Польша Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 4 қазан N 451
Қазақстан Республикасының Польша Республикасымен дипломатиялық қатынасын нығайту мақсатында қаулы етемін:
1. Варшава қаласында Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы Елшісінің шетел
валютасымен есептелінетін лауазымдық жалақысы Қазақстан Республикасының
Венгрия Республикасындағы Елшісінің лауазымдық жалақысына теңелген
мөлшерде белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі Польша Республикасындағы
Қазақстан Республикасы Елшілігінің штат кестесі мен шығыстарының сметасын
анықтасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Польша
Указ Президента Республики Казахстан от 4 октября 2000 года N 451
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Польша постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в городе Варшава.
2. Установить должностной инвалютный оклад Посла Республики Казахстан
в Республике Польша, приравненный к должностному окладу Посла Республики
Казахстан в Венгерской Республике.
3. Правительству Республики Казахстан определить штатное расписание
и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Республике Польша.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)