Спорттың олимпиадалық түрлері бойынша республикалық федерациялардың құрметті президенттерін сайлау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 6 шілде N 97-ө
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт
министрлігінің қосымшаға сәйкес мемлекеттік органдардың бірінші басшыларын
Спорттың олимпиадалық түрлері бойынша республикалық федерациялардың
құрметті президенттері ретінде бекіту жөніндегі ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт
министрлігі белгіленген тәртіппен Спорттың олимпиадалық түрлері бойынша
республикалық федерациялардың Құрметті президенттерін сайлауды
ұйымдастырсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы 6 шілдедегі
N 97-ө өкіміне
қосымша
Спорттың олимпиадалық түрлері бойынша республикалық
федерациялардың Құрметті президенттері етіп сайлауға
ұсынылған мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдар
басшыларының тізімі
Қазақстан Республикасының        - Н.Ө.Балғымбаев - Қазақстан
Бокс федерациясы                   Республикасы Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының        - Б.Н.Аманбаев - "Мұнайшы"
Күрес федерациясы                  акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының        - И.Н.Тасмағанбетов - Атырау
Мылтық ату                         облысының әкімі
Федерациясы
Қазақстан Республикасының        - Д.Н.Назарбаева -"Хабар" агенттігі
Гимнастика федерациясы             ЖАҚ президенті (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының        - О.Ә.Жандосов - Қазақстан
Жеңіл атлетика федерациясы         Республикасының Премьер-Министрінің
орынбасары - Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының        - Қ.Е.Көшербаев - Қазақстан
Велосипед спорты                   Республикасының Денсаулық сақтау,
федерациясы                        білім және спорт министрі
Қазақстан Республикасының        - А.С.Сәрсенбаев - Қазақстан
Баскетбол федерациясы              Республикасының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім министрі
Қазақстан Республикасының        - Б.М.Сапарбаев - Қызылорда
Гандбол федерациясы                облысының әкімі
Қазақстан Республикасының        - Н.Ә.Әбіқаев - Қазақстан
Волейбол федерациясы               Республикасының ҰҚК төрағасы
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының        - М.Т.Есенбаев - Қарағанды
Байдарка мен каноэдан              облысының әкімі
жүзу федерациясы
Қазақстан Республикасының        - В.С.Школьник - Қазақстан
Конькимен жүгіру                   Республикасының Ғылым және
спорты федерациясы                 жоғары білім министрі
Қазақстан Республикасының        - Т.Д.Дүйсенов - Қазақстан
Дзюдо федерациясы                  Республикасының Азаматтық
партиясының Хатшысы
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының        - З.Х.Кәкімжанов - Қазақстан
Шаңғы спорты                       Республикасының Мемлекеттік
федерациясы                        кіріс министрі
Қазақстан Республикасының        - Қ.К.Тоқаев - Қазақстан Республикасы
Стол теннисі федерациясы           Премьер-Министрінің орынбасары -
Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының        - Л.К.Киынов - Маңғыстау
Желкенді қайық спорты              облысының әкімі
федерациясы
Қазақстан Республикасының        - И.П.Егармин - "Сауда және
Жүзу федерациясы                   финанс-РР Қазақстан" БК президенті
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының        - Т.С.Асанов - Алматы қаласы
Қазіргі заманғы                    Алмалы ауданының әкімі
бессайыс және биатлон
федерациясы
Қазақстан Республикасының        - Ж.С.Кәрібжанов - Қазақстан
Садақ ату федерациясы              Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары - Ауыл шаруашылығы
министрі
Қазақстан Республикасының        - Қ.Қ.Мәсімов - Қазақстан
Таеквондо федерациясы              Республикасының Ұлттық Банкі
басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының        - П.М.Новиков - Қазақстан
Теннис федерациясы                 Республикасы Қорғаныс министрлігі
Спорт комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасының        - С.И.Кулагин - Ақмола
Триатлон федерациясы               облысының әкімі
Қазақстан Республикасының        - М.Қ.Алтынбаев - Қазақстан
Ауыр атлетика федерациясы          Республикасы Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының        - З.Қ.Нұрқаділов - Алматы
Семсерлесу федерациясы             облысының әкімі
Қазақстан Республикасының        - Р.М.Әлиев - Қазақстан Республикасы
Футбол федерациясы                 Мемлекеттік кіріс бірінші
вице-министрі
Қазақстан Республикасының        - С.М.Бүркітбаев - Қазақстан
Көгалдағы хоккей                   Республикасының Көлік,
федерациясы                        коммуникациялар және туризм
министрі
Қазақстан Республикасының        - В.В.Храпунов - Алматы
Шайбалы хоккей                     қаласының әкімі
федерациясы
Қазақстан Республикасының        - А.А.Машкевич - Еуразия
Ат спорты федерациясы              банкінің президенті
(келісім бойынша)
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

Об избрании Почетных президентов республиканских федераций по Олимпийским видам спорта
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июля 1999 года № 97-р
1. Принять предложения Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан по закреплению первых руководителей государственных органов в качестве Почетных президентов республиканских федераций по Олимпийским видам спорта согласно приложению.
2. Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан организовать избрание Почетных президентов республиканских федераций по Олимпийским видам спорта в установленном порядке.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
6 июля 1999 года № 97-р
Список руководителей государственных органов и иных организаций,
рекомендуемых к избранию Почетными президентами республиканских
федераций по Олимпийским видам спорта
Федерация бокса Республики Казахстан  - Балгимбаев Н.У. - Премьер-Министр
Республики Казахстан
Федерация борьбы Республики Казахстан - Аманбаев Б.Н. - президент АО
"Мунайши" (по согласованию)
Федерация пулевой стрельбы            - Тасмагамбетов И.Н. - аким
Республики Казахстан                    Атырауской области
Федерация гимнастики Республики       - Назарбаева Д.Н. -
Казахстан                               президент ЗАО "Агентство "Хабар"
(по согласованию)
Федерация легкой атлетики             - Джандосов У.А. - Заместитель
Республики Казахстан                    Премьер-Министра - Министр финансов
Республики Казахстан
Федерация велосипедного спорта        - Кушербаев К.Е. - Министр
Республики Казахстан                    здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан
Федерация баскетбола Республики       - Сарсенбаев А.С. - Министр культуры,
Казахстан                               информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Федерация гандбола Республики         - Сапарбаев Б.М. - аким
Казахстан                               Кызылординской области
Федерация волейбола Республики        - Абыкаев Н.А. - Председатель КНБ
Казахстан                               Республики Казахстан (по
согласованию)
Федерация гребли на байдарках и каноэ - Есенбаев М.Т. - аким Карагандинской
Республики Казахстан                    области
Федерация конькобежного спорта        - Школьник В.С. - Министр науки и
Республики Казахстан                    высшего образования Республики
Казахстан
Федерация дзюдо Республики Казахстан  - Дюйсенов Т.Д. - секретарь
Гражданской партии Республики
Казахстан (по согласованию)
Федерация лыжного спорта Республики   - Какимжанов З.Х. - Министр
Казахстан                               государственных доходов
Республики Казахстан
Федерация настольного тенниса         - Токаев К.К. - Заместитель Премьер-
Республики Казахстан                    Министра - Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Федерация парусного спорта Республики - Киинов Л.К. - аким Мангистауской
Казахстан                               области
Федерация плавания Республики         - Егармин И.П. - президент СП
Казахстан                               "РР Казахстан-торговля и
финансирование" (по согласованию)
Федерация современного пятиборья и    - Асанов Т.С. - аким Алмалинского
биатлона Республики Казахстан           района города Алматы
Федерация стрельбы из лука            - Карибжанов Ж.С. - Заместитель
Республики Казахстан                    Премьер-Министра - Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
Федерация таеквондо Республики        - Масимов К.К. - председатель
Казахстан                               Правления Народного Банка
Республики Казахстан (по
согласованию)
Федерация тенниса Республики          - Новиков П.М.- председатель
Казахстан                               спорткомитета Министерства обороны
Республики Казахстан
Федерация триатлона Республики        - Кулагин С.И. - аким Акмолинской
Казахстан                               области
Федерация тяжелой атлетики Республики - Алтынбаев М.К. - Министр обороны
Казахстан                               Республики Казахстан
Федерация фехтования Республики       - Нуркадилов З.К. - аким
Казахстан                               Алматинской области
Ассоциация футбола Республики         - Алиев Р.М. - первый вице-Министр
Казахстан                               государственных доходов Республики
Казахстан
Федерация хоккея на траве             - Буркитбаев С.М. - Министр
Республики Казахстан                    транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан
Федерация хоккея с шайбой             - Храпунов В.В. - аким города Алматы
Республики Казахстан
Федерация конного спорта              - Машкевич А.А. - президент
Республики Казахстан                    Евразийского Банка (по
согласованию)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)