Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 104 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 10 желтоқсан N 175-ө
"Бағдарламаларды (жобаларды) қаржыландыру (кредиттеу) үшін
республикалық бюджеттен берілген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын
тексерудің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 104
R990104_
өкімінің күші
жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июля 1999 года N 104
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 175-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июля 1999 года N 104 R990104_ "Отдельные вопросы проверки целевого использования средств, выданных из республиканского бюджета для финансирования (кредитования) программ (проектов)".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)