Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 25 қыркүйектегі N 453 және 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 17 өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 15 маусым N 82-ө
Мыналардың:
1) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 25
қыркүйектегі N 453 өкімінің;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 20
қаңтардағы N 17 өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 1996 года № 453 и от 20 января 1998 года № 17
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 82-р
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября
1996 года № 453;
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января
1998 года № 17.
Премьер-Министр
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)