"Түркістанэнерго" ашық акционерлік қоғамының мүлкіне тыйым салудың негіздемелерін тексеру жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 5 шілде N 94-ө
"Түркістанэнерго" ашық акционерлік қоғамының мүлкіне тыйым
салудың негізділігін тексеру мақсатында:
1. Мына құрамда комиссия құрылсын:
Әбілғазин            - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәнияр Рүстемұлы       вице-министрі - Қаржы министрлігі
Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы, комиссияның төрағасы
Ульрих               - "KEGOC" ААҚ Өндірістік-технологиялық
Эрик Гукович           қамтамасыз ету департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Дінмұхаммедов        - Қазақстан Республикасы Әділет
Төремұрат Едашұлы      министрлігінің Соттардың қызметін
ұйымдастыру департаменті
директорының орынбасары
Сүтемгенова          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жанат Қарақызы         Министрінің Кеңсесі Заң бөлімінің
сектор меңгерушісі
2. Комиссия 1999 жылғы 10 шілдеге дейінгі мерзімде Оңтүстік
Қазақстан облыстық соты сот атқарушыларының "Түркістанэнерго" ашық
акционерлік қоғамының мүлкіне тыйым салуының негізділігі туралы
мәселені қарасын және Үкіметке ұсыныс енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.

О создании комиссии по проверке оснований наложения ареста на имущество открытого акционерного общества "Туркестанэнерго"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 94-р
В целях проверки обоснованности наложения ареста на имущество
открытого акционерного общества "Туркестанэнерго":
1. Создать комиссию в следующем составе:
Абулгазин                     - вице-Министр финансов - Председатель Комитета
Данияр Рустемович               государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан,
председатель
Ульрих                        - директор департамента производственно-
Эрик Гукович                    технологического обеспечения ОАО "KEGOC" (по
согласованию)
Диммухамбетов                 - заместитель директора Департамента
Торемурат Едашевич              организации деятельности судов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Сутемгенова                   - заведующая сектором Юридического отдела
Жанат Караевна                  Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
2. Комиссии в срок до 10 июля 1999 года рассмотреть вопрос об
обоснованности наложения ареста на имущество открытого акционерного
общества "Туркестанэнерго" судебными исполнителями Южно-Казахстанского
областного суда и внести предложения в Правительство.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.
Кушенова Д.С.)