2000 жылдың І тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 30 желтоқсан N 182-ө
1. Қоса беріліп отырған 2000 жылдың І тоқсанында Қазақстан
Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы дайындалуын және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы 30 желтоқсандағы
N 182-ө өкімімен бекітілген
2000 жылдың І тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
тізбесі
_________________________________________________________________________
Күні   !    Мәселенің атауы     !  Дайындауға   ! Баяндамашылар
!                        !  жауаптылар   !
_________________________________________________________________________
18 қаңтар "Халық денсаулығы"       Денсаулық сақтау  М.Н.Омарова
мемлекеттік бағдарлама.  ісі жөніндегі
сының іске асырылу       агенттік
барысы туралы
_________________________________________________________________________
18 қаңтар Жұмыспен қамту саласын.  Еңбек және халық.  Н.В.Радостовец
дағы саясат туралы       ты әлеуметтік
қорғау министрлігі
_________________________________________________________________________
1 ақпан   Мемлекеттік инвестиция.  Экономика          Ж.Ә.Күлекеев
лар бағдарламасы туралы  министрлігі
_________________________________________________________________________
1 ақпан   Отандық МӨЗ шикізатпен   Энергетика,        В.С.Школьник
қамтамасыз ету туралы    индустрия және
сауда министрлігі
_________________________________________________________________________
8 ақпан   Қазақстан Республикасы.  Экономика          Ж.Ә.Күлекеев
ның әлеуметтік-экономи.  министрлігі
калық дамуы мен Қазақ.
стан Республикасы
Үкіметінің іс-қимыл
жоспарының орындалуының
қорытындылары туралы
_________________________________________________________________________
8 ақпан   Мемлекеттік бюджеттің    Қаржы министрлігі,  М.Т. Есенбаев
1999 жылы атқарылуының   Мемлекеттік кіріс
қорытындылары туралы     министрлігі
_________________________________________________________________________
15 ақпан  Құрамында мысы бар       Көлік және коммуни.  С.М.Бүркітбаев
кабелдер мен көліктік-   кациялар министрлігі
коммуникациялық кешен
жабдықтарының сақталуы
және Қазақстан Респуб.
ликасында түсті метал.
дарды қабылдау пункт.
терінің қызметін
реттеу туралы
_________________________________________________________________________
15 ақпан  Мемлекеттік мүліктік     Әділет министрлігі   Б.Ә.Мұхамеджанов
міндеттемелерді орын.
дауға байланысты рә.
сімдерді оңтайландыру
туралы
_________________________________________________________________________
14 наурыз Қазақстан Республика.    Сыртқы істер         Е.Ә. Ыдырысов
сының халықаралық        министрлігі
ұйымдарға берешектерін
өтеу туралы
_________________________________________________________________________
14 наурыз Қазақстан Республикасы.  Көлік және коммуни.  С.М.Бүркітбаев
ның азаматтық авиация.   кациялар министр.
сының дамыту бағдарла.   лігі
масы және ұшулардың
қауіпсіздігі деңгейін
арттыру шаралары туралы
___________________________________________________________________________
21 наурыз Қызметтің лицензиялана.  Қаржы министрлігі,    М.Т.Есенбаев
тын түрлерін қысқарту,   Табиғи монополиялар.
сондай-ақ мемлекеттік    ды реттеу, бәсекені
кәсіпорындардың функ.    қорғау және шағын
цияларын қайта қарау     бизнесті қолдау жөнін.
туралы                   дегі агенттік, Экономика
министрлігі
_________________________________________________________________________
21 наурыз Село тұрғындарына ал.    Денсаулық сақтау     М.Н.Омарова
ғашқы медициналық-сани.  ісі жөніндегі
тарлық көмек көрсетуді   агенттік
жақсарту жөніндегі
шаралар туралы
_________________________________________________________________________
21 наурыз Акцизделетін өнімдердің  Мемлекеттік кіріс    З.Х.Кәкімжанов
заңсыз айналымына қарсы  министрлігі
күрестің тиімділігін
арттыру және "Этил спирті
мен алкоголь өнімінің өн.
дірілуін және айналымын
мемлекеттік реттеу туралы

О Перечне вопросов для рассмотрения на заседениях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2000 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 182-p
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2000 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
30 декабря 1999 года N 182-p
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в I квартале 2000 года
---------------------------------------------------------------------------
Дата    !   Наименование вопроса       ! Ответственный  ! Докладчики
!                              ! за подготовку  !
---------------------------------------------------------------------------
1      !              2               !         3      !      4
---------------------------------------------------------------------------
18     О ходе реализации                 Агентство по    Омарова М.Н.
января   Государственной программы         делам
"Здоровье народа"                 здравоохранения
18     О политике в области занятости    Министерство    Радостовец Н.В.
января                                     труда и
социальной
защиты населения
1
февраля   О программе государственных       Министерство    Кулекеев Ж.А.
инвестиций                        экономики
1      Об обеспечении сырьем             Министерство    Школьник В.С.
февраля   отечественных НПЗ                 энергетики,
индустрии и
торговли
8      Об итогах социально-              Министерство    Кулекеев Ж.А.
февраля   экономического развития           экономики
Республики Казахстан и
выполнения Программы действий
Правительства Республики
Казахстан
8      Об итогах исполнения              Министерство    Есенбаев М.Т.
февраля   государственного бюджета          финансов,
за 1999 год                       Министерство
государственных
доходов
15     О сохранности медьсодержащих      Министерство    Буркитбаев С.М.
февраля   кабелей и оборудования            транспорта
транспортно-коммуникационного     и коммуникаций
комплекса и упорядочении
деятельности пунктов приема
цветных металлов в Республике
Казахстан
15     Об оптимизации процедур,          Министерство  Мухамеджанов Б.А.
февраля   связанных с выполнением           юстиции
государственных имущественных
обязательств
14     Об оплате задолженностей          Министерство   Идрисов Е.А.
марта    Республики Казахстан в            иностранных дел
международные организации
14     О программе развития гражданской  Министерство   Буркитбаев С.М.
марта    авиации Республики Казахстан и    транспорта
мерах повышения уровня            и коммуникаций
безопасности полетов
21     О сокращении лицензируемых        Министерство   Есенбаев М.Т.
марта    видов деятельности, а также       финансов,
пересмотре функций                Агентство по
государственных предприятий       регулированию
естественных
монополий, защите
конкуренции и
поддержке малого
бизнеса,
Министерство
экономики
21     О мерах по улучшению первичной    Агентство по    Омарова М.Н.
марта    медико-санитарной помощи          делам
сельскому населению               здравоохранения
21     О мерах по повышению              Министерство   Какимжанов З.Х.
марта    эффективности борьбы с            государственных
незаконным оборотом подакцизной   доходов
продукции и соблюдении
требований Закона Республики

"1999 жылғы 16 шілдедегі
Қазақстан Республикасы
Заңының талаптарын сақтау
жөніндегі шаралар туралы
_________________________________________________________________________
28 наурыз "Қазақтелеком" ААҚ-ның     Табиғи монополия.  А.А.Тілеубердин
монополияға қарсы заңдарды ларды реттеу,
сақтауы жөніндегі қызметі  бәсекені қорғау
туралы                     және шағын биз.
несті қолдау
жөніндегі
агенттік
_________________________________________________________________________
28 наурыз Қазақстан Республикасының  Табиғи ресурстар   С.Ж.Дәукеев
экологиялық жағдайы және   және қоршаған ортаны
1999 жылдың II жарты жыл.  қорғау министрлігі
дығына көзделген іс-шара.
лардың жүзеге асырылуы
туралы
___________________________________________________________________________
28 наурыз 2000 жылға арналған        Әділет министрлігі Б.Ә.Мұхамеджанов
заң жобасы жұмыстары
жоспарының орындалу
барысы туралы
_________________________________________________________________________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Казахстан от 16 июля 1999 года
Z990429_
"О государственном
регулировании производства и
оборота этилового спирта и
алкогольной продукции"
28     О деятельности ОАО                Агентство по   Тлеубердин А.А.
марта    "Казахтелеком" по соблюдению      регулированию
антимонопольного                  естественных
законодательства                  монополий, защите
конкуренции и
поддержке малого
бизнеса
28     Об экологической ситуации         Министерство     Даукеев С.Ж.
марта    Республики Казахстан и            природных
реализации мероприятий,           ресурсов и охраны
намеченных на II полугодие        окружающей среды
1999 года
28     О ходе исполнения Плана           Министерство  Мухамеджанов Б.А
марта    законопроектных работ на          юстиции
2000 год
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)