"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 3 маусым N 76-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.25. N 1176 қаулысымен.
1. Бүкіл Дүниежүзілік Банк миссиясының "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасына ұсынған ұсыныстары мен ескертпелерді ескеруді жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сиврюкова Валентина       - Қазақстан Республикасының Еңбек
Андреевна                   және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, жетекші
Жұмыс тобының құрамы:
Әмірин Асқар              - Қазақстан Республикасы Әділет
Кемеңгерұлы                 министрлігінің заң жобалары
жұмыстары және құқықтық
сараптама басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Мұханова Сәуле            - Қазақстан Республикасының Қаржы
Шаймұханқызы                министрлігі Бюджет департаментінің
денсаулық сақтау және халықты
әлеуметтік қорғау басқармасы
бастығының орынбасары
Егімбаева Жанна           - Қазақстан Республикасы
Дачерқызы                   Премьер-Министрі Кеңсесінің
құқықтық сараптама бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Егінбаева Әлфира          - Қазақстан Республикасы
Нүкенқызы                   Еңбекәлеуметминінің еңбек
қатынастарын құқықтық қамтамасыз
ету бөлімінің бастығы
Кожевников Валерий        - Қазақстан Республикасы
Владимирович                Еңбекәлеуметминінің
Құқықтық жұмыс және функционалдық
қамтамасыз ету департаментінің
директоры
2. Жұмыс тобының жетекшісі 1999 жылғы 10 маусымға дейінгі мерзімде "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының пысықталған жобасын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінде қарау үшін оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для доработки проекта Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 1999 года № 76-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2003 г. N 1176
1. В целях осуществления учета предложений и замечаний, представленных Правительству Республики Казахстан миссией Всемирного Банка на проект Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан", образовать при Правительстве Республики Казахстан рабочую группу в следующем составе:
Сиврюкова             - вице-Министр труда и социальной
Валентина Андреевна     населения Республики Казахстан,
руководитель
Члены рабочей группы:
Амрин                 - исполняющий обязанности начальника
Аскар Кеменгерович      Управления законопроектных работ и
правовой экспертизы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Муханова              - заместитель начальника Управления
Сауле Шаймухановна      здравоохранения и социальной защиты
населения Бюджетного департамента
Министерства финансов Республики
Казахстан
Егимбаева             - заместитель заведующего отделом
Жанна Дачеровна         правовой экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Егинбаева             - начальник отдела правового обеспечения
Альфира Нукеновна       трудовых отношений Минтрудсоцзащиты
Республики Казахстан
Кожевников            - Директор Департамента правовой работы
Валерий Владимирович    функционального обеспечения
Минтрудсоцзащиты Республики Казахстан
2. Руководителю рабочей группы в срок до 10 июня 1999 года представить в Правительство Республики Казахстан доработанный проект Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" для внесения его в Мажилис Парламента Республики Казахстан.
Премьер-Министр