Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 наурыздағы N 316 қаулысының іске асырылу барысы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 7 сәуір N 42-ө
1. Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Д.Р.Әбілғазин және Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрі З.Х.Кәкімжанов Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жекелеген акционерлік қоғамдарға банктік қызмет көрсету мәселелері туралы" 1999 жылғы 29 наурыздағы N 316 қаулысының орындалмай отырғанына назар аударсын.
1999 жылдың 12 сәуіріне қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне
аталған қаулының орындалуы туралы ақпаратты ұсынсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Почта байланысы
республикалық мемлекеттік кәсіпорнын белгіленген тәртіппен Қаражаты
бірінші топтағы банктерде орналастыруға тиісті акционерлік (ұлттық
компаниялардың) тізбесіне енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О ходе реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 1999 года № 316
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 1999 года № 42-р
1. Обратить внимание вице-Министра финансов Республики Казахстан Абулгазина Д.Р. и Министра государственных доходов Республики Казахстан Какимжанова З.Х. на невыполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 1999 года № 316 P990316_ "Вопросы банковского обслуживания отдельных акционерных обществ".
К 12 апреля 1999 года представить в Правительство Республики
Казахстан информацию об исполнении указанного постановления.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
порядке включить Республиканское государственное предприятие почтовой
связи в Перечень акционерных обществ (национальных компаний), средства
которых подлежат размещению в банках первой группы.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)