1999 жылдың ІІІ тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 5 шілде N 95-ө
1. Қоса беріліп отырған 1999 жылдың ІІІ тоқсанында Қазақстан
Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақтылы әзірленуін және енгізілуін
қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы
5 шілдедегі
N 95-ө өкімімен
бекітілген
Күні     Мәселенің атауы                 Материалды      Баяндамашылар
дайындауға
жауаптылар
1              2                             3                  4
13 шілде  Қазақстан Республикасының     Ғылым және       В.С.Школьник
Инновациялық қызметінің       жоғары білім
тұжырымдамасы туралы          министрлігі
27 шілде  Қазақстан Республикасының     Қазақстан        Р.В. Солодченко
1999 жылдың бірінші жарты     Республикасы     М.Қ. Әблязов
жылдығындағы әлеуметтік       Экономикалық
экономикалық дамуының         жоспарлау
қорытындылары туралы          жөніндегі
агенттігі,
Энергетика,
индустрия және
сауда министрлігі
27 шілде  Мемлекеттік бюджеттің         Қаржы             Ж.Ж.Ертілесова
1999 жылдың І жарты           министрлігі,      З.Х.Кәкімжанов
жылдығында атқарыл.           Мемлекеттік
уының қорытындылары           кіріс
туралы                        министрлігі
27 шілде  Қазақстан Республикасы        Қазақстан        Р.В.Солодченко
Үкіметінің 1998-2000          Республикасының
жылдарға арналған іс-         Экономикалық
қимылдар бағдарламасын        жоспарлау
іске асыру жөніндегі          жөніндегі
іс-шаралар жоспарының         агенттігі
1999 жылдың бірінші
жарты жылдығында орын.
далуы және Мемлекет
басшысының нұсқауларына
сәйкес тапсырмаларды
нақтылау туралы
3 тамыз   Мемлекеттік                   Ғылым және       В.С.Школьник
инновациялық                  жоғары білім
бағдарлама туралы             министрлігі
3 тамыз   1999-2003 жылдарға арналған   Ауыл шаруашылығы  Ж.С.Кәрібжанов
мемлекеттік аграрлық          министрлігі
саясаттың негізгі
бағыттары туралы
3 тамыз   Жолаушылар мен жүктерді       Көлік, коммуника. С.М.Бүркітбаев
тасымалдаудың қауіпсіздігін   циялар және
қамтамасыз етудің             туризм министрлігі
жай-күйі туралы               (мүдделі министр.
ліктермен және
ведомстволармен
келісім бойынша)
6        "Қазақстан Республикасының     Энергетика,        М.Қ.Әблязов
қыркүйек тұрғын үй, әлеуметтік-мәдени   индустрия және
және әкімшілік-шаруашылықтық   сауда министрлігі
мақсаттағы объектілерін
1999-2000 жылдың жылыту
кезеңіне дайындау туралы"
Үкіметтің 1999 жылғы 8
маусымдағы N 715 қаулысының
Қостанай, Ақмола, Қарағанды,
Оңтүстік Қазақстан облыста.
рында орындалуының барысы
туралы
6        Әскери үлгідегі автоколонна.   Көлік,           С.М.Бүркітбаев
қыркүйек лардың жай-күйі мен олардың    коммуникациялар
жұмылдырушылық даярлығы        және туризм
туралы                         министрлігі
6        1999-2000 жылдарға             Қазақстан          Б.М.Имашев
қыркүйек арналған Қазақстан Республи.   Республикасының
касындағы шағын кәсіпкерлікті  шағын кәсіпкерлікті
дамыту мен қолдаудың           қолдау жөніндегі
мемлекеттік бағдарламасының    агенттігі
орындалу барысы және
Ақтөбе мен Жамбыл
облыстарының күйзелісті
қалаларында шағын бизнесті
дамыту туралы
21       Республикадағы мемлекеттік     Қазақстан        М.А.Дүйсембаев
қыркүйек сатып алулардың жай-күйі       Республикасының
туралы                         мемлекетттік
сатып алулар
жөніндегі
агенттігі
21       Қазақстан Республикасының      Сыртқы істер      Е.А.Ыдырысов
қыркүйек халықаралық шарттарының        министрлігі
күшіне енуі үшін қажетті
мемлекет ішілік рәсімдерді
орындаудың жоспарын іске
асырудың барысы туралы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 1999 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 95-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на
заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 1999 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную
подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
5 июля 1999 года № 95-р
--------------------------------------------------------------------------
Дата   !     Наименование вопроса    ! Ответственные за ! Докладчики
!                             !    подготовку    !
--------------------------------------------------------------------------
1    !             2               !         3        !      4
--------------------------------------------------------------------------
13 июля  О Концепции инновационной      Министерство науки   Школьник В.С.
деятельности Республики        и высшего образова-
Казахстан                      ния
27 июля  Об итогах социально-экономиче- Агентство Республики Солодченко Р.В.
ского развития Республики      Казахстан по эконо-  Аблязов М.К.
Казахстан за первое полуго-    мическому планирова-
дие 1999 года                  нию
Министерство
энергетики, индустрии
и торговли
27 июля  Об итогах исполнения государ-  Министерство финансов Ертлесова Ж.Д.
ственного бюджета за I полу-   Министерство          Какимжанов З.Х.
годие 1999 года                государственных
доходов
27 июля  О выполнении Плана мероприятий Агентство             Солодченко Р.В.
по реализации Программы        Республики Казахстан
действий Правительства         по экономическому
Республики Казахстан на 1998-  планированию
2000 годы за первое полугодие
1999 года и уточнении заданий
в соответствии с установками
Главы государства
3 ав-    О государственной              Министерство науки    Школьник В.С.
густа    инновационной программе        и высшего образования
3 ав-    Об основных направлениях       Министерство         Карибжанов Ж.С.
густа    государственной аграрной       сельского хозяйства
политики на 1999-2003 годы
3 ав-    О состоянии обеспечения        Министерство         Буркитбаев С.М.
густа    безопасности перевозок         транспорта, коммуни-
пассажиров и грузов            каций и туризма (по
согласованию с
заинтересованными
министерствами и
ведомствами)
6 сен-   О ходе выполнения постановле-  Министерство          Аблязов М.К.
тября    ния Правительства от 8 июня    энергетики, индустрии
1999 года № 715 "О подготовке  и торговли
объектов жилищного, социально-
культурного и административно-
хозяйственного назначения
Республики Казахстан к
отопительному сезону 1999-2000
года" в Костанайской, Акмолинской,
Карагандинской, Южно-
Казахстанской областях
6 сен-   О состоянии автоколонн войскового   Министерство   Буркитбаев С.М.
тября    типа и их мобилизационной           транспорта,
подготовке                          коммуникаций и
туризма
6 сен-   О ходе выполнения Государственной   Агентство      Имашев Б.М.
тября    программы развития и поддержки      Республики
малого предпринимательства в        Казахстан по
Республике Казахстан на 1999-2000   поддержке малого
годы и развитии малого бизнеса в    бизнеса
депрессивных городах Актюбинской
и Жамбылской областей
21 сен-  О состоянии государственных         Агентство      Дуйсембаев М.А.
тября    закупок в республике                Республики
Казахстан по
государственным
закупкам
21 сен-  О ходе реализации Плана             Министерство   Идрисов Е.А.
тября    выполнения внутригосударственных    иностранных дел
процедур, необходимых для
вступления в силу международных
договоров Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)