"Мүмкіндіктері шектеулі балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік және түзетушілік-педагогикалық қолдау туралы" Қазақстан Республикасы заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 7 қаңтар N 3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында мүгедектердің әлеуметтік қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы Заңының 16-бабына сәйкес және балалардың дамуындағы кемшіліктерге диагноз қою және мүгедектіктің алдын алу мақсатында:
1. "Мүмкіндіктері шектеулі балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік және түзетушілік-педагогикалық қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Сиврюкова Валентина       - Қазақстан Республикасының Еңбек
Андреевна                   және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, жетекші
Сүлейменова Роза          - Дамуында кемістіктері бар
Айтжанқызы                  балалар мен жасөспірімдерді
әлеуметтік бейімдеу және кәсіби
еңбекке бағдарлау республикалық
ғылыми-практикалық орталығының
бас директоры, педагогика
ғылымдарының кандидаты,
доцент, жетекшінің орынбасары
Комиссия мүшелері:
Ақанов Айқан              - Қазақстан Республикасы Білім,
Ақанұлы                     мәдениет және денсаулық сақтау
министрлігі Денсаулық сақтау
комитеті төрағасының орынбасары
Арын Ерлан                - Қазақстан Республикасының Білім,
Мұхтарұлы                   мәдениет және денсаулық сақтау
вице-министрі
Егорычев Владимир         - Педиатрия және балалар хирургиясы
Евгеньевич                  орталығының аға ғылыми қызметкері,
медицина ғылымдарының кандидаты
Жаңабаева Жансұлу         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Райымханқызы                министрлігі Бюджет департаментінің
білім басқармасы, білім және
ғылым бөлімінің бастығы
Лепесова Маржан           - Дәрігерлерді жетілдіру институтының
Махмұтқызы                  балалар неврологиясы курстарының
меңгерушісі, медицина ғылымдарының
кандидаты, доцент
Сүлейменов Майдан         - Заң ғылымдарының докторы,
Күнтуарұлы                  профессор, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым Академиясының
мүше-корреспонденті, Қазақ
мемлекеттік заң университеті жеке
құқық ғылыми-зерттеу орталығының
директоры
Төлебаев Алмаз            - Қазақстан Республикасы Ғылым
Қашкенұлы                   министрлігі - Ғылым академиясының
Мемлекеттік ғылыми-техникалық
бағдарламалар және оларды
ресурстық қамтамасыз ету
департаментінің директоры
Құсайынова Шолпан         - Педиатрия және балалар хирургиясы
Нұртайқызы                  ғылыми орталығының бөлім
меңгерушісі, профессор, медицина
ғылымдарының докторы
Чувакова Тамара           - Денсаулық сақтау орталығының
Құрманғалиқызы              директоры - Білім, мәдениет және
денсаулық сақтау министрлігінің
бас неонотологы

О составе рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О социальной и коррекционно-педагогической поддержке детей и подростков с ограниченными возможностями"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 января 1999 года N 3-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 7 января 1999 года N 3-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 21 июня 1991 года   Z911900_   "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан" и в целях ранней диагностики нарушений в развитии детей и профилактики инвалидности:
1. Образовать рабочую группу по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О социальной и коррекционно-педагогической поддержке детей и подростков с ограниченными возможностями" в следующем составе:
Сиврюкова Валентина       - вице-Министр труда и социальной защиты
Андреевна                   населения Республики Казахстан,
руководитель
Сулейменова Роза          - Генеральный директор Республиканского
Айтжановна                  научно-практического центра социальной
адаптации и профессионально-трудовой
ориентации детей и подростков с проблемами
в развитии, кандидат педагогических наук,
доцент, заместитель руководителя
Члены комиссии:
Аканов Айкан              - Заместитель Председателя Комитета
Аканович                    здравоохранения Министерства образования,
культуры и здравоохранения
Республики Казахстан
Арын Ерлан                - вице-Министр образования, культуры и
Мухтарович                  здравоохранения
Республики Казахстан
Егорычев Владимир         - старший научный сотрудник центра
Евгеньевич                  педиатрии и детской хирургии, кандидат
медицинских наук
Жанабаева Жансулу         - начальник отдела образования и науки
Раимхановна                 управления образования Бюджетного
департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Лепесова Маржан           - заведующая курсами детской неврологии
Махмутовна                  института усовершенствования врачей,
кандидат медицинских наук, доцент
Сулейменов Майдан         - доктор юридических наук, профессор,
Контуарович                 член-корреспондент национальной
Академии наук Республики Казахстан,
директор научно-исследовательского центра
частного права Казахского государственного
юридического университета
Тулебаев Алмаз            - Директор Департамента государственных
Кашкенович                  научно-технических программ и их ресурсного
обеспечения Министерства науки-Академии
наук Республики Казахстан
Хусаинова Шолпан          - заведующая отделом научного центра педиатрии
Нуртаевна                   и детской хирургии, профессор, доктор
медицинских наук
Чувакова Тамара           - директор центра охраны здоровья - главный
Курмангалиевна              неонотолог Министерства образования,
культуры и здравоохранения
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы "Мүмкіндіктері шектеулі балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік және түзетушілік-педагогикалық қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе разработать проект Закона Республики Казахстан "О социальной и коррекционно-педагогической поддержке детей и подростков с ограниченными возможностями" и в установленном порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр