|   |ды көтермелеу және өзара қорғау    |97.31.08 |агенттік       |
|   |туралы келісім                     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасы мен Қырғыз  |Алматы,  |Әділет         |1999нау
|43 |Республикасы арасындағы Қылмыс     |97.08.04 |министрлігі    |рызынан
|   |жасаған адамдарды ұстап беру және  |         |               |
|   |қылмыстық қудалауды жүзеге асыру   |         |               |
|   |туралы шарт                        |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасы мен Қырғыз  |Алматы,  |Ішкі істер     |1999сәу
|44 |Республикасы аумақтарында Құқық    |97.08.04 |министрлігі    |ірінен
|   |қорғау және арнайы органдар қызмет.|         |               |
|   |керлерінің болуы және олардың өзара|         |               |
|   |іс-қимылының тәртібі туралы шарт   |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасы мен Қырғыз  |Алматы,  |Қорғаныс       |1999 ақ
|45 |Республикасы арасындағы Әскери     |97.08.04 |министрлігі    |панынан
|   |саладағы ынтымақтастық туралы шарт |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Көлік, коммуни.|1999 ақ
|46 |мен Қырғыз Республикасының Үкіметі |97.08.04 |кациялар және  |панынан
|   |арасындағы Темір жол көлігі кәсіп. |         | туризм        |
|   |орындарының, мекемелерінің және    |         |министрлігі    |
|   |ұйымдарының қызметін құқықтық рет. |         |               |
|   |теудің ерекшеліктері туралы келісім|         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Қаржы          |1999 сә
|47 |мен Қырғыз Республикасының Үкіметі |97.11.06 |министрлігі    |уірінен
|   |арасындағы Тауарларды экспорттау   |         |               |
|   |және импорттау кезінде акциздік    |         |               |
|   |салықты өндіріп алудың принциптері |         |               |
|   |туралы келісім                     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Көлік, коммуни.|1999нау
|48 |мен Латвия Республикасының Үкіметі |98.19.05 |кациялар және  |рызынан
|   |арасындағы Әуе қатынасы туралы     |         |туризм         |
|   |келісім                            |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Көлік, коммуни.|1999нау
|49 |мен Латвия Республикасының Үкіметі |98.19.05 |кациялар және  |рызынан
|   |арасындағы Латвия Республикасының  |         |туризм         |
|   |айлақтарын Қазақстан Республикасы. |         |министрлігі    |
|   |ның жүктерін өңдеу және тасымалдау |         |               |
|   |үшін пайдалану туралы келісім      |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Көлік, коммуни.|1999нау
|50 |мен Латвия Республикасының Үкіметі |98.19.05 |кациялар және  |рызынан
|   |арасындағы Транзит тәртібі туралы  |         |туризм         |
|   |келісім                            |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Көлік, коммуни.|1999нау
|51 |мен Латвия Республикасының Үкіметі |97.07.03 |кациялар және  |рызынан
|   |арасындағы Қазақстан Республикасы  |         |туризм         |
|   |жүктерін Клайпеда мемлекеттік теңіз|         |министрлігі    |
|   |айлағы арқылы тасымалдауды орындау |         |               |
|   |үшін көлік және өзге де қызмет     |         |               |
|   |көрсетулерді беру туралы келісім   |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Алматы,  |Мемлекеттік    |1999 ма
|52 |мен Монғолия Үкіметі арасындағы    |98.12.03 |кіріс министр. |мырынан
|   |Кеден істеріндегі ынтымақтастық    |         |лігі(Кеден     |
|   | және өзара көмек туралы келісім   |         |комитеті)      |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|1. |Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Ислама.  |Ішкі істер     |1999
|53 |мен Пәкстан Ислам Республикасы     | бад,    |министрлігі    |сәу-нен

|    |нии и взаимной защите инвестиций     |31.08.97|               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.43|Договор между Республикой Казахстан  |Алматы, |Министерство   |  марта|
|    |и Кыргызской Республикой о выдаче    |08.04.97|юстиции        |   1999|
|    |лиц, совершивших преступления и осуще|        |               |       |
|    |ствлении уголовного преследования    |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.44|Договор о порядке пребывания и взаимо|Алматы, |Министерство   | апреля|
|    |действия сотрудников правоохранитель-|08.04.97|внутренних дел |   1999|
|    |ных и специальных органов на террито-|        |               |       |
|    |рии Республики Казахстан и Кыргызской|        |               |       |
|    |Республики                           |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.45|Договор между Республикой Казахстан  |Алматы, |Министерство   |февраля|
|    |и Кыргызской Республикой о сотрудниче|08.04.97|обороны        |   1999|
|    |стве в военной области               |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.46|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |февраля|
|    |Республики Казахстан и Правительством|08.04.97|транспорта,    |   1999|
|    |Кыргызской Республики об особенностях|        |коммуникаций и |       |
|    |правового регулирования деятельности |        |туризма        |       |
|    |и предприятий, учреждений и организа-|        |               |       |
|    |ций железнодорожного транспорта      |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.47|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   | апреля|
|    |Республики Казахстан и Правительством|11.06.97|финансов       |   1999|
|    |Кыргызской Республики о принципах    |        |               |       |
|    |взимания акцизного налога при экспор-|        |               |       |
|    |те и импорте товаров                 |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.48|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |  марта|
|    |Республики Казахстан и Правительством|19.05.98|транспорта,    |   1999|
|    |Латвийской Республики о воздушном    |        |коммуникаций и |       |
|    |сообщении                            |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.49|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |  марта|
|    |Республики Казахстан и Правительством|19.05.98|транспорта,    |   1999|
|    |Латвийской Республики об использова- |        |коммуникаций и |       |
|    |нии портов Латвийской Республики для |        |туризма        |       |
|    |обработки и транспортировки грузов   |        |               |       |
|    |Республики Казахстан                 |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.50|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |  марта|
|    |Республики Казахстан и Правительством|19.05.98|транспорта,    |   1999|
|    |Латвийской Республики о порядке      |        |коммуникаций и |       |
|    |транзита                             |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.51|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |  марта|
|    |Республики Казахстан и Правительством|07.03.97|транспорта,    |   1999|
|    |Литовской Республики о предоставлении|        |коммуникаций и |       |
|    |транспортных и других услуг для      |        |туризма        |       |
|    |выполнения перевозок грузов Республи-|        |               |       |
|    |ки Казахстан через Клайпедский       |        |               |       |
|    |государственный морской порт         |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.52|Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |    мая|
|    |Республики Казахстан и Правительством|12.03.98|государственных|   1999|
|    |Монголии о сотрудничестве и взаимопо-|        |доходов        |       |
|    |мощи в таможенных делах              |        |(Таможенный    |       |
|    |                                     |        |комитет)       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|1.53|Соглашение между Правительством      |Ислама- |Министерство   | апреля|
|    |Республики Казахстан и Правительством|бад,    |внутренних дел |   1999|

2. Аймақтық шарттар
___________________________________________________________________________
|2.1|Ұжымдық бітімгершілік күштер және  |Мәскеу,  |Қорғаныс       |1999
|   |оларды материалдық-техникалық      |93.24.09 |министрлігі    |ақпан-ан
|   |қамтамасыз ету жөніндегі бірлескен |         |               |
|   |шаралар туралы келісім (Қазақстан, |         |               |
|   |Қырғызстан, Ресей)                 |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.2|Қырғыз Республикасының Кеден Одағы |Мәскеу,  |Мемлекеттік    |1999
|   |туралы келісімге қосылуы туралы    |96.29.03 |кіріс          |сәуір-ен
|   |шарт (Қазақстан, Беларусь,         |         |министрлігі    |
|   |Қырғызстан, Ресей)                 |         |(Кеден         |
|   |                                   |         |комитеті)      |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.3|Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Алматы,  |Табиғи ресурс. |1999
|   |Қырғыз Республикасының Үкіметі,    |97.27.02 |тар және қор.  |ақпан-ан
|   |Тәжікстан Республикасының Үкіметі, |         |шаған ортаны   |
|   |Түрікменстан Үкіметі және Өзбекстан|         |қорғау         |
|   |Республикасының Үкіметі арасындағы |         |министрлігі    |
|   |Арал теңізі мен оның ұйымдарының   |         |               |
|   |проблемалары жөніндегі Мемлекет.   |         |               |
|   |аралық Кеңестің (АМАК) мәртебесі   |         |               |
|   |туралы келісім                     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.4|Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Табиғи монопо. |1999
|   |Қырғыз Республикасының Үкіметі     |97.14.03 |лияларды реттеу|наурыз-н
|   |және Өзбекстан Республикасының     |         |және бәскелес. |
|   |Үкіметі арасындағы Монополияға     |         |тікті қорғау   |
|   |қарсы саясат саласындағы интегра.  |         |жөніндегі      |
|   |цияны тереңдету туралы келісім     |         |агенттік       |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.5|Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Энергетика,    |1999
|   |Қырғыз Республикасының Үкіметі     |97.14.03 |индустрия және |сәуір-ен
|   |және Өзбекстан Республикасының     |         |сауда          |
|   |Үкіметі арасындағы Өндірістік      |         |министрлігі    |
|   |кооперация туралы келісім          |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.6|Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Энергетика,    |1999
|   |Қырғыз Республикасының Үкіметі және|14.03.97 |индустрия      |сәуір-ен
|   |Өзбекстан Республикасының Үкіметі  |         |және сауда     |
|   |арасындағы Бірлескен кәсіпорындар. |         |министрлігі    |
|   |ды өндірістік бірлестіктерді құру  |         |               |
|   |жөніндегі келісім                  |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.7|Қазақстан Республикасы, Қырғыз     |Шолпан-  |Қорғаныс       |1999
|   |Республикасы және Өзбекстан Рес.   |Ата      |министрлігі    |ақпан-ан

2. Региональные договоры
___________________________________________________________________________
|2.1 |Соглашение о Коллективных миротворчес|Москва, |Министерство   |февраля|
|    |ких силах и совместных мерах по их   |24.09.93|обороны        |   1999|
|    |материально-техническому обеспечению |        |               |       |
|    |(Казахстан, Кыргызстан, Россия)      |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.2 |Договор о присоединении Кыргызской   |Москва, |Министерство   | апреля|
|    |Республики к Соглашению о Таможенном |29.03.96|государственных|   1999|
|    |Союзе (Казахстан, Беларусь, Кыргыз-  |        |доходов        |       |
|    |стан, Россия)                        |        |(Таможенный    |       |
|    |                                     |        |комитет)       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.3 |Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |февраля|
|    |Республики Казахстан, Правительством |27.02.97|природных ресур|   1999|
|    |Кыргызской Республики, Правительством|        |сов и охраны   |       |
|    |Республики Таджикистан, Правительст- |        |окружающей     |       |
|    |вом Туркменистана и Правительством   |        |среды          |       |
|    |Республики Узбекистан о статусе      |        |               |       |
|    |Межгосударственного Совета по        |        |               |       |
|    |проблемам Аральского моря (МГСА) и   |        |               |       |
|    |его организаций                      |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.4 |Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Агентство по   |  марта|
|    |Республики Казахстан, Правительством |14.03.97|регулированию  |   1999|
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |естественных   |       |
|    |вом Республики Узбекистан об углубле-|        |монополий и    |       |
|    |нии интеграции в области антимонополь|        |защите         |       |
|    |ной политики                         |        |конкуренции    |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.5 |Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Министерство   | апреля|
|    |Республики Казахстан, Правительством |14.03.97|энергетики,    |   1999|
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |индустрии и    |       |
|    |вом Республики Узбекистан о          |        |торговли       |       |
|    |производственной кооперации          |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.6 |Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Министерство   | апреля|
|    |Республики Казахстан, Правительством |14.03.97|энергетики,    |   1999|
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |индустрии и    |       |
|    |вом Республики Узбекистан по созданию|        |торговли       |       |
|    |совместных предприятий, производствен|        |               |       |
|    |ных объединений                      |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.7 |Соглашение между Республикой         |Чолпон- |Министерство   |февраля|
|    |Казахстан, Кыргызской Республикой и  |Ата     |обороны        |   1999|

|   |публикасы арасындағы БҰҰ аясындағы |97.24.07 |               |
|   |Орталық Азия батальонының әскери   |         |               |
|   |қызметшілерінің мәртебесі туралы   |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.8|Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Алматы,  |Еңбек және     |1999
|   |Қырғыз Республикасының Үкіметі     |97.07.08 |халықты әлеу.  |наурыз-н
|   |Өзбекстан Республикасының Үкіметі  |         |меттік қорғау  |
|   |арасындағы халықтың көші-қон проце.|         |министрлігі    |
|   |сін реттеу туралы келісім          |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2.9|Кеден одағын қалыптастыру кезіндегі|Мәскеу,  |Мемлекеттік    |1999
|   |тарифтиік емес реттеудің бірыңғай  |97.22.11 |кіріс министр. |мамыр-н
|   |шаралары туралы келісім (Қазақстан,|         |лігі (Кеден    |
|   |Беларусь, Қырғызстан, Ресей)       |         |комитеті)      |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Ташкент, |Көлік,         |1999
|10 |Қырғыз Республикасының Үкіметі     |97.08.12 |коммуникациялар|сәуір-ен
|   |және Өзбекстан Республикасының     |         |және туризм    |
|   |Үкіметі арасындағы Туризм саласын. |         |министрлігі    |
|   |дағы ынтымақтастық туралы келісім  |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Табиғи ресурс. |1999
|11 |Қырғыз Республикасының Үкіметі және|98.17.03 |тар және қорша.|мамыр-ан
|   |Өзбекстан Республикасының Үкіметі  |         |ған ортаны     |
|   |арасындағы Сырдария өзені бассейні.|         |қорғау         |
|   |нің су-энергетикалық ресурстарын   |         |министрлігі    |
|   |пайдалану туралы келісім           |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Қазақстан Республикасы, Қырғыз     |Ташкент, |Бағалы қағаз.  |1999
|12 |Республикасы, Тәжікстан Республика.|98.26.03 |дар жөніндегі  |ақпан-ан
|   |сы және Өзбекстан Республикасы     |         |ұлттық комиссия|
|   |арасындағы Құнды қағаздар рыногын  |         |(келісім       |
|   |қалыптастырудың жалпы принциптері  |         | бойынша)      |
|   |туралы келісім                     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Шартқа қатысушы екінші мемлекет    |Мәскеу,  |Әділет         |1999
|13 |аумағында тұрақты тұратын бір      |98.28.04 |министрлігі    |мамыр-ан
|   |мемлекет азаматтарының мәртебесі   |         |               |
|   |туралы шарт (Қазақстан, Беларусь,  |         |               |
|   |Қырғызстан, Ресей)                 |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Денсаулық      |1999
|14 |Қырғыз Республикасының Үкіметі,    |98.26.06 |сақтау, білім  |мамыр-ан
|   |Тәжікстан Республикасының Үкіметі  |         | және спорт    |
|   |және Өзбекстан Республикасының     |         |министрлігі    |
|   |Үкіметі арасындағы Шартқа қатысушы |         |               |
|   |мемлекеттердің азаматтарына        |         |               |
|   |медициналық көмек көрсету туралы   |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Ғылым және     |1999
|15 |Қырғыз Республикасының Үкіметі,    |98.26.07 |жоғары білім   |мамыр-ан
|   |Тәжікстан Республикасының Үкіметі  |         |министрлігі    |
|   |және Өзбекстан Республикасының     |         |               |
|   |Үкіметі арасындағы Мемлекетаралық  |         |               |
|   |ғылыми-технологиялық бағдарламалар.|         |               |
|   |ды құрастыру және олардың мәртебесі|         |               |
|   |туралы келісім                     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Қазақстан Республикасының Үкіметі, |Бішкек,  |Ғылым және     |1999
|16 |Қырғыз Республикасының Үкіметі,    |98.26.07 |жоғары білім   |мамыр-ан
|   |Тәжікстан Республикасының Үкіметі  |         |министрлігі    |
|   |және Өзбекстан Республикасының     |         |               |
|   |Үкіметі арасындағы Ұлттық ғылыми-  |         |               |
|   |технологиялық бағдарламаларды      |         |               |
|   |орындауға қатысушы мемлекеттердің  |         |               |
|   |ғылыми ұйымдарын, ғалымдарын және  |         |               |
|   |мамандарын тартудың тәртібі мен    |         |               |
|   |шарттары туралы келісім            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Кеден одағына қатысушы мемлекет.   |Мәскеу,  |Мемлекеттік    |1999
|17 |тердің шекараларын жеке тұлғалар.  |98.24.11 |кіріс          |сәуір-ен
|   |дың еркін және тең құқықты кесіп   |         |министрлігі    |
|   |өтуін және олардың тауарлар мен    |         |(Кеден         |
|   |валютаны кедергісіз ауыстыруын     |         | комитеті)     |
|   |қамтамасыз ету туралы келісім      |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Беларусь Республикасы, Қазақстан   |Мәскеу,  |Денсаулық      |1999
|18 |Республикасы, Қырғыз Республикасы  |98.24.11 |сақтау, білім  |мамыр-ан
|   |және Ресей Федерациясының азамат.  |         |және спорт     |
|   |тарына жедел және күттірмейтін     |         |министрлігі    |
|   |медициналық жәрдем алуында өзара   |         |               |
|   |тең құқықтар беру туралы келісім   |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |1996 жылғы 29 наурыздағы Экономи.  |Мәскеу   |Ғылым және     |1999
|19 |калық және гуманитарлық салаларда. |98.24.11 |жоғары білім   |мамыр-ан
|   |ғы интеграцияны тереңдету туралы   |         |министрлігі    |
|   |шартқа қатысушы мемлекеттердің     |         |               |
|   |азаматтарына оқу орындарына түсуге |         |               |
|   |тең құқықтар беру туралы келісім   |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |1996 жылғы 29 наурыздағы Экономи.  |Мәскеу,  |Шағын бизнесті |1999
|20 |калық және гуманитарлық салаларда. |24.11.98 |қолдау жөнін.  |мамыр-ан
|   |ғы интеграцияны тереңдету туралы   |         |дегі агенттік  |
|   |шартқа қатысушы мемлекеттерде шағын|         |               |
|   |кәсіпкерлікпен айналысу үшін қолай.|         |               |
|   |лы жағдайлар жасау туралы келісім  |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Беларусь Республикасының Үкіметі,  |Мәскеу,  |Ғылым және     |1999
|21 |Қазақстан Республикасының Үкіметі, |98.24.11 | жоғары білім  |мамыр-ан
|   |Қырғыз Республикасының Үкіметі және|         |министрлігі    |
|   |Ресей Федерациясының Үкіметі ара.  |         |               |
|   |сындағы Білім, ғылыми дәрежелер    |         |               |
|   |мен атақтар туралы құжаттарды өзара|         |               |
|   |тану және баламалығы туралы келісім|         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |Көлік одағын қалыптастыру туралы   |Мәскеу,  |Көлік,         |1999
|22 |келісімге қатысушы мемлекеттердің  |98.24.11 |коммуникациялар|мамыр-ан
|   |арасындағы Халықаралық автомобиль  |         |және туризм    |
|   |қатынасы туралы келісім            |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|2. |1996 жылғы 29 наурыздағы Экономи.  |Мәскеу   |Энергетика,    |1999
|23 |калық және гуманитарлық салалардағы|98.24.11 |индустрия      |мамыр-ан
|   |интеграцияны тереңдету туралы шарт.|         |және сауда     |
|   |қа қатысушы мемлекеттердің арасын. |         |министрлігі    |
|   |дағы энергетикалық жүйелердің өзара|         |               |
|   |іс-қимыл жасауы туралы келісім     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________

|    |Республикой Узбекистан о статусе     |24.07.97|               |       |
|    |военнослужащих Центральноазиатского  |        |               |       |
|    |батальона под эгидой ООН             |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.8 |Соглашение между Правительством      |Алматы, |Министерство   |  марта|
|    |Республики Казахстан, Правительством |07.08.97|труда и социаль|   1999|
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |ной защиты     |       |
|    |вом Республики Узбекистан о регулиро-|        |населения      |       |
|    |вании процессов миграции населения   |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.9 |Соглашение о единых мерах нетарифного|Москва, |Министерство   |    мая|
|    |регулирования при формировании       |22.11.97|энергетики,    |   1999|
|    |Таможенного союза (Казахстан,        |        |индустрии и    |       |
|    |Беларусь, Кыргызстан, Россия)        |        |торговли       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.10|Соглашение между Правительством      |Ташкент,|Министерство   | апреля|
|    |Республики Казахстан, Правительством |08.12.97|транспорта,    |   1999|
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |коммуникаций и |       |
|    |вом Республики Узбекистан о сотрудни-|        |туризма        |       |
|    |честве в области туризма             |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.11|Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Министерство   |    мая|
|    |Республики Казахстан, Правительством |17.03.98|природных ресур|   1999|
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |сов и охраны   |       |
|    |вом Республики Узбекистан об использо|        |окружающей     |       |
|    |вании водно-энергетических ресурсов  |        |среды          |       |
|    |бассейна реки Сырдарья               |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.12|Соглашение между Республикой         |Ташкент,|Национальная   |февраля|
|    |Казахстан, Кыргызской                |26.03.98|комиссия по    |   1999|
|    |Республикой, Республикой Таджикистан |        |ценным бумагам |       |
|    |и Республикой Узбекистан об общих    |        |(по согласова- |       |
|    |принципах формирования рынка ценных  |        |нию)           |       |
|    |бумаг                                |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.13|Договор о правовом статусе граждан   |Москва, |Министерство   |    мая|
|    |одного государства, постоянно прожива|28.04.98|юстиции        |   1999|
|    |ющих на территории другого государст-|        |               |       |
|    |ва-участника Договора (Казахстан,    |        |               |       |
|    |Беларусь, Кыргызстан, Россия)        |        |               |       |
|    |                                     |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.14|Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Министерство   |    мая|
|    |Республики Казахстан, Правительством |26.06.98|здравоохране-  |   1999|
|    |Кыргызской Республики, Правительством|        |ния, образова- |       |
|    |Республики Таджикистан и Правительст-|        |ния и спорта   |       |
|    |вом Республики Узбекистан об оказании|        |               |       |
|    |медицинской помощи гражданам         |        |               |       |
|    |государств-участников Договора       |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.15|Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Министерство   |    мая|
|    |Республики Казахстан, Правительством |26.07.98|науки и высшего|   1999|
|    |Кыргызской Республики, Правительством|        |образования    |       |
|    |Республики Таджикистан и Правительст-|        |               |       |
|    |вом Республики Узбекистан о формирова|        |               |       |
|    |нии и статусе межгосударственных     |        |               |       |
|    |научно-технологических программ      |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.16|Соглашение между Правительством      |Бишкек, |Министерство   |    мая|
|    |Республики Казахстан, Правительством |26.07.98|науки и высшего|   1999|
|    |Кыргызской Республики, Правительством|        |образования    |       |
|    |Республики Таджикистан и Правительст-|        |               |       |
|    |вом Республики Узбекистан о порядке и|        |               |       |
|    |условиях привлечения научных организа|        |               |       |
|    |ций, ученых и специалистов           |        |               |       |
|    |государств-участников к выполнению   |        |               |       |
|    |национальных научно-технологических  |        |               |       |
|    |программ                             |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.17|Соглашение об обеспечении свободного |Москва  |Министерство   | апреля|
|    |и равного права пересечения физически|24.11.98|государственных|   1999|
|    |ми лицами границ государств-участни- |        |доходов        |       |
|    |ков Таможенного союза и беспрепятст- |        |(Таможенный    |       |
|    |венного перемещения ими товаров и    |        |комитет)       |       |
|    |валюты                                        |        |
|       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.18|Соглашение о взаимном предоставлении |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |гражданам Республики Беларусь,       |24.11.98|здравоохране-  |   1999|
|    |Республики Казахстан, Кыргызской     |        |ния, образова- |       |
|    |Республики и Российской Федерации    |        |ния и спорта   |       |
|    |равных прав в получении скорой и     |        |               |       |
|    |неотложной медицинской помощи        |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.19|Соглашение о предоставлении равных   |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |прав гражданам государств-участников |24.11.98|науки и высшего|   1999|
|    |Договора об углублении интеграции в  |        |образования    |       |
|    |экономической и гуманитарной областях|        |               |       |
|    |от 29 марта 1996 года на поступление |        |               |       |
|    |в учебные заведения                  |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.20|Соглашение о создании благоприятных  |Москва  |Агентство по   |    мая|
|    |условий для занятий малым предпринима|26.11.98|поддержке      |   1999|
|    |тельством в государствах-участниках  |        |малого бизнеса |       |
|    |Договора об углублении интеграции в  |        |               |       |
|    |экономической и гуманитарной областях|        |               |       |
|    |от 29 марта 1996 года                |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.21|Соглашение между Правительством      |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |Республики Беларусь, Правительством  |24.11.98|науки и высшего|   1999|
|    |Республики Казахстан, Правительством |        |образования    |       |
|    |Кыргызской Республики и Правительст- |        |               |       |
|    |вом Российской Федерации о взаимном  |        |               |       |
|    |признании и эквивалентности докумен- |        |               |       |
|    |тов об образовании, ученых степенях  |        |               |       |
|    |и званиях                            |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.22|Соглашение между государствами-участ-|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |никами Соглашения о формировании     |24.11.98|транспорта,    |   1999|
|    |Транспортного союза о международном  |        |коммуникаций и |       |
|    |автомобильном сообщении              |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|2.23|Соглашение о взаимодействии энергети-|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |ческих систем между государствами-уча|24.11.98|энергетики,    |   1999|
|    |стниками Договора об углублении интег|        |индустрии и    |       |
|    |рации в экономической и гуманитарной |        |торговли       |       |
|    |областях от 29 марта 1996 года       |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|

3. ТМД Шеңберіндегі көпжақты шарттар
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.1|Кеден саясатының принциптері туралы|Мәскеу,  |Мемлекеттік    |1999
|   |келісім                            |92.13.03 |кіріс          |сәуір-ен
|   |                                   |         |министрлігі    |
|   |                                   |         |(Кеден         |
|   |                                   |         | комитеті)     |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.2|Мемлекетаралық құнды қағаздар      |Минск    |Бағалы қағаздар|1999
|   |рыногын реттеу туралы келісім      |93.22.01 |жөніндегі      |мамыр-ан
|   |                                   |         |ұлттық комиссия|
|   |                                   |         |(келісім       |
|   |                                   |         | бойынша)      |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.3|Босқындар мен мәжбүрлі түрде қоныс |Мәскеу   |Еңбек және     |1999
|   |аударғандарға көмек туралы келісім |93.24.09 |халықты әлеу.  |мамыр-ан
|   |                                   |         |меттік қорғау  |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.4|Ұжымдық қауіпсіздік туралы шартқа  |Ашгабат  |Қорғаныс       |1999
|   |қол қоймаған мемлекеттердің осы    |93.24.12 |министрлігі    |ақпан-ан
|   |Шартқа қосылуының шарттары, тетігі |         |               |
|   |және рәсімі туралы хаттама         |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.5|Ұлттық азшылыққа жататын адамдардың|Мәскеу   |Еңбек және     |1999
|   |құқықтарын қамтамасыз ету туралы   |94.21.10 |халықты әлеу.  |ақпан-ан
|   |конвенция                          |         |меттік қорғау  |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.6|Мәшине жасау саласындағы өзара бай.|Мәскеу   |Энергетика,    |1999
|   |ланысты негіздегі тауар айналымы   |94.09.12 |индустрия      |наурыз-н
|   |мен өндірістік кооперация туралы   |         |және сауда     |
|   |келісі                             |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.7|1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқын. |Алматы   |Еңбек және     |1999
|   |дар мен мәжбүрлі түрде қоныс аудар.|95.10.02 |халықты әлеу.  |мамыр-ан
|   |ғандарға көмек туралы келісімге    |         |меттік қорғау  |
|   |Хаттама                            |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.8|Кинематография саласындағы ынтымақ.|Алматы   |Мәдениет,      |1999
|   |тастық туралы келісім              |95.10.02 |ақпарат және   |ақпан-ан
|   |                                   |         |қоғамдық келі. |
|   |                                   |         |сім министрлігі|
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3.9|1993 жылғы 24 қыркүйектегі Ұжымдық |Алматы   |Қорғаныс       |1999
|   |бітімгершілік күштер және оларды   |95.10.02 |министрлігі    |наурыз-н
|   |материалдық-техникалық қамтамасыз  |         |               |
|   |ету жөніндегі бірлескен шаралар    |         |               |
|   |туралы келісімге Хаттама           |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Әскери мақсаттағы арнайы жүктер мен|Минск    |Қорғаныс       |1999
|10 |өнімді тасымалдау туралы келісім   |95.26.05 |министрлігі    |ақпан-ан
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Автокөлік құралдары үшін мотор оты.|Минск    |Көлік,         |1999ақпа
|11 |ны ретінде тығыздалған табиғи газды|95.26.05 |коммуникациялар|нынан
|   |пайдалану саласындағы ынтымақтастық|         |және туризм    |
|   |туралы келісім                     |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Азаматтық авиацияны заңсыз араласу |Минск    |Көлік,         |1999
|12 |актілерінен қорғауды қамтамасыз ету|95.26.05 |коммуникациялар|ақпан-ан
|   |жөніндегі ынтымақтастық туралы     |         |және туризм    |
|   |келісім                            |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Сыртқы істер   |1999
|13 |қатысушы мемлекеттер азаматтарының |96.19.01 |министрлігі    |наурыз-н
|   |азаматтық алуының жеңілдетілген    |         |               |
|   |тәртібі туралы конвенция           |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Мүгедектік пен мүгедектер пробле.  |Мәскеу   |Еңбек және ха. |1999
|14 |маларын шешудегі ынтымақтастық     |96.12.04 |лықты әлеумет. |ақпан-ан
|   |туралы келісім                     |         |ті қорғау      |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Төтенше жағдай.|1999
|15 |қатысушы мемлекеттер азаматтарын   |96.12.04 |лар жөніндегі  |ақпан-ан
|   |төтенше оқиғалар туындаған жағдайда|         |агенттік       |
|   |үшінші елдерден эвакуациялау кезін.|         |               |
|   |де олардың өзара іс-қимылы туралы  |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Қорғаныс       |1999
|16 |қатысушы мемлекеттердің әуе шабуы. |96.12.04 |министрлігі    |ақпан-ан
|   |лына қарсы бірлескен жүйесін жасау |         |               |
|   |және жетілдіру жөніндегі норматив. |         |               |
|   |тік құжаттар туралы шешім          |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Сыртқы шекараларда дағдарысты      |Мәскеу   |Қорғаныс       |1999
|17 |оқиғалар туған жағдайда Тәуелсіз   |96.12.04 |министрлігі    |мамыр-ан
|   |Мемлекеттер Достастығына қатысушы  |         |               |
|   |мемлекеттердің шекара әскерлерінің |         |               |
|   |өзара іс-қимылы туралы келісім     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Көлік,         |1999
|18 |қатысушы мемлекеттер азаматтық     |96.18.06 |коммуникациялар|сәуір-ен
|   |авиациясының авиациялық техникасын |         |және туризм    |
|   |пайдалануды және жөндеуді қамтама. |         |министрлігі    |
|   |сыз ету жөніндегі трансұлттық      |         |               |
|   |қаржы-өнеркәсіп тобын құру туралы  |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Көлік тарифтерін анықтау саласында |Мәскеу   |Көлік,         |1999
|19 |келісілген саясатты жүргізу туралы |97.17.01 |коммуникациялар|сәуір-ен
|   |келісім                            |         |және туризм    |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Ұялы жылжымалы байланыс жүйелерін  |Мәскеу   |Көлік,         |1999
|20 |дамыту және пайдаланудағы ынтымақ. |97.17.01 |коммуникациялар|сәуір-ен
|   |тастық туралы келісім              |         |және туризм    |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының |Мәскеу   |Денсаулық      |1999
|21 |біртұтас (ортақ) білім беру кеңіс. |97.17.01 |сақтау, білім  |ақпан-ан
|   |тігін қалыптастыру жөніндегі ынты. |         |және спорт     |
|   |мақтастық туралы келісім           |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Минералдық-шикізат ресурстарын зер.|Мәскеу   |Табиғи ресурс. |1999
|22 |ттеу, барлау және пайдалану сала.  |27.03.97 |тар және       |ақпан-ан
|   |сындағы ынтымақтастық туралы келі. |         |қоршаған ортаны|
|   |сім                                |         |қорғау         |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Энергетика,    |1999
|23 |қатысушы мемлекеттердің лицензиялық|97.27.03 |индустрия      |сәуір-ен
|   |органдары құрылыс жұмысын жүзеге   |         |және сауда     |
|   |асыруға беретін лицензияларды      |         |министрлігі    |
|   |өзара тану келісімі                |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Денсаулық      |1999
|24 |қатысушы мемлекеттердің азаматтары.|97.27.03 |сақтау, білім  |ақпан-ан
|   |на медициналық жәрдем көрсету ту.  |         |және спорт     |
|   |ралы келісім                       |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Мәскеу   |Денсаулық      |1999
|25 |азаматтарына медициналық жәрдем    |97.27.03 |сақтау, білім  |ақпан-ан
|   |көрсету туралы келісімді Медицина. |         |және спорт     |
|   |лық қызметтер көрсету тәртібі бөлі.|         |министрлігі    |
|   |гінде іске асыру тетігі туралы     |         |               |
|   |хаттама                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Мәскеу   |Табиғи ресурс. |1999
|26 |тау хартиясы                       |97.27.03 |тар және       |наурыз-н
|   |                                   |         |қоршаған ортаны|
|   |                                   |         |қорғау         |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Үкіметаралық фельдъегер байланысы  |Мәскеу   |Көлік,         |1999
|27 |туралы келісімге Түзетулер енгізу  |97.27.03 |коммуникациялар|мамыр-ан
|   |туралы хаттама                     |         |және туризм    |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|   |                                   |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Жол қозғалысы ережелерін әкімшілік |Мәскеу   |Ішкі істер     |1999
|28 |бұзу туралы істер жөніндегі шешім. |97.27.03 |министрлігі    |наурыз-н
|   |дерді өзара тану мен атқару туралы |         |               |
|   |конвенция                          |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Инвестордың құқықтарын қорғау      |Мәскеу   |Инвестициялар  |1999
|29 |туралы конвенция                   |97.28.03 |жөніндегі      |ақпан-ан
|   |                                   |         |агенттік       |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |1993 жылғы 22 қаңтардағы Азаматтық |Мәскеу   |Әділет         |1999
|30 |отбасылық және қылмыстық істер     |97.28.03 |министрлігі    |наурыз-н
|   |жөніндегі құқықтық көмек пен құқық.|         |               |
|   |тық қатынастар туралы конвенцияға  |         |               |
|   |Хаттама                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Мәскеу   |Қорғаныс       |1999
|31 |әскери қызметтен босатылған әскери |97.28.03 |министрлігі    |ақпан-ан
|   |қызметшілерін, азаматтарын және    |         |               |
|   |олардың отбасы мүшелерін тұрғын    |         |               |
|   |үй-жайлармен қамтамасыз ету туралы |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |"Интерфакс" ақпараттық агенттігімен|1997     |Мәдениет,      |1999
|32 |өзара іс-әрекеттің негізгі принцип.|наурыз   |ақпарат және   |наурыз-н
|   |тері туралы келісім (ТМД Мемлекет  |         |қоғамдық келі. |
|   |басшылар кеңесінің және Үкімет     |         |сім министрлігі|
|   |басшылары кеңесінің Рәсімдік ереже.|         |               |

3. Многосторонние договоры в рамках СНГ
___________________________________________________________________________
|3.1 |Соглашение о принципах таможенной    |Москва  |Министерство   | апреля|
|    |политики                             |13.03.92|государственных|   1999|
|    |                                     |        |доходов (Таможе|       |
|    |                                     |        |нный комитет)  |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.2 |Соглашение о регулировании межгосудар|Минск   |Национальная   |    мая|
|    |ственного рынка ценных бумаг         |22.01.93|комиссия по цен|   1999|
|    |                                     |        |ным бумагам (по|       |
|    |                                     |        |согласованию)  |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.3 |Соглашение о помощи беженцам и       |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |вынужденным переселенцам             |24.09.93|труда и социаль|   1999|
|    |                                     |        |ной защиты     |       |
|    |                                     |        |населения      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.4 |Протокол об условиях, механизме и про|Ашгабад |Министерство   |февраля|
|    |цедуре присоединения к Договору о    |24.12.93|обороны        |   1999|
|    |коллективной безопасности государств,|        |               |       |
|    |не подписавших этот Договор          |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.5 |Конвенция об обеспечении прав лиц,   |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |принадлежащих к национальным         |21.10.94|труда и социаль|   1999|
|    |меньшинствам                         |        |ной защиты     |       |
|    |                                     |        |населения      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.6 |Соглашение о товарообороте и производ|Москва  |Министерство   |  марта|
|    |ственной кооперации в области машино-|09.12.94|энергетики,    |   1999|
|    |строения на взаимоувязанной основе   |        |индустрии и    |       |
|    |                                     |        |торговли       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.7 |Протокол к Соглашению о помощи к     |Алматы  |Министерство   |    мая|
|    |беженцам и вынужденным переселенцам  |10.02.95|труда и социаль|   1999|
|    |от 24 сентября 1993 года             |        |ной защиты     |       |
|    |                                     |        |населения      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.8 |Соглашение о сотрудничестве в области|Алматы  |Министерство   |февраля|
|    |кинематографии                       |10.02.95|культуры,      |   1999|
|    |                                     |        |информации и   |       |
|    |                                     |        |общественного  |       |
|    |                                     |        |согласия       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.9 |Протокол к Соглашению от 24 сентября |Алматы  |Министерство   |  марта|
|    |1993 года "О Коллективных миротворчес|10.02.95|обороны        |   1999|
|    |ких силах и совместных мерах по их   |        |               |       |
|    |материально-техническому обеспечению"|        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.10|Соглашение о перевозках специальных  |Минск   |Министерство   |февраля|
|    |грузов и продукции военного          |26.05.95|обороны        |   1999|
|    |назначения                           |        |               |       |
|____|___________________________
__________|________|_______________|_______|
|3.11|Соглашение о сотрудничестве в области|Минск   |Министерство   |февраля|
|    |использования сжатого природного газа|26.05.95|транспорта,    |   1999|
|    |в качестве моторного топлива для     |        |коммуникаций и |       |
|    |автотранспортных средств             |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.12|Соглашение о сотрудничестве по       |Минск   |Министерство   |февраля|
|    |обеспечению защиты гражданской авиа- |26.05.95|транспорта,    |   1999|
|    |ции от актов незаконного вмешательст-|        |коммуникаций и |       |
|    |ва                                   |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.13|Конвенция об упрощенном порядке      |Москва  |Министерство   |  марта|
|    |приобретения гражданства гражданами  |19.01.96|иностранных дел|   1999|
|    |государств-участников Содружества    |        |               |       |
|    |Независимых Государств               |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.14|Соглашение о сотрудничестве в решении|Москва  |Министерство   |февраля|
|    |проблем инвалидности и инвалидов     |12.04.96|труда и социаль|   1999|
|    |                                     |        |ной защиты     |       |
|    |                                     |        |населения      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.15|Соглашение о взаимодействии          |Москва  |Агентство по   |февраля|
|    |государств-участников Содружества    |12.04.96|чрезвычайным   |   1999|
|    |Независимых Государств в случае      |        |ситуациям      |       |
|    |эвакуации их граждан из третьих стран|        |               |       |
|    |при возникновении чрезвычайных       |        |               |       |
|    |ситуаций                             |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.16|Решение о нормативных документах по  |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |созданию и совершенствованию объедине|12.04.96|обороны        |   1999|
|    |нной системы противовоздушной обороны|        |               |       |
|    |государств-участников Содружества    |        |               |       |
|    |Независимых Государств               |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.17|Соглашение о взаимодействии погранич-|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |ных войск государств-участников      |17.05.96|обороны        |   1999|
|    |Содружества Независимых Государств   |        |               |       |
|    |при возникновении кризисных ситуаций |        |               |       |
|    |на внешних границах                  |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.18|Соглашение о создании транснациональ-|Москва  |Министерство   | апреля|
|    |ной финансово-промышленной группы по |18.10.96|транспорта,    |   1999|
|    |обеспечению эксплуатации и ремонта   |        |коммуникаций и |       |
|    |авиационной техники гражданской      |        |туризма        |       |
|    |авиации государств-участников        |        |               |       |
|    |Содружества Независимых Государств   |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.19|Соглашение о проведении согласованной|Москва  |Министерство   | апреля|
|    |политики в области определения       |17.01.97|транспорта,    |   1999|
|    |транспортных тарифов                 |        |коммуникаций и |       |
|    |                                     |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.20|Соглашение о сотрудничестве в        |Москва  |Министерство   | апреля|
|    |развитии и использовании систем сото-|17.01.97|транспорта,    |   1999|
|    |вой подвижной связи                  |        |коммуникаций и |       |
|    |                                     |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.21|Соглашение о сотрудничестве по форми-|Москва  |Министерство   |февраля|
|    |рованию единого (общего) образователь|17.01.97|здравоохране-  |   1999|
|    |ного пространства Содружества        |        |ния, образова- |       |
|    |Независимых Государств               |        |ния и спорта   |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.22|Соглашение о сотрудничестве в области|Москва  |Министерство   |февраля|
|    |изучения, разведки и использования   |27.03.97|природных      |   1999|
|    |минерально-сырьевых ресурсов         |        |ресурсов и охра|       |
|    |                                     |        |ны окружающей  |       |
|    |                                     |        |среды          |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.23|Соглашение о взаимном признании лицен|Москва  |Министерство   | апреля|
|    |зий на осуществление строительной    |27.03.97|энергетики,    |   1999|
|    |деятельности, выдаваемых лицензионны-|        |индустрии и    |       |
|    |ми органами государств-участников    |        |торговли       |       |
|    |Содружества Независимых Государств   |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.24|Соглашение об оказании медицинской   |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |помощи гражданам государств-участни- |27.03.97|здравоохране-  |   1999|
|    |ков Содружества Независимых          |        |ния, образова- |       |
|    |Государств                           |        |ния и спорта   |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.25|Протокол о механизме реализации      |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |Соглашения об оказании медицинской   |27.03.97|здравоохране-  |   1999|
|    |помощи гражданам государств-участни- |        |ния, образова- |       |
|    |ков СНГ в части порядка предоставле- |        |ния и спорта   |       |
|    |ния медицинских услуг                |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.26|Горная хартия государств-участников  |Москва  |Министерство   |  марта|
|    |СНГ                                  |27.03.97|природных ресур|   1999|
|    |                                     |        |сов и охраны   |       |
|    |                                     |        |окружающей     |       |
|    |                                     |        |среды          |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.27|Протокол о внесении поправок в       |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |Соглашение о Межправительственной    |27.03.97|транспорта,    |   1999|
|    |фельдъегерской связи                 |        |коммуникаций и |       |
|    |                                     |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.28|Конвенция о взаимном признании и     |Москва  |Министерство   |  марта|
|    |исполнении решений по делам об админи|27.03.97|внутренних дел |   1999|
|    |стративных нарушениях правил дорожно-|        |               |       |
|    |го движения                          |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.29|Конвенция о защите прав инвестора    |Москва  |Агентство по   |февраля|
|    |                                     |28.03.97|инвестициям    |   1999|
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.30|Протокол к Конвенции о правовой      |Москва  |Министерство   |  марта|
|    |помощи и правовых отношениях по      |28.03.97|юстиции        |   1999|
|    |гражданским, семейным и уголовным    |        |               |       |
|    |делам от 22 января 1993 года         |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.31|Соглашение об обеспечении жилыми     |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |помещениями военнослужащих, граждан, |28.03.97|обороны        |   1999|
|    |уволенных с военной службы, и членов |        |               |       |
|    |их семей в государствах-участниках   |        |               |       |
|    |СНГ                                  |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.32|Соглашение об основных принципах     |март    |Министерство   |  марта|
|    |взаимодействия с информационным      |1997    |культуры,      |   1999|
|    |агентством "Интерфакс" (в порядке,   |        |информации и   |       |

|   |лері 20-ережесінің 6-тармағымен    |         |               |
|   |орнатылған тәртіпте)               |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Жолаушылар мен жүкті халықаралық   |Бішкек   |Көлік,         |1999
|33 |автомобильдік тасымалдаулар туралы |97.09.10 |коммуникациялар|мамыр-ан
|   |конвенция                          |         |және туризм    |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Бішкек   |Көлік,         |1999
|34 |көлік саясаты саласындағы ортақ    |97.09.10 |коммуникациялар|мамыр-ан
|   |көлік кеңістігін қалыптастыру және |         |және туризм    |
|   |өзара іс-әрекетінің принциптері    |         |министрлігі    |
|   |туралы келісім                     |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Заңсыз әкетілетін және әкелінетін  |Бішкек   |Мәдениет,      |1999
|35 |мәдени құндылықтарды қайтарудың    |97.09.10 |ақпарат және   |наурыз-н
|   |тәртібі туралы ереже туралы Шешім  |         |қоғамдық келі. |
|   |                                   |         |сім министрлігі|
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Заңсыз көші-қонға қарсы ТМД-ға қа. |Мәскеу   |Еңбек және     |1999
|36 |тысушы мемлекеттердің ынтымақтасты.|98.06.03 |халықты        |сәуір-ен
|   |ғы туралы келісім                  |         |әлеуметтік     |
|   |                                   |         |қорғау         |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Мәскеу   |Ауыл шаруашылы.|1999
|37 |ортақ аграрлық рыногы туралы       |98.06.03 |ғы министрлігі |мамыр-ан
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Достастыққа қатысушы мемлекеттердің|Мәскеу   |Әділет         |1999
|38 |аумақтарындағы төрелік, шаруашылық |98.06.03 |министрлігі    |сәуір-ен
|   |және экономикалық соттардың шешім. |         |               |
|   |дерін өзара атқарудың тәртібі тура.|         |               |
|   |лы келісім                         |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Бас бостандығынан айыруға соттал.  |Мәскеу   |Әділет         |1999
|39 |ғандарды одан әрі жазасын өтеу үшін|98.06.03 |министрлігі    |сәуір-ен
|   |беру туралы конвенция              |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Мәскеу   |Қорғаныс       |1999
|40 |қарулы күштерін басқару мүдделерін.|98.06.03 |министрлігі    |мамыр-ан
|   |де өзара іс-әрекеттің байланысын   |         |               |
|   |ұйымдастыру туралы келісім         |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Интеллектуалдық меншік саласындағы |Мәскеу   |Энергетика,    |1999
|41 |құқық бұзушылықтардың жолын кесу   |98.06.03 |индустрия      |сәуір-ен
|   |жөніндегі ынтымақтастық туралы     |         |және сауда     |
|   |келісім                            |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Орман өнеркәсібі кешені мен орман  |Мәскеу   |Ауыл шаруашылы.|1999
|42 |шаруашылығы саласындағы ынтымақ.   |         |ғы министрлігі |мамыр-ан
|   |тастық туралы келісім              |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Трансшекаралық су объектілерін     |Мәскеу   |Табиғи ресурс. |1999
|43 |ұтымды пайдалану мен қорғау сала.  |98.11.09 |тар және қор.  |мамыр-ан
|   |сындағы өзара іс-әрекеттің негізгі |         |шаған ортаны   |
|   |принциптері туралы келісім         |         |қорғау министр.|
|   |                                   |         |лігі           |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Экология және қоршаған табиғи орта.|Мәскеу   |Табиғи ресурс. |1999
|44 |ны қорғау саласындағы ақпараттық   |98.11.09 |тар және қорша.|мамыр-ан
|   |ынтымақтастық туралы келісім       |         |ған ортаны қор.|
|   |                                   |         |ғау министрлігі|
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Ғылыми-технологиялық саладағы мем. |Мәскеу   |Ғылым және     |1999
|45 |лекетаралық инновациялық бағдарла. |98.11.09 |жоғары білім   |ақпан-ан
|   |малар мен жобаларды құрастыру және |         |министрлігі    |
|   |олардың мәртебесі туралы келісім   |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің ашық|Мәскеу   |Ғылым және     |1999
|46 |ғылыми-техникалық ақпаратына рұқсат|98.11.09 |жоғары білім   |ақпан-ан
|   |және алмасу тәртібі келісім        |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының |Мәскеу   |Көлік,         |1999
|47 |халықаралық автомобильдік жолдары  |11.09.98 |коммуникациялар|мамыр-ан
|   |туралы хаттама                     |         |және туризм    |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Ғылыми-техникалық бағдарламаларды  |Мәскеу   |Ғылым және     |1999
|48 |орындауға Тәуелсіз Мемлекеттер     |98.25.11 |жоғары білім   |мамыр-ан
|   |Достастығына қатысушы мемлекеттер. |         |министрлігі    |
|   |дің ғылыми-зерттеу ұйымдары мен    |         |               |
|   |мамандарын тартудың тәртібі туралы |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Мемлекетаралық ғылыми-техникалық   |Мәскеу   |Ғылым және     |1999
|49 |бағдарламаларды құрастыру және     |98.25.11 |жоғары білім   |мамыр-ан
|   |олардың мәртебесі туралы конвенция |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Халықаралық ғылыми-зерттеу орталық.|Мәскеу   |Ғылым және     |1999
|50 |тарын және ғылыми ұйымдарды құру   |98.25.11 |жоғары білім   |мамыр-ан
|   |және олардың мәртебесі туралы      |         |министрлігі    |
|   |конвенция                          |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Иммуножетімсіздік (ВИЧ)-инфекциясы.|Мәскеу   |Денсаулық      |1999
|51 |ның проблемаларын шешудегі ынтымақ.|98.25.11 |сақтау, білім  |мамыр-ан
|   |тастық туралы келісім              |         |және спорт     |
|   |                                   |         |министрлігі    |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Табиғи және техногендік сипаттағы  |Мәскеу   |Төтенше жағдай.|1999
|52 |төтенше оқиғалардың салдарын жою   |98.25.11 |лар жөніндегі  |мамыр-ан
|   |үшін Тәуелсіз Мемлекеттер Достасты.|         |агенттік       |
|   |ғы Күштері корпусын дамытудың Мем. |         |               |
|   |лекетаралық мақсатты 2010 жылға    |         |               |
|   |дейінгі кезеңге арналған бағдарла. |         |               |
|   |масы туралы шешім                  |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Еңбек және     |1999
|53 |қатысушы мемлекеттердегі прокура.  |98.25.11 |халықты әлеу.  |мамыр-ан
|   |тура органдары мен мекемелеріндегі |         |меттік қорғау  |
|   |жалпы еңбек стажы мен сіңірген     |         |министрлігі    |
|   |жылдарын өзара есепке алу туралы   |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Қорғаныс       |1999
|54 |қатысушы мемлекеттердің Достастыққа|98.25.11 |министрлігі    |мамыр-ан
|   |кірмейтін мемлекеттермен шекарасы  |         |               |
|   |арқылы өткізу пункттерінде шекара. |         |               |
|   |лық бақылау саласындағы шекара     |         |               |
|   |әскерлерінің ынтымақтастығы туралы |         |               |
|   |келісім                            |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің     |Мәскеу   |Төтенше        |1999
|55 |аумақтарында сейсмологиялық мони.  |98.25.11 |жағдайлар      |мамыр-ан
|   |торинг жүйесін жасаудың мемлекет.  |         |жөніндегі      |
|   |аралық ғылыми-технологиялық бағдар.|         |агенттік       |
|   |ламасы туралы шешім                |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
|3. |Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына  |Мәскеу   |Қорғаныс       |1999
|56 |қатысушы мемлекеттердің шекара     |98.25.11 |министрлігі    |мамыр-ан
|   |әскерлерінің ақпараттық ресурстары.|         |               |
|   |ның құқықтық режимі туралы келісім |         |               |
|___|___________________________________|_________|_______________|________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

|    |установленном пунктом 6 правила 20   |        |общественного  |       |
|    |Правил процедуры Совета глав         |        |согласия       |       |
|    |государств и Совета глав правительств|        |               |       |
|    |СНГ)                                 |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.33|Конвенция о международных автомобиль-|Бишкек  |Министерство   |    мая|
|    |ных перевозках пассажиров и багажа   |09.10.97|транспорта,    |   1999|
|    |                                     |        |коммуникаций и |       |
|    |                                     |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.34|Соглашение о принципах формирования  |Бишкек  |Министерство   |    мая|
|    |общего транспортного пространства и  |09.10.97|транспорта,    |   1999|
|    |взаимодействия государств-участников |        |коммуникаций и |       |
|    |СНГ в области транспортной политики  |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.35|Решение о Положении о порядке возвра-|Бишкек  |Министерство   |  марта|
|    |та незаконно вывозимых и ввозимых    |09.10.97|культуры,      |   1999|
|    |культурных ценностей                 |        |информации и   |       |
|    |                                     |        |общественного  |       |
|    |                                     |        |согласия       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.36|Соглашение о сотрудничестве          |Москва  |Министерство   | апреля|
|    |государств-участников СНГ в борьбе с |06.03.98|труда и социаль|   1999|
|    |незаконной миграцией                 |        |ной защиты     |       |
|    |                                     |        |населения      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.37|Соглашение об общем аграрном рынке   |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |государств-участников СНГ            |06.03.98|сельского      |   1999|
|    |                                     |        |хозяйства      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.38|Соглашение о порядке взаимного испол-|Москва  |Министерство   | апреля|
|    |нения решений арбитражных, хозяйствен|06.03.98|юстиции        |   1999|
|    |ных и экономических судов на террито-|        |               |       |
|    |риях государств-участников Содружест-|        |               |       |
|    |ва                                   |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.39|Конвенция о передаче осужденных к    |Москва  |Министерство   | апреля|
|    |лишению свободы для дальнейшего      |06.03.98|юстиции        |   1999|
|    |отбывания наказания                  |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.40|Соглашение об организации связей     |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |взаимодействия в интересах управления|06.03.98|обороны        |   1999|
|    |вооруженными силами государств-участ-|        |               |       |
|    |ников СНГ                            |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.41|Соглашение о сотрудничестве по пресе-|Москва  |Министерство   | апреля|
|    |чению правонарушений в области интел-|06.03.98|энергетики,    |   1999|
|    |лектуальной собственности            |        |индустрии и    |       |
|    |                                     |        |торговли       |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.42|Соглашение о сотрудничестве в области|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |лесопромышленного комплекса и лесного|11.09.98|сельского      |   1999|
|    |хозяйства                            |        |хозяйства      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.43|Соглашение об основных принципах     |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |взаимодействия в области рационально-|11.09.98|природных      |   1999|
|    |го использования и охраны трансгранич|        |ресурсов и охра|       |
|    |ных водных объектов                  |        |ны окружающей  |       |
|    |                                     |        |среды          |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.44|Соглашение об информационном сотрудни|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |честве в области экологии и охраны   |11.09.98|природных      |   1999|
|    |окружающей среды                     |        |ресурсов и     |       |
|    |                                     |        |охраны окружаю-|       |
|    |                                     |        |щей среды      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.45|Соглашение о формировании и статусе  |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |межгосударственных инновационных     |11.09.98|науки и высшего|   1999|
|    |программ и проектов в научно-техноло-|        |образования    |       |
|    |гической сфере                       |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.46|Соглашение о свободном               |Москва  |Министерство   |февраля|
|    |доступе и порядке обмена открытой    |11.09.98|науки и высшего|   1999|
|    |научно-технической информацией       |        |образования    |       |
|    |государств-участников СНГ            |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.47|Протокол о международных автомобиль- |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |ных дорогах Содружества Независимых  |11.09.98|транспорта,    |   1999|
|    |Государств                           |        |коммуникаций и |       |
|    |                                     |        |туризма        |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.48|Соглашение о порядке привлечения     |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |научно-исследовательских организаций |25.11.98|науки и высшего|   1999|
|    |и специалистов государств-участников |        |образования    |       |
|    |Содружества Независимых Государств к |        |               |       |
|    |выполнению научно-технических        |        |               |       |
|    |программ                             |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.49|Конвенция о формировании и статусе   |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |межгосударственных научно-технических|25.11.98|науки и высшего|   1999|
|    |программ                             |        |образования    |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.50|Конвенция о создании и статусе между-|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |народных научно-исследовательских    |25.11.98|науки и высшего|   1999|
|    |центров и научных организаций        |        |образования    |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.51|Соглашение о сотрудничестве в решении|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |проблем ВИЧ-инфекции                 |25.11.98|здравоохране-  |   1999|
|    |                                     |        |ния, образова- |       |
|    |                                     |        |ния и спорта   |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.52|Решение о Межгосударственной целевой |Москва  |Агентство по   |    мая|
|    |программе развития Корпуса сил Содру-|25.11.98|чрезвычайным   |   1999|
|    |жества Независимых Государств для    |        |ситуациям      |       |
|    |ликвидации последствий чрезвычайных  |        |               |       |
|    |ситуаций природного и техногенного   |        |               |       |
|    |характера на период до 2010 года     |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.53|Соглашение о взаимном зачете в общий |Москва  |Министерство   |    мая|
|    |трудовой стаж и выслугу лет службы   |25.11.98|труда и        |   1999|
|    |в органах и учреждениях прокуратуры  |        |социальной     |       |
|    |в государствах-участниках Содружества|        |защиты         |       |
|    |Независимых Государств               |        |населения      |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.54|Соглашение о сотрудничестве погранич-|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |ных войск в сфере пограничного контро|25.11.98|обороны        |   1999|
|    |ля в пунктах пропуска через границы  |        |               |       |
|    |государств-участников Содружества    |        |               |       |
|    |Независимых Государств с государства-|        |               |       |
|    |ми, не входящими в Содружество       |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.55|Решение о межгосударственной научно- |Москва  |Агентство по   |    мая|
|    |технологической программе создания   |25.11.98|чрезвычайным   |   1999|
|    |системы сейсмологического мониторинга|        |ситуациям      |       |
|    |территорий государств-участников СНГ |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
|3.56|Соглашение о правовом режиме информа-|Москва  |Министерство   |    мая|
|    |ционных ресурсов пограничных войск   |25.11.98|обороны        |   1999|
|    |государств-участников Содружества    |        |               |       |
|    |Независимых Государств               |        |               |       |
|____|_____________________________________|________|_______________|_______|
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)