Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 30 қараша N 232
Қазақстан Республикасының "Шағын кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау туралы" 1997 жылғы 19 маусымдағы N 131-1 Z970131_ Заңын орындау үшін:
1. Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың
1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының (бұдан әрі -
Бағдарлама) жобасын әзірлеу үшін қоса беріліп отырған жұмыс тобының құрамы
бекітілсін.
2. Жұмыс тобы Бағдарламаның жобасын әзірлеу барысында кәсіпкерлердің
қоғамдық бірлестіктердің пікірлерін ескеретін болсын.
3. Жұмыс тобы (Б.М.Имашев) бағдарламаның жобасын 1998 жылдың 1
желтоқсанына қарай Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 30 қарашадағы
N 232 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамыту
мен қолдаудың 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік
бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс
тобының
ҚҰРАМЫ
Имашев Берік       - Қазақстан Республикасы Шағын
Мәжитұлы             бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы, жетекші
Әбілғазин Дәнияр   - Қазақстан Республикасының
Рүстемұлы            Қаржы вице-министрі
Досаев Ерболат     - Қазақстан Республикасының
Асқарбекұлы          Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі
Солодченко Роман   - Қазақстан Республикасының
Владимирович         Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Экономикалық
жоспарлау жөніндегі комитетінің
төрағасы
Темірханов Ерқанат - Экономикалық зерттеу
Уақбайұлы            институты директорының
орынбасары
Палымбетов Болат   - Қазақстан Республикасының
Әбілқасымұлы         Кәсіпкерлер форумы Кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)

О разработке проекта Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 1999-2000 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 1998 года № 232-р
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 19 июля 1997 года № 131-1 Z970131_ "О государственной поддержке малого предпринимательства":
1. Для разработки проекта Государственной программы развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 1999-2000 годы (далее - Программа) утвердить прилагаемый состав рабочей группы.
2. Рабочей группе обеспечить учет мнений общественных объединений предпринимателей в ходе разработки проекта Программы.
3. Рабочей группе (Имашев Б.М.) представить проект Программы на рассмотрение Правительства Республики Казахстан к 1 декабря 1998 года.
Премьер-Министр
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 1998 года № 232-р
Состав рабочей группы
по разработке проекта Государственной программы развития
и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан
на 1999-2000 годы
Имашев                  -Председатель Агентства Республики
Берик Мажитович              Казахстан по поддержке малого бизнеса,
руководитель
Абулгазин               -вице-Министр
Данияр Рустемович           финансов Республики Казахстан
Досаев                  -вице-Министр энергетики, индустрии и
Ерболат Аскарбекович        торговли  Республики Казахстан
Солодченко              -Председатель Комитета по
Роман Владимирович          экономическому планированию
Министерства энергетики, индустрии и
торговли  Республики Казахстан
Темирханов              -заместитель директора Института
Ерканат Уакбаевич           экономических исследований
Палымбетов              -Председатель Совета Форума
Болат Абылкасымович         предпринимателей Республики
Казахстан (по согласованию)
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)