Қазақстан Республикасында Корей Республикасының Күндерін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 24 ақпан N 22-ө
Қазақстан эономикасына Корей Республикасынан инвестицияларды қосымша тарту, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Корей Республикасының арасындағы экономикалық, мәдени байланыстарды одан әрі кеңейту және нығайту мақсатында:
1. Қазақстан корейлері ассоциациясының 1999 жылдың екінші жартыжылдығында бюджеттен тыс қаражаттың есебінен Қазақстан Республикасында Корей Республикасының Күндерін өткізу туралы бастамашылығына қолдау көрсетілсін.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Сыртқы істер министрлігімен, Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігімен және Қазақстан корейлері ассоциациясымен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасындағы Корей Республикасының Күндерін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетін (бұдан әрі - Ұйымдастыру комитеті) құрсын.
3. Ұйымдастыру комитетіне Қазақстан Республикасындағы Корей
Республикасының Күндерін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралардың
жоспарын жасау және бекіту тапсырылсын.
4. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен
облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері Ұйымдастыру
комитетіне Қазақстан Республикасындағы Корей Республикасының Күндерін
дайындауға және өткізуге қажетті көмек көрсетсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Қобдалиева Н.

О проведении Дней Республики Корея в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года № 22-р
В целях дополнительного привлечения инвестиций из Республики Корея в экономику Казахстана, а также дальнейшего расширения и укрепления экономических, культурных связей между Республикой Казахстан и Республикой Корея:
1. Поддержать инициативу Ассоциации корейцев Казахстана о проведении во втором полугодии 1999 года Дней Республики Корея в Республике Казахстан за счет внебюджетных средств.
2. Министерству культуры, информации и общественного согласия совместно с Министерством иностранных дел, Министерством здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан и Ассоциацией корейцев Казахстана (по согласованию) образовать Организационный комитет по подготовке и проведению Дней Республики Корея в Республике Казахстан (далее - Организационный комитет).
3. Поручить Организационному комитету разработку и утверждение плана
мероприятий по подготовке и проведению Дней Республики Корея в Республике
Казахстан.
4. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан и акимам
областей, городов Астаны, Алматы оказать Организационному комитету
необходимую помощь в подготовке и проведении Дней Республики Корея в
Республике Казахстан.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)