Мемлекеттік тұрғын үй қорының жатақханаларын жекешелендіру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 18 желтоқсан N 241
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы
16 сәуірдегі Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы ұсыныс
дайындау үшін:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбітаев Есберген       - Қазақстан Республикасының
Әбітайұлы                Энергетика, индустрия және
сауда бірінші вице-министрі,
төраға
Дауылбаев Асхат        - Қазақстан Республикасының
Қайзоллаұлы              Әділет вице-министрі
Молдахметов Нұрлан     - Қазақстан Республикасының
Сәлкенұлы                Қаржы вице-министрі
Силкина Татьяна        - Қазақстан Республикасының
Егоровна                 Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Кәрібаев Жандар        - Қазақстан Республикасы
Кәрібайұлы               Парламентінің Сенаты Аймақтық
даму және жергілікті өзін-өзі
басқару мәселелері жөніндегі
комитетінің хатшысы (келісім бойынша)
Құрмашев Қуаныш        - Қазақстан Республикасының
Құрмашұлы                Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Нұрғалиева Еңлік       - Қазақстан Республикасы
Нұрғалиқызы              Парламентінің Сенаты Заңдар
бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Байқадамова Мерекеш    - Қазақстан Республикасы
Төкенқызы                Парламентінің Мәжілісі Заңдар
бөлімінің бас сарапшысы (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобына өзінің жұмысына қатысу үшін орталық және жергілікті
атқарушы органдар мен ғылыми-зерттеу ұйымдарын тарту құқығы берілсін.
3. Жұмыс тобы 1999 жылдың 1 ақпанына дейін мерзімде Үкіметке
жатақханаларды жекешелендіру мәселесі жөнінде келісілген ұсыныс енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.

О приватизации общежитий государственного жилого фонда
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года № 241-р
Для подготовки предложений по внесению изменений и дополнений в Закон
Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абитаев                      - первый вице-Министр энергетики, индустрии и
Есберген Абитаевич             торговли Республики Казахстан, председатель
Даулбаев                     - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Асхат Кайзуллаевич
Молдахметов                  - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Нурлан Салкенович
Силкина                      - депутат Мажилиса Парламента Республики
Татьяна Егоровна               Казахстан (по согласованию)
Карибаев                     - секретарь Комитета по вопросам регионального
Жандар Карибаевич              развития и местному самоуправлению Сената
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Курмашев                     - депутат Мажилиса Парламента Республики
Куаныш Курмашевич              Казахстан (по согласованию)
Нургалиева                   - заведующая Отделом законодательства
Енлик Нургалиевна              Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Байкадамова                  - главный эксперт Отдела законодательства
Мерекеш Токеновна              Мажилиса Парламента Республики Казахстан
( по согласованию)
2. Рабочей группе предоставить право привлекать центральные и местные
исполнительные органы и научно-исследовательские организации для участия в
своей работе.
3. Рабочей группе в срок до 1 февраля 1999 года внести в Правительство согласованные предложения по вопросу приватизации общежитий.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)