"Тексуна Кемикэлз Инк" компаниясының қызметін бағалау жөніндегі Үкіметтік комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 9 қараша N 217
Мемлекет басшысының 1998 жылғы 25 қыркүйектегі N 3351 тапсырмасын
орындау мақсатында "Тексуна Кемикэлз Инк" халықаралық коммерциялық
компаниясының қызметін бағалау, істің жағдайын орнында зерделеу және
Жамбыл облысы фосфор саласының ішіндегі кәсіпорындарындағы
әлеуметтік-экономикалық жағдайды жақсарту жөнінде шаралар қолдану үшін:
1. Тараз қаласына мына құрамда Үкіметтік комиссия жіберілсін:
Әбітаев Есберген         - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Әбітайұлы                  индустрия және сауда бірінші вице-министрі,
төрағасы
Оспанов Хайролла         - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Алтынбекұлы                индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсіп
департаментінің директоры
Шыналиев Ғазиз           - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Қоршабекұлы                Кеңсесі Қаржы-экономикалық сараптама
бөлімінің консультанты
Сармурзина Раушан        - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Ғайсақызы                  индустрия және сауда министрлігі химия,
мұнайхимия және фармацевтика өнеркәсібі
басқармасының бастығы
Савченко Александр       - Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары
Георгиевич
Бисақаев Серік           - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Ғұмарұлы                   халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
мемлекеттік еңбек инспекциясы
басқармасының бастығы
Махметов Серік           - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Сейдінұлы                  Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
департаментінің бас маманы
Қарымбаев                - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Бақтыгерей                 индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсіп
Мүтіғұллаұлы               департаментінің бас маманы
Шардабеков Еркін         - Қазақстан Республикасы Инвестициялар
Шардабекұлы                жөніндегі мемлекеттік комитетінің
Экономиканың басым секторларын
инвестициялау дирекциясының аға менеджері
Сәденов Мұрат            - "Оңтүстік жер қойнауы" аумақтық басқармасы
Әділханұлы                 бастығының орынбасары
Асылбеков Азамат         - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Ермекұлы                   Заңдар және халықаралық құқық
департаментінің жетекші маманы
Фельд Евгений            - "Қазфосфор" ашық акционерлік қоғамының
Давыдович                  президенті
2. Үкіметтік комиссия жұмыстың қорытындысы бойынша үстіміздегі жылдың
20 қарашасына дейін мерзімде ұсыныс пен Мемлекет басшысына берілетін
жауаптың жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

О Правительственной комиссии по оценке деятельности компании "Тексуна Кемикэлз Инк"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года № 217-р
Во исполнение поручения Главы государства от 25 сентября 1998 года № 3351
для оценки деятельности международной коммерческой компании "Тексуна Кемикэлз
Инк", изучения состояния дел на месте и принятия мер по улучшению
социально-экономического положения на предприятиях фосфорной подотрасли
Жамбылской области:
1. Направить в город Тараз Правительственную комиссию в составе:
Абитаев Есберген        - первый вице-Министр энергетики, индустрии и
Абитаевич                 торговли Республики Казахстан,
руководитель
Оспанов Хайрула         - Директор Департамента промышленности
Алтынбекович              Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Чиналиев Газиз          - консультант Отдела финансово-экономической
Коршабекович              экспертизы Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Сармузина Раушан        - начальник управления  реформирования химической,
Гайсиевна                 нефтехимической и фармацевтической промышленности
Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Савченко Александр      - первый заместитель акима
Георгиевич                Жамбылской области
Бисакаев Серик          - начальник управления государственной
Гумарович                 инспекции труда Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Махметов Серик          - главный специалист Департамента госимущества и
Сейдинович                приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Карымбаев Бахтыгерей    - главный специалист Департамента промышленности
Мутигуллович              Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шардарбеков Еркен       - старший менеджер дирекции инвестиций в приоритетные
Шардарбекович             сектора экономики Государственного комитета
Республики Казахстан по инвестициям
Саденов Мурат           - заместитель начальника территориального
Адулханович               управления "Южказнедра"
Асильбеков Азамат       - ведущий специалист Департамента законодательства
Ермекович                 и международного права Министерства юстиции
Республики Казахстан
Фельд Евгений           - президент открытого акционерного
Давыдович                 общества "Казфосфор".
2. Правительственной комиссии по итогам работы в срок до 20 ноября т.г. внести
предложения и проект ответа Главе государства в Правительство Республики
Казахстан.
Премьер-Министр
Оператор:   А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова