Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 28 желтоқсандағы N 247а өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 25 қаңтар N 5-ө
"Жекелеген актілер туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 28 желтоқсандағы N 247а өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
бірінші абзацта:
"өкімі", "акт" деген сөздер тиісінше "өкімдерінің", "актілер" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Премьер-Министрінің" деген сөзден кейін "1997 жылдың 1 тамызынан
бастап  1997 жылғы 1 тамыздағы N 253 және" деген сөздермен толықтырылсын,
өкімнің бұрынғы мәтініндегі "1997 жылдың 27 тамызынан бастап" деген сөздер
"және" деген сөзден кейін жазылсын;
екінші абзацта:
"өкімін орындау" деген сөздер "өкімдерін орындау" деген сөздермен
ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің" деген сөздерден кейін
"1997 жылғы 1 тамыздағы N 253 және" деген сөздермен толықтырылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года № 247а
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 1999 года № 5-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28
декабря 1998 года № 247а "Об отдельных актах" следующие изменения и
дополнения:
в пункте 1:
в абзаце первом:
слова "распоряжения", "несоответствующее" заменить словами
"распоряжений", "несоответствующих";
после слов "Казахстан" дополнить словами "от 1 августа 1997 года № 253
с 1 августа 1997 года и";
в абзаце втором:
слова "исполнение распоряжения" заменить словами "исполнение
распоряжений";
после слов "Премьер-Министра Республики Казахстан" дополнить словами
"от 1 августа 1997 года № 253 и".
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)