Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 12 тамыздағы N 226 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 10 қыркүйек N 130-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 12 тамыздағы
N 266
R970266_
өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 1997 года N 266
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 130-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 1997 года N 266 R970266_ .
Премьер-Министр
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)