2000 жылға арналған негізгі макроэкономикалық көрсеткіштердің болжамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 7 мамыр N 59-ө
2000 жылға арналған негізгі макроэкономикалық көрсеткіштерді айқындау және оларды 2000 жылға арналған республикалық бюджеттің жобасын қалыптастыру жөніндегі бюджет комиссиясының қарауына енгізу үшін Қазақстан Республикасы Президентінің "2000 жылға арналған республикалық бюджеттің жобасын дайындау туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 116 U990116_ Жарлығының 4-тармағын іске асыру мақсатында:
Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігі мен Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісім бойынша)
1999 жылдың 13 мамырына дейін 2000 жылға арналған негізгі
макроэкономикалық көрсеткіштердің болжамына ұсынысты қалыптастырсын
және оны Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банктің бірлесіп
қарауы үшін енгізсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О прогнозе основных макроэкономических показателей на 2000 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 1999 года 59-р
В целях реализации пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года № 116 U990116_ "О подготовке проекта республиканского бюджета на 2000 год" для определения основных макроэкономических показателей на 2000 год и внесения их на рассмотрение Бюджетной комиссии по формированию проекта республиканского бюджета на 2000 год:
Агентству Республики Казахстан по экономическому планированию и
Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) до 13 мая 1999
года сформировать и внести для совместного рассмотрения Правительством
Республики Казахстан и Национальным Банком предложения к прогнозу основных
макроэкономических показателей на 2000 год.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)