Қазақстан Республикасының көлік және энергетика салаларындағы төлем жасамау проблемаларын шешу жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 28 қазан N 152-ө
Қазақстан Республикасының көлік және энергетика салаларындағы төлем
жасамау проблемаларын шешу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының көлік және энергетика салаларындағы төлем
жасамау проблемаларын шешудің тетігін әзірлеу жөніндегі жұмыс комиссиясы
мына құрамда құрылсын:
Ахметов Даниал       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кенжетайұлы            Министрінің орынбасары, төраға
Бектасов Әбен        - Қазақстан Республикасының
Ағыбайұлы              Мемлекеттік кіріс вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Бүркітбаев Серік     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Мінуарұлы              коммуникациялар министрі
Есенбаев Мәжит       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Төлеубекұлы            министрі
Қарағұсова Гүлжан    - Қазақстан Республикасының Парламенті
Жәнпейісқызы           Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Күлекеев Жақсыбек    - Қазақстан Республикасының Экономика
Әбдрахметұлы           министрі
Тәжияқов             - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Бисенғали              Банкінің басқармасы төрағасының
Шамғалиұлы             орынбасары (келісім бойынша)
Школьник             - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич     Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Шоқпытов Андар       - Қазақстан Республикасының Премьер-
Мәулешұлы              Министрі Кеңсесі Аймақтық даму және
кадр бөлімінің меңгерушісі
Кәрменов Берік       - "Тимей" қаржы-өнеркәсіп компаниясы"
Молдрахманұлы          жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
президенті (келісім бойынша)
Сағдиева Раушан      - "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі"
Мақтайқызы             ААҚ басқармасы төрағасының бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
Жүсірова Нина        - "Қазкоммерцбанк" ААҚ басқармасы төрағасының
Аронқызы               орынбасары (келісім бойынша)
Зайыров Марат        - "Туран Әлем Банк" ААҚ басқармасы
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Молдашев Төлеген     - "Центр Кредит Банк" ААҚ басқармасы
Закарияұлы             төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Рамазанов Серікжан   - "Темірбанк" ААҚ басқармасы
Мінайдарұлы            төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының көлік және
энергетика салаларында төлем жасамауды өтеудің тетігін іске асыру жөніндегі
Үкімет шешімдерінің жобасын табыс етсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О мерах по преодолению проблемы неплатежей в транспортной и энергетической отраслях Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 1999 года N 152-р
В целях разрешения проблемы неплатежей в транспортной и
энергетической отраслях Республики Казахстан:
1. Создать рабочую комиссию по разработке механизмов разрешения
проблемы неплатежей в транспортной и энергетической отраслях Республики
Казахстан в следующем составе:
Ахметов Даниал Кенжетаевич      -    Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Бектасов Абен Агыбаевич         -    вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Буркитбаев Серик Минаварович    -    Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Есенбаев Мажит Тулеубекович     -    Министр финансов Республики Казахстан
Карагусова Гульжана Джанпеисовна -   депутат Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович  -   Министр экономики Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали Шамгалиевич  -   заместитель Председателя Правления
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Школьник Владимир Сергеевич      -   Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Шукпутов Андарь Маулешевич       -   заведующий Отделом регионального
развития и кадров Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Карменов Берик Молдрахманович    -   президент товарищества с ограниченной
ответственностью "Финансово -
промышленная компания "Тимей"
(по согласованию)
Сагдиева Раушан Мактаевна        -   первый заместитель председателя
правления ОАО "Народный Сберегательный
Банк Казахстан" (по согласованию)
Жусупова Нина Ароновна           -   первый заместитель председателя
правления ОАО "Казкоммерцбанк"
(по согласованию)
Заиров Марат                     -   заместитель председателя правления
ОАО "Банк Туран Алем"
(по согласованию)
Мулдашев Толеген Закарьевич      -   первый заместитель председателя
правления ОАО "Банк ЦентрКредит"
(по согласованию)
Рамазанов Серикжан Мнайдарович   -   заместитель председателя правления
ОАО "Темирбанк" (по согласованию)
2. Рабочей комиссии в месячный срок представить проекты решений
Правительства по реализации механизма погашения неплатежей в транспортной
и энергетической отраслях Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)