Мемлекеттік меншікті басқару және жекешелендіру бағдарламасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 7 желтоқсан N 237. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.08.12. N 110 өкімімен. ~R000110
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 қарашадағы N 4226
тапсырмасын орындау үшін:
1. Мемлекеттік меншікті басқару және жекешелендіру бағдарламасын
әзірлеу үшін мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жандосов Ораз       - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әлиұлы                бірінші орынбасары, жетекші
Павлов Александр    - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Сергеевич             орынбасары, жетекшінің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Мыңбаев Сауат       - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Мұхаметбайұлы
Әблязов Мұхтар      - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Қабылұлы              индустрия және сауда министрі
Бектасов Әбен       - Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар
Ағыбайұлы             жөніндегі ұлттық комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Ержанов Оразалы     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сәнтайұлы             вице-министрі - Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру департаментінің директоры
2. Жұмыс тобы 1998 жылдың 25 желтоқсанына дейін Мемлекеттік меншікті
басқару және жекешелендіру бағдарламасының жобасын әзірлесін және
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
3. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О создании рабочей группы по разработке Программы управления государственной собственностью и приватизации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 237-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 12 августа 2000 N 110 ~R000110
Во исполнение поручения Президента Республики Казахстан от 27 ноября
1998 года № 4226:
1. Создать рабочую группу для разработки Программы управления
государственной собственностью и приватизации в следующем составе:
Джандосов Ураз Алиевич     - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Павлов Александр Сергеевич - Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Члены рабочей группы:
Мынбаев Сауат              - Министр финансов Республики Казахстан
Мухаметбаевич
Аблязов Мухтар Кабулович   - Министр энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Бектасов Абен Агыбаевич    - Председатель Национальной комиссии
Республики Казахстан по ценным бумагам
(по согласованию)
Ержанов Оразалы Сантаевич  - вице-Министр финансов Республики
Казахстан - Директор Департамента
государственного имущества и приватизации
2. Рабочей группе до 25 декабря 1998 года разработать и представить в Правительство Республики Казахстан проект Программы управления государственной собственностью и приватизации.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)