Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 1999 жылғы таза табысының жұмсалуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 28 сәуір N 381
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі туралы"
Z952155_
Заң күші бар Жарлығының 11-бабына сәйкес
қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының ұсынуымен
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 1999 жылғы қызметінің қорытындысы
бойынша күтіліп отырған таза табыстан:
1) жарғылық капиталға - 0;
2) резервтік капиталға - 0;
3) республикалық бюджет кірісіне - 3 201 905 мың теңге жіберілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об использовании чистого дохода Национального Банка Республики Казахстан в 1999 году
Указ Президента Республики Казахстан от 28 апреля 2000 года N 381
В соотвествии со статьей 11 Указа Президента Республики Казахстан,
имеющего силу Закона, "О Национальном Банке Республики Казахстан"
Z952155_
постановляю:
1. По предложению Правления Национального Банка Республики Казахстан
ожидаемый по итогам деятельности Национального Банка Республик Казахстан в
1999 году чистый доход направлять:
1) в уставной капитал - 0;
2) в резервный капитал - 0;
3) в доходы республиканского бюджета - 3 201 905 тыс. тенге.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Польский В.Ф.,
Петрова Г.В.)