Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 12 қаңтардағы N 11 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 30 наурыз N 39-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 12 қаңтардағы
N 11 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Барлау" қызметінің" деген сөздер "Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 января 1998 года № 11
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 1999 года № 39-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 января 1998 года № 11 R980011_ следующее изменение:
в пункте 1 слова "службы "Барлау" заменить словами "Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Н.Мартина)