Кеден одағы мен Біртұтас экономикалық кеңістік туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы шартқа қатысушы мемлекеттердің заңдарына салыстырмалы-құқықтық талдау жасауды және үйлестіруді жүргізу жөніндегі жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 21 қыркүйек N 136-ө
"Кеден одағы мен Біртұтас экономикалық кеңістік туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен бекітілген Кеден одағы мен Біртұтас экономикалық кеңістік туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы шарттың 56, 57, 58, 59, 60-баптарын іске асыру мақсатында:
1. Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы,
Ресей Федерациясы және Тәжікстан Республикасы Интеграциялық комитетінің
жанынан мына салалар:
кедендік заңдар;
салықтық заңдар;
көліктік заңдар;
сыртқы экономикалық қызмет және валюталық реттеу заңдары;
сауда-тарифтік заңдар бойынша заңдарға салыстырмалы-құқықтық талдау
жасауды және үйлестіруді жүргізу жөніндегі қазақстандық тараптың қосымшаға
сәйкес құрамдағы жұмыс топтары құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары өз құзыретінің
шектерінде жұмыс топтарының қызметіне жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы 21 қыркүйектегі
N 136 өкіміне қосымша
Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы,
Ресей Федерациясы және Тәжікстан Республикасы Интеграциялық комитетінің
жанындағы заңдарға салыстырмалы-құқықтық талдау жасауды және үйлестіруді
жүргізу жөніндегі қазақстандық тараптың жұмыс топтарының
Құрамы
Кеден заңдары бойынша:
Сатыбалдина             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Лаура Сейтжанқызы         министрлігінің басқарма бастығы (жетекші)
Ларин                   - Қазақстан Республикасының Парламенті
Евгений Тимофеевич        Мәжілісінің аппараты заң бөлімінің бас
сарапшысы (келісім бойынша)
Әзімова                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы     министрлігінің басқарма бастығының
міндетін атқарушы
Мұхамедиева Гуляра      - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Әпсәлімқызы               кіріс министрлігі Кеден комитетінің бөлім
бастығы
Салық заңдары бойынша:
Жанұзақова              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жанар Еркінқызы           министрлігінің Департамент директорының
орынбасары (жетекші)
Добрышин                - Қазақстан Республикасының Парламенті
Федор Иванович            Сенатының Заңдар және сот-құқықтық
реформа жөніндегі комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Елшібеков               - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Серікбек Кеңесбекұлы      кіріс министрлігінің Департамент
директоры
Ларин                   - Қазақстан Республикасы Парламент
Евгений Тимофеевич        Мәжілісінің аппараты заң бөлімінің бас
сарапшысы (келісім бойынша)
Тілеулесов              - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Биғали Жақсылықұлы        кіріс министрлігінің Департамент
директоры
Көлік заңдары бойынша:
Ахметжанов              - Қазақстан Республикасы Көлік, коммуникациялар
Оралтай Еламанұлы         және туризм министрлігінің
бөлім бастығы (жетекші)
Тәкенов                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Болат Долдаұлы            Сенатының Экономика, қаржы және
бюджет жөніндегі комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Сыртқы экономикалық қызмет және валюталық реттеу саласындағы заңдар
бойынша:
Әбдімолдаева            - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Найлә Қалиақпарқызы       индустрия және сауда министрлігінің
басқарма бастығы (жетекші)
Артюшенко               - Қазақстан Республикасы Парламенті
Леонид Аркадьевич         Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Ларин                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Евгений Тимофеевич        Мәжілісінің аппараты заң бөлімінің бас
сарапшысы (келісім бойынша)
Әзімова                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы     министрлігінің басқарма бастығының
міндетін атқарушы
Бейсембинов             - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Арман Нұрланұлы           банктің бас заң кеңесшісі
Сауда-тарифтік реттеу саласындағы заңдар бойынша:
Жұмабаева               - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Надежда Хасанбекқызы      индустрия және сауда министрлігі
басқарма бастығының орынбасары
(жетекші)
Елекеев                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Иран Қасымұлы             Мәжілісінің Заңдар және сот-құқықтық
реформа жөніндегі комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Ларин                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Евгений Тимофеевич        Мәжілісінің аппараты заң бөлімінің бас
сарапшысы (келісім бойынша)
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О создании рабочих групп по проведению сравнительно-правового анализа и гармонизации законодательств государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 136-р
В целях реализации статей 56, 57, 58, 59, 60 Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 24 июня 1999 года Z990403_ "О ратификации Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве":
1. Создать рабочие группы казахстанской стороны при Интеграционном
Комитете Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики,
Российской Федерации и Республики Таджикистан по проведению
сравнительно-правового анализа и гармонизации законодательств в составе
согласно приложению по следующим сферам:
таможенное законодательство;
налоговое законодательство;
транспортное законодательство;
законодательство в сфере внешнеэкономической деятельности и валютного
регулирования;
торгово-тарифное законодательство.
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан в рамках
своей компетентности содействовать деятельности рабочих групп.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 сентября 1999 года
N 136-р
Состав рабочих групп казахстанской
стороны при Интеграционном Комитете Республики Беларусь,
Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации
и Республики Таджикистан по проведению сравнительно-правового
анализа и гармонизации законодательств
По таможенному законодательству:
Сатыбалдина                 - начальник управления Министерства финансов
Лаура Сейтжановна             Республики Казахстан (руководитель)
Ларин                       - главный эксперт отдела законодательства
Евгений Тимофеевич            аппарата Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Азимова Эльвира             - и.о. заместителя  начальника управления
Абилхасимовна                 Министерства юстиции Республики Казахстан
Мухамедиева                 - начальник отдела Министерства
Гуляра Абсалямовна            государственных доходов Республики Казахстан
По налоговому законодательству:
Жанузакова                  - заместитель директора Департамента
Жанар Еркиновна               Министерства финансов Республики Казахстан
(руководитель)
Добрышин                    - член комитета Сената Парламента Республики
Федор Иванович                Казахстан по законодательству и
судебно-правовой реформе (по согласованию)
Елшибеков                   - директор Департамента Министерства
Серикбек Кенесбекович         государственных доходов Республики Казахстан
Ларин                       - главный эксперт отдела законодательства
Евгений Тимофеевич            аппарата Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Тлеулесов                   - директор Департамента Министерства
Бигали Жаксылыкович           государственных доходов Республики Казахстан
По транспортному законодательству:
Ахметжанов                  - начальник отдела Министерства транспорта,
Оралтай Еламанович            коммуникаций и туризма Республики Казахстан
(руководитель)
Такенов                     - член Комитета Сената Парламента Республики
Болат Долдаевич               Казахстан по экономике, финансам и бюджету
(по согласованию)
По законодательству в сфере внешнеэкономической деятельности
валютному регулированию:
Абдимолдаева                - начальник управления  Министерства
Найля Калиакбаровна           энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан (руководитель)
Артюшенко                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Леонид Аркадьевич             Казахстан (по согласованию)
Ларин                       - главный эксперт отдела законодательства
Евгений Тимофеевич            аппарата Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Азимова Эльвира             - и.о. заместителя  начальника управления
Абилхасимовна                 Министерства юстиции Республики Казахстан
Бейсембинов                 - главный юрисконсульт Национального Банка
Арман Нурланович              Республики Казахстан
По законодательству в сфере торгово-тарифного регулирования:
Жумабаева                   - заместитель начальника управления
Надежда Хасанбековна          Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан (руководитель)
Елекеев                     - член Комитета Мажилиса Парламента
Ирак Касымович                Республики Казахстан по законодательству и
судебно-правовой реформе (по согласованию)
Ларин                       - главный эксперт отдела законодательства
Евгений Тимофеевич            аппарата Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)