Б.Ә. Мұхаметжанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 13 қыркүйек N 442
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов басқа жұмысқа ауысуына байланысты
Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О Мухамеджанове Б.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2000 года N 442
Освободить Мухамеджанова Бауржана Алимовича от должности Министра
юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)