Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі А.Н.Хамзаевты Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік Турист Ұйымы жанындағы Тұрақты Өкілі қызметін қоса атқарушы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 2 қараша N 475
Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі Төтенше және
Өкілетті Елшісі Алмас Насреддинұлы Хамзаев Қазақстан Республикасының
Дүниежүзілік Турист Ұйымы жанындағы Тұрақты Өкілі қызметін қоса атқарушы
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Шарипова М.Е.

О назначении Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Испания Хамзаева А.Н. Постоянным Представителем Республики Казахстан при Всемирной Туристской Организации по совместительству
Указ Президента Республики Казахстан от 2 ноября 2000 г. N 475
Назначить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в
Королевстве Испания Хамзаева Алмаза Насреддиновича Постоянным
Представителем Республики Казахстан при Всемирной Туристской Организации
по совместительству.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)