Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 17 тамыздағы N 155 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 23 желтоқсан N 244
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 17 тамыздағы
N 155
P980155_
өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Тұрғын үй-коммуналдық саланы реформалауды аяқтау жөніндегі
комиссияның құрамына енгізілсін:
Тұрсымбаев Балташ       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Молдабайұлы               Министрінің орынбасары, комиссияның
төрағасы болып
Жәнібек Сәлімұлы Кәрібжанов көрсетілген құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 августа 1998 года № 155
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 244-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17
августа 1998 года № 155 следующее изменение:
ввести в состав комиссии по завершению реформирования жилищно-
коммунальной сферы:
Турсумбаева             -  Заместителя Премьер-Министра Республики
Балташа Молдабаевича       Казахстан, председателем комиссии
вывести из указанного состава Карибжанова Жанибека Салимовича.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)