар Қалмұхаметұлы енгізілсін;
Тәрбие Сербайқызы Сарабекова аталған құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 августа 1998 года № 162
РАСПОРЯЖЕНИЕ Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 1998 года № 206-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 августа 1998 года № 162 "О создании рабочей группы по разработке мер экономического развития немецкой диаспоры в Республике Казахстан" следующее изменение и дополнения:
ввести в состав рабочей группы по разработке мер экономического
развития немецкой диаспоры Республики Казахстан:
Шварцкопфа Альберта Васильевича - депутата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию);
Уртембаева Аскара Калмухаметовича - заместителя Директора Департамента
государственного имущества и приватизации Мнистерства финансов Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Сарабекову Тарбие Сербаевну.
Премьер-Министр
Оператор:  Турсынова А.Е.
Специалист: Жакупова Э.А.